Jagage häid soovitusi

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Vist seda, et tüdrukud eelistavad enamasti sellist romantilisemat värki. :P
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

No vabandust, ma võin neid filme ka vaadata, palun soovitage, kui see mind teie silmis normaalsemaks teeb. :)) :)) :))
Samas...ei aitäh...las asi olla, ilmselt vendade mõju vms... :pööritus:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Sa oled "meie silmis" normaalne niigi, keegi pole väitnudki, et tüdrukud peavad mingit rom-kom'i ainult vahtima. Võib-olla on "mehelik maitse" hoopis kompliment? :o
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONSa oled "meie silmis" normaalne niigi, keegi pole väitnudki, et tüdrukud peavad mingit rom-kom'i ainult vahtima. Võib-olla on "mehelik maitse" hoopis kompliment? :o
Lähme kinno? :) :))
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Zinera kirjutasCOLONLähme kinno? :) :))
it's a date! :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
Zinera kirjutasCOLONLähme kinno? :) :))
it's a date! :))

Hihi, kas ma just nii seda mõtlesin... :))



Igatahes, IlseV, ma ei tea, miks ma ise sellepeale ei tulnud, et 1001 parimat filmi nimekirja netist otsida, lühis vms, igatahes suur aitäh, leidsin nii mõnegi huvitava teose.. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Zinera kirjutasCOLONAGA mismõttes nö mehelikuma maitsega? :))

Ega iga naine ikka ähmi täis läheks "Predators"-i peale:
Zinera kirjutasCOLONOleks juba juuli... :)) :)) :)) Väga ootan.

Mõned soovitused veel: - Kõigi näol on tegemist fantaasiarikaste filmidega, milles on törts draamat ja/või huumorit... midagi sellist paistab justkui su teetass olevat. "Meet Joe Black" peaks kindlasti meeldima. ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

Ralf kirjutasCOLON
Zinera kirjutasCOLONAGA mismõttes nö mehelikuma maitsega? :))

Ega iga naine ikka ähmi täis läheks "Predators"-i peale:
Zinera kirjutasCOLONOleks juba juuli... :)) :)) :)) Väga ootan.
True. :)) Päris kurb, aga tore ju, et Twilight vähemalt pöördesse ei aja. :)) :)) :))

Igatahes, superhead soovitused, 3 nähtud ja ülejäänud 4 vaatan ära millalgi. Aitäh. :)
BUTTON_POST_REPLY