2009 Parimad filmid/TOP 10
ModeraatorCOLON Meeskond
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- MNC
- Sõrmuste Isand

- PostitusiCOLON 391
- LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:46
- AsukohtCOLON Tarbatu
- CONTACTCOLON
Mega shark VS Giant Octopus
9
Where The wild Things Are
Inglorious Basterds
Knowing(Sorry, aga Cage on minuarust nii lahe londu, et muudab oma töllmoka auraga pea iga filmi muhedaks. (Con AIr . National Treasure v.a)
.....
Rohkem ei viitsi, aga "Miss March, Transformers II, twilight NM ja Year One" ilatsevad viimasel kohal, kõigist võimalikest viimastest kohtadest.
9
Where The wild Things Are
Inglorious Basterds
Knowing(Sorry, aga Cage on minuarust nii lahe londu, et muudab oma töllmoka auraga pea iga filmi muhedaks. (Con AIr . National Treasure v.a)
.....
Rohkem ei viitsi, aga "Miss March, Transformers II, twilight NM ja Year One" ilatsevad viimasel kohal, kõigist võimalikest viimastest kohtadest.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"
http://realmnc3.blogspot.com/
http://realmnc3.blogspot.com/
2009 aasta lemmikfilmid SubClubi kasutajate arvates (1542 hääletajat)...
1. Avatar - 654 häält
2. 2012 - 384 häält
3. The Hangover - 267 häält
4. Inglourious Basterds - 253 häält
5. District 9 - 199 häält
6. Ice Age: Dawn of the Dinosaurs - 160 häält
7. The Hurt Locker - 149 häält
8. Sherlock Holmes - 146 häält
9. 17 Again - 144 häält
10. New Moon - 133 häält
DISCUSS
1. Avatar - 654 häält
2. 2012 - 384 häält
3. The Hangover - 267 häält
4. Inglourious Basterds - 253 häält
5. District 9 - 199 häält
6. Ice Age: Dawn of the Dinosaurs - 160 häält
7. The Hurt Locker - 149 häält
8. Sherlock Holmes - 146 häält
9. 17 Again - 144 häält
10. New Moon - 133 häält
Spoiler :
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Hästi öeldud. Loogiline järeldus oleks, et SubClubi kasutavad valdavas enamuses inimesed, kes pole piisavalt vanad, et mõista filmis räägitavat inglise keelt (või sellekeelseid tiitreid).eerik kirjutasCOLONKid's Choice Eesti versioon.Soprano kirjutasCOLON2009 aasta lemmikfilmid SubClubi kasutajate arvates
DISCUSS





