Kas Ralf peaks lõpetama kollaste uudiste lisamise?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Kas Ralf peaks lõpetama kollaste uudiste lisamise?

Jah, sest need pole filmiuudised
12
44%
Ei, tahan lugeda Bieber'st, Hilton'st ja Lohan'st
15
56%
 
Hääli kokku : 27

Kas Ralf peaks lõpetama kollaste uudiste lisamise?

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2010, 16:15

...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 30. August 2010, 16:27

Vähemalt ma lisan aktiivselt uudiseid. Kas see pole mitte olulisim?

Pealegi on Uudiste all kategooria Inimesed põhjusega. Ja ilmselgelt on ka neid, keda Hiltoni või Bieberi teemalised uudised huvitavad, kuna lugu Hiltoni arreteerimisest oli eelmise nädala üks populaarsemaid uudiseid. Lisan ka peaasjalikult siiski selliseid artikleid, mis mind ennast köidavad - kahju, kui te minuga nõus pole, kuid jap, minule on see oluline lugu, kui Hilton kokaiini omamise eest vahele võetakse. Nagu mainitud, on nn. "kollase ajakirjanduse" ja tõsiste/tähtsate uudiste suhe suhteliselt hästi paigas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2010, 16:40

See ongi su töö. Inimesed alla käivad uudised kellegi surmast jms. IMO on sul ikka kollaseid uudiseid liiga palju ja asjalikke vähem, kuid eks hääletus annab vastuse.

Mis puutub uudistele kommentaaride jätmisesse, siis neid võiks muidugi rohkem olla. Aga toon kohe näite, et ma pole /Film lehel kunagi kommenteerinud, aga ometi loen 100% kõik pealkirjad läbi ja üldiselt ka esimese lõigu. Ma vähemasti loodan, et siin ka inimesed loevad need (asjalikud) uudised läbi... Kuigi mitmed foorumlased on öelnud, et nad käivad harva esilehel. :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 30. August 2010, 16:46

Minu meelest teete sääsest elevandi. Ja ütlen täiesti ausalt, et suuremas osas on nende kollaste uudiste lisamine olnud tingitud sellest, et ma olen Google Reader'ist meelega otsinud filmide või kuulsustega seonduvaid lugusid, mida Filmiveebi lisada ning otsustanud Lohanisse või kellessegi sarnasesse puutuva loo üles riputada millegi parema või huvitavama puudumisel. Kui kõrvuti oleks näiteks "The Expendables"-iga ning Hiltoniga seonduv uudis, siis ilmselgelt lisan ma eelisjärjekorras esimese.

Milleks ma peaksin nende lisamise lõpetama? Ega pole ju tarvis lugeda, kui vastumeelt tekitab. Nagu eelmise lõiguga öelda tahtsin, siis ei tähenda üks kollane lugu üht tõsist filmiteemalist uudist vähem. Ma ei tahaks kõlada nagu beebi, aga ma tõesti ei hinda sellist äärmiselt machiavellilikku suhtumist, mis on kohe eriti aktuaalseks muutunud selle võrdlemisi ebatarviliku küsitluse näol. :(

Also, kui ma tõin välja, et kategooria Inimesed on seal põhjusega, siis ma pidasin silmas, et su küsitluse esimene vastusevariant ei ole eriti loogiline.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2010, 17:23

Ralf kirjutas:Also, kui ma tõin välja, et kategooria Inimesed on seal põhjusega, siis ma pidasin silmas, et su küsitluse esimene vastusevariant ei ole eriti loogiline.

pmtlt on variandid Yay/Nay, põhjused võivad inimestel erineda.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas duttiv » 30. August 2010, 17:32

Ralf on väga tublit tööd teinud.
sup
duttiv
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 74
Liitunud: 04. Aprill 2010, 12:43
Asukoht: Tartu/Jõgeva

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2010, 17:39

Also, sellised uudised käivad Inimesed alla:
http://publik.delfi.ee/news/film/sean-c ... d=32842875
Võiksid lisada...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 30. August 2010, 17:41

Olen vastu, sest mind lihtsalt ei huvita need uudised ja selle asemel, et lugeda midagi asjalikku ilmub pidevalt ilast läbi nõrgunud teateid, aga kuna uudiste koha pealt väga aktiivne Ralf paistab olevat see, kes lisab nii huvitavaid terakesi filmimaailmast kui ka idiootseid teateid kellegi eraelust, siis suudaksin olukorraga ka leppida, kuigi hetkel endiselt vastu...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 30. August 2010, 17:48

Oeh. Eks ma siis katsun piiri pidada, aga jällegi - see, kui ma vähendan kollase ajakirjanduse hulka Uudiste all, ei tähenda, et filmiuudiseid rohkem tuleb. Ja katsuge palun vakka olla ja ära kannatada, kui te näete uudiseid stiilis "Patricia Arquette ja Thomas Jane läksid lahku", sest jah, näiteks too lugu mind tõesti puudutas - vintis peaga oleksin ehk pisaragi poetanud - ja ei välista, et sarnaseid satub tulevikus veelgi ette. Pole vaja kohe kommenteerima tulla, kui uudis tõesti nii vastik ja väljakannatamatu on, sest foorumi mõistes on selline uudise paari sõnaga hukkamõistmine täpselt samasugune risustamine nagu kollase uudise lisamine. Ja peace! :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. August 2010, 17:55

Üldiselt, Ralf, on su argumendid küll veenvad ja tubli oled sa ka, aga kui need "kollasemad" uudised puudutaksid rohkem ka filmimaailma ja/või näitlejaid (s.o mitte Lohan, Hilton etc.), siis võiks ka silma kinni pigistada. ;-)
Esimene negatiivne kommentaar kollaste uudiste kohta oli nagunii rohkem mõeldud minupoolse tögamisena.

EDIT: kui sa juba nii kenasti vastasid, eks me püüame siis väheke vaiksemalt võtta :).
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas CM-Girl » 30. August 2010, 17:57

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Üldiselt, Ralf, on su argumendid küll veenvad ja tubli oled sa ka, aga kui need "kollasemad" uudised puudutaksid rohkem ka filmimaailma ja/või näitlejaid (s.o mitte Lohan, Hilton etc.), siis võiks ka silma kinni pigistada. ;-)


Täpselt!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2010, 17:59

Ralf Sauter vs. the World :P

Also OT, Ralf miks sa nii palju Italic't kasutad?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 30. August 2010, 21:08

Mina arvan, et parem olgu väga vähe uudiseid, kui et pooled uudised on kollased. Kui pole uudist, siis lihtsalt pole. Siiski ütleks, et siiamaani on asi enam-vähem kontrolli all olnud.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 31. August 2010, 00:04

Ei saa ka sellest elevandist aru, täiesti normaalne on ju. Ja tundub, et küsitlus on ka napilt selle poolt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 31. August 2010, 01:24

Forza kirjutas:Ja tundub, et küsitlus on ka napilt selle poolt.

Ei taha küll halvasti öelda, aga arvestades seda, kellel kõigil siin hääleõigus on, on tulemus isegi veel "pehme". No hard feelings, Twilight till death!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Järgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron