Arvutimängud filmideks?

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Cronenbergi kah siis juba ;-)

ja ka näiteks Ben X.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Panin end homsele Tekkeni madistamisele ka kirja. Vähemalt saab laupäeval siis tasuta peole, isegi kui esimesele vastasele kaotan. Pole tõesti kordagi seda uut Tekkenit mänginud.
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Täna sain mängida natuke enne eXistenZi. Väga suurt erinevust viienda osaga pole. Kõik on värvilisem, ilusam, liikuvam (taustad), aga taktika ja võitlused on senini umbes samad mis Tekken 3 aegu, aga ilgelt lahe oli mängida küll, sest ma mängisin viimati Tekkenit 3-4 aastat tagasi ja siis oli see ka kolmas osa. Peale kolmanda olen saanud proovida ka nelja ja viite, viies osa oli üle prahi.
Natuke Gran Turismot ka PSP peal, aga noh kui kõrval on PS3 GT, siis ega ikka ei viitsi küll seda pisikest ekraani vahtida :P

eXistenZ oli igati asja eest muidu 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

kbong kirjutasCOLONPanin end homsele Tekkeni madistamisele ka kirja. Vähemalt saab laupäeval siis tasuta peole, isegi kui esimesele vastasele kaotan. Pole tõesti kordagi seda uut Tekkenit mänginud.
Nonii... kolmas koht. Ema on mu üle uhke!
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 516
LiitunudCOLON 12. September 2010, 20:48
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Sten »

Uwe Boll ja live-action Zelda?
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Sten kirjutasCOLONUwe Boll ja live-action Zelda?
Kas see on nüüd katse nalja teha või on oht, et selline asi tõsiselt reaalsuseks saab? Mul pole midagi selle vastu, kui Boll igasugust teisejärgulist kraami (Farcry, Postal, House of The Dead) filmideks ümber keerab aga on mänge, mida ma loodan, et kunagi keegi mingisuguse exploitation-maigulise projekti aluseks ei võtaks... Zelda on üks nendest. Sinna kuuluvad ka näiteks Half-Life, Metal Gear Solid, Metroid, Monkey Island-seeria, Chrono Trigger jpm.
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 516
LiitunudCOLON 12. September 2010, 20:48
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Sten »

kbong kirjutasCOLON
Sten kirjutasCOLONUwe Boll ja live-action Zelda?
Kas see on nüüd katse nalja teha või on oht, et selline asi tõsiselt reaalsuseks saab? Mul pole midagi selle vastu, kui Boll igasugust teisejärgulist kraami (Farcry, Postal, House of The Dead) filmideks ümber keerab aga on mänge, mida ma loodan, et kunagi keegi mingisuguse exploitation-maigulise projekti aluseks ei võtaks... Zelda on üks nendest. Sinna kuuluvad ka näiteks Half-Life, Metal Gear Solid, Metroid, Monkey Island-seeria, Chrono Trigger jpm.
ega sealt midagi head ei tule.. uwe boll tulitab puid ahju edasi ning ega ka ego ei suru seda filmitegemist alla.
Kurjad kõlakad vihjavad, et lähitulevikus võib ka luuravat Snake valgel linal näha ning eelpool mainitud "Chrono Trigger" - täitsa huvitab, mis ideedega võib lagedale tulla, kui selline kraam laiale ekraanile lükata
BUTTON_POST_REPLY