Viikingi teemalised filmid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 120
LiitunudCOLON 24. Detsember 2009, 23:17

Viikingi teemalised filmid

Postitus Postitas delete »

Soovitage häid viikingi teemalisi filme alates 50-datest 8) Tänan.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Häid viikingite filme on kahjuks vähe. Parimaks peetaksegi vast tänaseni Kirk Douglasega "The Vikings"-it.
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 909
LiitunudCOLON 06. Märts 2009, 00:37

Postitus Postitas Trash »

No MNC? Sinu etteaste ju!
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

See teema just oli ju...
Igatahes soovitan siis uuesti: How to Train Your Dragon
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 120
LiitunudCOLON 24. Detsember 2009, 23:17

Postitus Postitas delete »

kui teema juba oli siis paluks linki :pööritus: , aga teistele tänud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

delete kirjutasCOLONkui teema juba oli siis paluks linki :pööritus: , aga teistele tänud.
Filmisoovituste teemas oli paar postitust:
http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopi ... 142#110142

Oleksin pidanud juba siis teema lahku lööma.
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 120
LiitunudCOLON 24. Detsember 2009, 23:17

Postitus Postitas delete »

Esialgu pakututest nägemata "The Vikings" ja "Erik the Viking" Keegi veel pakub miskit?
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 391
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:46
AsukohtCOLON Tarbatu
CONTACTCOLON

Postitus Postitas MNC »

Hrafn Gunnlaugssoni kaarnatriloogia on hetkel ainus mis pähe tuleb. Kui Kolmandale osale (Hviti Vikingurin) mingid inimkeelsed subakad leiad, siis anna teada.
A'la The Long Boats-e ja muud säänset jama on muidugi kamaluga, aga need pole just "kuigi head"*...

The War Lord on põmst viikingisugemetega ajaloodraama ning lisaks veel ajaloofilmihuvilistele kohustuslik.

Lisa1: The Outlaw muidugi, aga seda pole kusagilt saada ning originaalkeelne** nimigi on meelest läinud***...
Lisaks veel Nõukogude-Norra ühistöös valminud I Na Kamnjah Rasdut derejva

Lisa2: Parimateks nimetaks: Valhalla Rising, The Vikings, Skugga Hrafnsins(Kaarna Vari), Outlaw, Hviti Vikingurinn(Valge viiking).


*Outlander ja Pathfinder ka mitte.

**Norra-Island

*** Ütläginn
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 391
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:46
AsukohtCOLON Tarbatu
CONTACTCOLON

Postitus Postitas MNC »

Uuendan enda arvamuslisti viikingifilmidest ja lisan Stara Basn-i mis on nii viikingikultuuri, paganate kui ka kergelt müstikaga segatud ajalooainelise filmina sama kohustuslik kui The War Lord.

Ehk siis:


5: I Na Kamnjah Rasdut Djerevah (NSVL/Nor - 1985)
4: The Vikings (USA 1958)
3: Í skugga hrafnsins (Ice/Swe 1988)
2: Valhalla Rising (Den/UK 2009)
1: Stara Basn - Kiedy slonce bylo bogiem(Pol 2003)

The War Lord(USA 1965) jäi välja kuna "päris" viikingikino see siiski ei ole ning kolli ja viikingifilmina lisaks veel Beowulf and Grendel (CAN/UK/ICE 2005)

Pingerida pingereaks, aga viikingikultuuri huvilistele on tegemist nende kõigi näol kohustuslike teostega ja Pathfinder unustage ära, need möiraahvid on seal parimal juhul mingid alamõõdulised jötunid, lähedal asuvast Jötunheimist, aga mitte viikingid.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
mcraimond
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 1
LiitunudCOLON 17. Mai 2011, 16:39

Postitus Postitas mcraimond »

Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 391
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:46
AsukohtCOLON Tarbatu
CONTACTCOLON

Postitus Postitas MNC »

mcraimond kirjutasCOLON The Viking Sagas
http://www.imdb.com/title/tt0114851/

B-kategooria Conan The Northlander. Enamasti näidatakse peategelase lihasmassi mis kahjuks jääb Schwartzu omale alla.
AGA - hoolimata nõrgast teostusest on poistel ja tüdrukutel vähemalt hea idee olnud. Edu järgmisel katsel, ehkki paistab et seda ei tulnud ja ei tule.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
BUTTON_POST_REPLY