Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuli 2009, 16:40

Lemmikžanr on FPS. Kunagiste lemmikute hulka kuuluvad "Blood II: The Chosen" ja "Quake 2". Praegu mängin rohkesti "Battlefield 1942" ja "Aliens vs. Predator 2" - mõlemat nii võrgus kui single playeris. Viimane neist on netis mängides igati vahva, aga probleem on selles, et ma oskan ainult marine'iga vähegi korralikult, aga ma tahaks just predator või alien olla. Väiksematest mängudest soovitaks soojalt "Obulis"-t, hea mõttetööd nõudev pela. Olen ka suur SolSuite'i fänn.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ingrids » 21. Juuli 2009, 18:32

mängin üldiselt harva ja ei ole igav, muidu ju ei mängiks kui oleks. parim mäng, mida ma kunagi mänginud olen, on minu jaoks Phantasmagoria esimene osa (teine osa oli crap). tõsiselt jube ja tapmisstseenid on ikka väga jõhkrad seal, kohati pidin kõrvale vaatama
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Garli » 21. Juuli 2009, 19:31

Ei mängi otseselt arvutis midagi. Vahepeal harva paar partiid Solitaire'i või siis Governor of Pokerit. Online-pokkeriga ootan ära kuni 18 saan. Enam pole kaua aega jäänud õnneks.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Jolt » 21. Juuli 2009, 19:34

Viimasel paaril aastal pole saanud piisavalt mahti, et mingi terve gameplay tõsiselt läbimänginud. Armsaim žanr on püsivalt RTS. Warcraft ja Starcraft on kunagised põhilised lemmikud ja AoE'd on ka mitmes variandis väga ohtralt pelatud. Ehk saan juba sügisel veidi rohkem aega, et mitmeaastane paus katkestada.

Netis sai viimati mängitud Spermriderit. Jaburnaljakas sisu, ülilahe väljanägemine ja ennekõike kick-ass taustamuusika, mis kummitas veel päevi peale viimast massihävitust.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LauraOlen » 24. Juuli 2009, 22:18

Arvutimänge mängisin ikka aastaid tagasi, venna omi.
nt. Diablo2, Starcraft, Heroes (III'e) sai pikalt mängitud, isegi Age of empires'i.
Vanu mänge siis.

Praegu on ainult sims, KUI sedagi.
Filmid palju paremad... :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas lostinthemist » 24. Juuli 2009, 22:41

Teatud mõttes on mängud isegi paremad. :) Mängus sa saad olla osa sellest maailmast, näiteks "Fable" puhul on väga hea, sest selles mängus sinu valikud, sinu otsused - ükskõik mida teed, see mõjutab su tegelase tulevikku jne.
Kui mõned räägivad, et "Dead Rising," mis kujutab endast "Dawn of the Dead" stiilis märulit - kaubanduskeskus on täis zombisid ja tapa neid kõikvõimalike relvadega, alates lillepotist kuni tugitoolini (jne), ei saa sisu olematusel mänguks nimetada, siis miks "Sims"i peetakse mänguks? Samamoodi sisutu mäng. Inimesed on imelikud. :shokeeritud:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Hülss » 24. Juuli 2009, 23:05

Ma olen gamer, pole seda kohe mitte häbi tunnistada. :))

Hetkel on installeeritud...

Diablo II, millest ma ei väsi küll kunagi. Sellele tuleb varsti patch v1.13, milles on ka uut lisakraami.

Return To Castle Wolfenstein, nö mälu värskenduseks enne augustis ilmuvat järge. Hea meel, et Roger Avary töötab filmiversiooni kallal.

Day of Defeat: Source kustutab minu multiplayer jänu. UKCS:DoD#2 - Donner Mega Game Server, baby.

GTA IV tegin läbi paar päeva tagasi. Story venis ikka räigelt. Muidu hea mäng. Esimest GTA'd mängin vahel sülearvutil, nostalgia mõttes.

God Of War II (sõbra pleikkaril) on veel pooleli, kuid siiani on siga hea. Loodetavasti ei keera nad filmi perse.

Mängude teemal mölisen tavaliselt Steami foorumites. Seal mõnusad inimesed, peaaegu nagu teine kodu mulle lol. Soovitan soojalt.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Risko » 25. Juuli 2009, 00:02

Hülss kirjutas:Diablo II, millest ma ei väsi küll kunagi. Sellele tuleb varsti patch v1.13, milles on ka uut lisakraami.


