Surmajärgset elu kirjeldavad filmid (soovitused)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 80
LiitunudCOLON 17. Märts 2010, 23:28

Surmajärgset elu kirjeldavad filmid (soovitused)

Postitus Postitas Kermit »

Filmi tegevustik võiks sarnaneda "My Lovely Bones" filmiga, kus peategelane ei olnud nö elus tegelane, vaid suhtles teispoolsuses. Tean, et sarnaseid häid filme olevat rohkemgi.

Kui mainite filmi, siis mõni lause võiks ka soovitust toetada, muidu seda tuima IMDB teksti ei viitsi alati lugeda:)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 80
LiitunudCOLON 17. Märts 2010, 23:28

Postitus Postitas Kermit »

Soprano kirjutasCOLONEnter the Void
Tundub treileri põhjal ülimalt magus film olema. Paraku netis ta veel ei ringle...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Mõned (enam-vähem) su kirjeldusele vastavad filmid, mis meenuvad:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Mõnes mõttes võib siia lisada ka Lake Mungo. Mockumentary, mille keskseks tegelaseks on õõvastavatel asjaoludel teise ilma saadetud peretütar. Üsna õnnestunud kraam.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 576
LiitunudCOLON 01. Jaanuar 2009, 23:58

Postitus Postitas Gang-pae »

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Oled mõlemat näinud? Huvitav oleks teada kumb film on parem. Kaldun arvama, et siiski Rootsi versioon.

Deathwatch ja Martyrs sobiksid ka antud kategooriasse, kuigi mitte 100%-liselt.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 576
LiitunudCOLON 01. Jaanuar 2009, 23:58

Postitus Postitas Gang-pae »

LiveForThis kirjutasCOLONOled mõlemat näinud? Huvitav oleks teada kumb film on parem. Kaldun arvama, et siiski Rootsi versioon.
Kahjuks mitte. Ainult usa oma.
Spellboundile paistis see meeldivat.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Jep, mulle meeldib ka, aga see film kuulub rohkem guilty pleasure`i alla, mitte teostuselt üliandekate teispoolsuse lugude hulka. ;-)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Natuke niru on neid siia teemasse panna aga:

Dead End

ja

Reeker
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

kbong kirjutasCOLONNatuke niru on neid siia teemasse panna aga:

Dead End

ja

Reeker
Hah! Sulle meeldis "Reeker"?

Julgen soovitada ka filmi "Martyrs". See ei räägi küll inimestest, kes surmajärgselt pärismaailmaga kontaktis on, kuid vaadata tasub sellegipoolest.

Ja kuidas mul jääda mainimata...
Spoiler :
Pilt
BUTTON_POST_REPLY