Möla!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 27. Jaanuar 2009, 23:02

Jah, ise sain ka hiljaaegu teada Potteri spoilerid. Usun, et kui oleks viitsimist olnud, oleks kunagi need ära ka lugenud, kuid hetke lugemiskoormust vaadates küll aega poleks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 27. Jaanuar 2009, 23:13

Ma pole kusjuures ühtegi Potteri filmi näinud ega raamatut lugenud.

4chanist kuulen ka esimest korda. :o
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas kbong » 27. Jaanuar 2009, 23:22

4chan on tänu sellele kuradi nolkidest trollide-armeele lausa väljakannatamatuks muutunud. /b/ ei tooda ammu juba midagi originaalset ja nüüd vallutasid raisad veel viimase kantsi ka ära, kuhu mul asja oli ehk siis /v/.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 27. Jaanuar 2009, 23:39

Ma vahepeal käin 4chanis lugemas. Haige porr ikka. Hullud vennad ühes pajas.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Jaanuar 2009, 00:54

kbong kirjutas:4chan on tänu sellele kuradi nolkidest trollide-armeele lausa väljakannatamatuks muutunud. /b/ ei tooda ammu juba midagi originaalset ja nüüd vallutasid raisad veel viimase kantsi ka ära, kuhu mul asja oli ehk siis /v/.

Jah, aga kui 4chan oli Wikipedias päeva artikliks, siis sai nalja kui palju - /b/tardid postitasid lahtilõigatud imikute pilte, et wikifag'e eemal hoida ja samal ajal mingid 30aastased tulid lehele, postitasid enda pildi koos oma koeraga ja küsisid, miks kõik siin üksteist fag'ideks kutsuvad.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 28. Jaanuar 2009, 12:11

No, gore ja igasugune porr oli algselt nii-öelda kemoteraapia newfagide vastu, kes 4chani populaarseks muutumisel sinna tekkinud olid. Nüüd on see trollide poolt ülevõetud ja /b/ boardil midagi muud enam ei näegi... ühed hooravad ("post ending in 89 will remove my clothes")ja teised postitavad mingeid supiks keedetud imikuid ("it's chemo time, /b/, you know what to do").
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 28. Jaanuar 2009, 19:58

On kellelgi kokkupuuteid World of Warcraft mängu sõltlastega? Ja mõtlen kõige raskema sõltuvusega, mis üldse eksisteerib. Toakaaslane istub sõna otseses mõttes 24h mängus ning möliseb läbi mikrofoni teiste mängijatega terminitest, mis ajavad pea valutama. Aga nuh eks igaühel oma. Mul filmid, tal päkapikud ja lohed.
No offence, kes ise mängivad. Olen kindel, et teil on vähemalt elu väljaspool mängu.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Jaanuar 2009, 20:28

Mul sõber mängis ükskord World of Warcrafti oma suuremat sorti tuuri ajal reede õhtust pühapäeva õhtuni. Nii et magas nädalavahetuse lihtsalt maha ja varem ei suutnud muust rääkida kui ainult mingitest x-asjadest oma WoWi maailmas. :))
Tõi isegi läpaka ka kooli :)
Nüüd on ta end juba ammu käsile võtnud ja sellest võõrandunud. Mind pole aga WoW kunagi puudutanud ja sügavalt kahtlen, et mind peaks midagi sellist kunagi üldse huvitama. Kõrvalt olen vaadanud, aga ei midagi rohkemat. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 28. Jaanuar 2009, 21:20

Hehe, ma piraatversiooni tagusin sõbraga kunagi. Laupäeval oli hea pohmas peaga kahekesi igasuguste elukate vastu võidelda, mingi kuu ajaga viskas kopa ette muidugi. Maksma sellise asja eest ei hakkaks, tasuta vbl isegi vahepeal sukelduks haldjate ja zombide maailma.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 28. Jaanuar 2009, 21:50

Oehjah, kaval olen. Kustutasin blogist Kill Billi sissekande ära arvates, et kustutatav sissekanne on kõigest draftisalvestus.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas eerik » 28. Jaanuar 2009, 22:15

Garli kirjutas:Oehjah, kaval olen. Kustutasin blogist Kill Billi sissekande ära arvates, et kustutatav sissekanne on kõigest draftisalvestus.

Google jõudis ära cache-da. Kopeeri google otsingusse:
cache:http://yourhairsmellsterrific.wordpress.com/


Muudatus: Sul on ju blogis postitus täiesti olemas!?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Garli » 28. Jaanuar 2009, 22:17

...
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2009, 22:51

lol ma kukkusin ka vette. ma tahan ressi saada. ma surin siin serva taga ära. nüüd ei saa dämmi enam sisse, suva need elu. ta ei saa one shoti. sa pane siis see peale, kui see sariosse võetakse. no summime. said vä. kaks. hilba tangib. ole valmis healima. älli sarve otsas. pane see talendi alt skilli. kle pala võta ära. see mees ei võta sarve otsa ju ma räägin, see on pointless. heali talle. heali meestele.

"Lindistatud" u. 5 minuti jooksul, mida toakaaslane WoW'is rääkis. Pooled sõnad olen kindlasti valesti kirjutanud. Osad peaksid olema teiste mängijate nimed, aga võimatu aru saada. heal=ravima seda tean ise teistest mängudest. Kuul pähe.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 03. Veebruar 2009, 22:56

Salajane mängukeel. Meie lihtsurelikena seda ei mõista :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Veebruar 2009, 23:31

Kuul pähe.


Selle jama peale midagi muud mõtesse ei saagi ju tulla :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron