Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Postitus Postitas Spellbound »

LiveForThis kirjutasCOLONMaaaark!!!! ehk minu jaoks aasta üks parimaid filme. Nauding nii kehale kui ka vaimule. Nii humorit kui ka intelligentset sõnasõda. Pikkus ei häirinud. Oleks võinud veel pikem olla.
Fincher tuli ja näitas, mida ta oskab. Umbes nagu Scorsese Shutter Islandiga.
aga Plaza helitehnik või kes iganes saali heli kontrollib tuleks ikka maha lüüa
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Nõus.
See juba niigi kaua aega kestnud. Iga jumala seansil. :?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Mis täpsemalt? Et heli on liiga kõvasti?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

See heli huiab alati seal, ei saagi aru, millest see jama tuleb
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Katkeb pidevalt. Ma loll ei oska öelda ka, et millest see tuleneb, aga iga jumala valju actionstseeni juures on see väga tuntav.

Social Networki see nüüd nii väga ei seganud, aga ikkagi võiks see jama lõppeda.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Miks te siis teises kinos ei käi? :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Sest 45 krooni on parem nii tervisele kui ka vaimsele heaolulule kui Solarise 60 vms eeku ;-)
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

eerik kirjutasCOLONMiks te siis teises kinos ei käi? :pööritus:
Millises teises? Artises ma käin nii, et varsti pole seal enam midagi vaadata :)

Aga tegelikult olen ma Solarises ainult Püha Tõnu vaatamas käinud ja ülejäänud korrad olid PÖFF-i raames.
Peaks vist võimaluse andma, sest usun kui Plazas veel kord heli katkema kipub, siis panen Solarise poole ajama. Kaua võib!

The Social Networki ajal oli päris alguses volüümi järsku langust umbes 2-3 korda ja kuskil keskpaigus samuti. A la mingisuguse meeleoluka stseeni ajal võib see vägagi häirivalt mõjuda :vihane:
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Mhm, see jama heliga ajab juba pikemat aega närvi, aga vähemalt on ekraan mu telekast suurem ja hind ka odavam...
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Seda küll, et odav ja suurem, mille vastu ei saagi vaielda :)
Keegi mäletab ka, et millal heliprobleemid üldse algasid?

3D puhul pole midagi taolist veel vist juhtunud, ega arvatavasti ei juhtu ka.
Räägitakse, et Solarises on parem helikvaliteet. On see tõsi?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

Ma just heli pärast eelistan selgelt Solaris Kino. Vahepeal ei käinud 5 kuud Plazas. Tõbraste ja Benjamin Buttoni taasnäitamine tiris mind limonaadikinno üle pika aja. Heli jukerdamine tüütas nii ära, et uut linateost lähen Solarisse vaatama. Pealegi seal on vastupidi - just ülihea heli. "The Towni" puhul kahjuks pole valikut.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Sain teha oma foorumi lemmiktegevust!

1. saalis kindlasti heli jamab (mitmel Feel the difference'l), kuid teiste saalide kohta ei tea/mäleta. A.Le Coq sviidist vist ainsana ei meenu ühtegi probleemi.
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Arvan, et kui The Towni puhul kordub sama probleem, siis kolin ümber. Siis peab hakkama ka kuidagi punkte koguma ja hindu enda jaoks soodsamaks kalkuleerima.
Saatsin Plaza infosse kohe ka vastavasisulise kirja. Ei tea kas vastavad?
Aga Forza pane oma sõna maksma ja uuri järgi. Sul ju käpp sees ;-)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Soprano kirjutasCOLONSain teha oma foorumi lemmiktegevust!

1. saalis kindlasti heli jamab (mitmel Feel the difference'l), kuid teiste saalide kohta ei tea/mäleta. A.Le Coq sviidist vist ainsana ei meenu ühtegi probleemi.
Tea täna oli näiteks ka 10. saalis ja varasemalt on olnud näiteks Robin Hoodi ajal samuti saal 1.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Soprano kirjutasCOLONSain teha oma foorumi lemmiktegevust!
Yay, Soprano. Kohe näha kelle käes võim 8)

Aga tulles asja juurde, siis mulle tundub, et Plaza ongi juba vaikselt ainult heli plõksumise poolest tuntud. Siiamaani olen käega löönud, sest 45 krooni ikka üle ei trumpa.

Märkasin ka seda, et Pilgrimi ajal saal 6-es läks ekraan reklaami ajal laiemaks, aga filmi ajal väiksemaks. Huvitav? :?

Ju siis on siin mingi formaadi või lihtsalt filmilindi küsimus mängus.
BUTTON_TOPIC_LOCKED