Just lõpetasin selle mõni aeg tagasi. Mängisin see kord sõbraga üle neti tho, pole kunagi varem seda teinud. Üks enim läbi mängitud mäng mul, ei oskagi öelda, mitu korda iga tegelasega see läbi kammitud on. Praegu lasin Median XL mod'i peale, mis teeb sellest pmst täiesti uue mängu. Vanu asju sai veel mängitud - Heroes III ja siis kohe IV otsa.

Hetkel veel Team Fortess 2, Left 4 Dead ning GTA IV teine playthrough. Arvutis seisavad veel mõnda aega puutumata World at War, Indigo Prophecy ja Company of Heroes. Nii et võib öelda, et olen samuti gamer. :)
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 25. Juuli 2009, 12:44

AvP_75 kirjutas:Kui mõned räägivad, et "Dead Rising," mis kujutab endast "Dawn of the Dead" stiilis märulit - kaubanduskeskus on täis zombisid ja tapa neid kõikvõimalike relvadega, alates lillepotist kuni tugitoolini (jne), ei saa sisu olematusel mänguks nimetada, siis miks "Sims"i peetakse mänguks? Samamoodi sisutu mäng. Inimesed on imelikud. :shokeeritud:


Simsi sisukuse kohta ei oska kommenteerida, aga ma isiklikult ei leia ka lihtsalt tapmises ja vere lendamises mingit sisu.
Mingi strateegia võiks ikka olla. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Dziga Vertov » 30. Juuli 2009, 11:39

Football Manager 2009. Peale selle vahest FreeCelli, paar korda ka mõnest totrast flash mängust hetkelini sõltuvus tekkinud, rohkem ei midagi. Ei poolda mänge, mille pelamise ajal ei saa mussi kuulata :).
Dziga Vertov
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 23. Veebruar 2009, 20:45

PostitusPostitas Ralf » 03. August 2009, 03:00

rauls kirjutas:Viimasel ajal olen playray.delfi.ee's online snookerit mänginud. Päris huvitav on. Igast pooli versioonid on seal suht jamad, aga snooker on äge.

Üritasin seal registreeruda ja mulle öeldi, et selline kasutajanimi on kasutuses ja selline e-posti aadress on juba kasutusel ehkki pole seal kunagi varem isegi käinud. Mis värk on?!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Luc » 03. August 2009, 12:25

Kui kellelegi istub selline mafioosoteema, siis avastasin jälle ühe vana hea mängu, mida eile ka väheke madistasin. Nimi on siis "Mafia: The City of Lost Heaven" ja välja lastud aastal 2002.
Minu jaoks siiani üks parimaid arvutimänge. Kindlalt soovitan kõigile, kel vähegi viitsimist.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Soprano » 03. August 2009, 16:33

Luc kirjutas:Kui kellelegi istub selline mafioosoteema, siis avastasin jälle ühe vana hea mängu, mida eile ka väheke madistasin. Nimi on siis "Mafia: The City of Lost Heaven" ja välja lastud aastal 2002.
Minu jaoks siiani üks parimaid arvutimänge. Kindlalt soovitan kõigile, kel vähegi viitsimist.

Mul jooksis mäng iga kord pärast ühte kiriku missiooni kokku, et ei saanudki lõpuni teha :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Risko » 03. August 2009, 18:26

See ralli missioon ajas vanasti jube närvi sest ma ei osanud seda sõidukit üldse kontrollida. Iga vähegi järsk liigutus saatis selle üle katuse lendu. Tegin vist mitu päeva seda kokku. :( Hiljem korrigeeriti seda missiooni patchiga ning siis oli üpris lihtne. Muidu hea mäng küll jah, kindlasti üks kõvemaid story'si, mida videomängudes näinud. Karbi peal seisab ka tekst "Welcome to the game of the greatest 1930s gangster film Scorcese never made''. 8)
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 03. August 2009, 21:51

Ralf kirjutas:
rauls kirjutas:Viimasel ajal olen playray.delfi.ee's online snookerit mänginud. Päris huvitav on. Igast pooli versioonid on seal suht jamad, aga snooker on äge.

Üritasin seal registreeruda ja mulle öeldi, et selline kasutajanimi on kasutuses ja selline e-posti aadress on juba kasutusel ehkki pole seal kunagi varem isegi käinud. Mis värk on?!

Kusjuures mina ka ei saanud esimesel katsel registreeritud. Siis mõtlesin uue kasutajanime välja ja pidin kasutama ka teist e-maili aadressi. Teisel katsel õnnestus. Mu isa tahtis ka seal snookerit mängida ja temalgi ei õnnestunud ära regada ja ta loobus. Mingi kamm seal on igatahes. Proovi teist korda uuesti! Sul kindlasti on veel mõni e-posti aadress.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist