Prostitutsioon

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LadyBug » 07. Oktoober 2006, 16:32

Priit kirjutas:
DjD kirjutas:prostitutsioon : sellist asja ei saa mingil määral lubada või ss mingil määral mitte :P


ja need kes naisi pexavad we ... krt plaza taga nägin yks koed kuida yks venku yht plikat peksis, ega ei olnud kyll ilus vaatepilt. oleks tahtnud sellele tyybile pexa kyll anda aga sellistele ei piisa natukesest ja ma ei ole selline ka kes nii palju talle annaks..
ja natukene veel teemast mööda ... ja kui oleks ma vahele läinud sis oleks pärast see neiu eemal võib-olla selle eest et tüüp peksa sai veel rohkem ise saanud :P ja minu arust osad siuksed naised keda mehed peksavad on ka sellised, et kui on jälle korralikult peksa saanud sis natuke nutavad ja lähevad mehe juurde tagasi ja ise vabandavad ja räägivad kuidas nad ikke oma meest (see kes sis teda peksid) armastavad :P:P:P


Isegi näinud, kuidas üks vene mees peksis oma "tüdrukut" vms. Aknast nägin, kuidas võttis ta peast kinni ja lõi piki autokapotti.


Issand..jõhkard ju..ja mida sa tegid?
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 07. Oktoober 2006, 16:37

Weirdo kirjutas:Tõsi see on, et osadele naistele lausa paistab meeldivat, kui neid alandatakse ja sõimatakse, pekstakse. Eneväärikus?? Minu meelest puudub eneseväärikus ka prostituutidel...

Prostitutsiooni kohta mul mingit väga kindlat arvamust pole, kuid arvan, et parem prostitutsioon kui vägistamine. See ei kao nagunii kuhugi, nii et pole ka erilist mõtet selle pärast nii palju tõmmelda. Prostitutsiooni peaks kuidagi piirama ja tagama prostituutidele mingigi kaitse.
On palju mehi,kellel on kas naine või pruut,kuid käivad seksi ostmas ikka,sest naine ei paku piisavalt palju seksi.(most women are like that).

Nõustun. Kuigi kahtlustan, et enamik selliseid otsib endale parem armukese. L.tsimajas käimine ehk liiga alandav.
kle õige mees ei osta seksi naiselt kes on nii kergesti kääte saadav ja müüb ennast...nii madalele õige mees ei lasku.

Aga on naisi, kes ennast sama kergesti kätte annavad ja veel tasuta...Huvitav, et mehed siis küll nii madalale laskuvad...



see on sama hea kui tasuta kuld lauale laduda..sa ju ikka võttad..miks ei võtta siis..tasuta antakse ju...
aga kui see kuld oleks šeifis lukudaga siis sa ju seda ei varastaks---ostmisest rääkimatta.

Ja see naine vb tahabki ennast kätte anda..ja see ei tähenda kohe et kõigile..vb ainult sellele samale ühele mehele...see ei ole madalale laskumine.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas DjD » 07. Oktoober 2006, 19:09

ma tahaks küll teada, mida prostituudid ise enda nn töö kohta räägivad :P mai usu et nad oleks sellest erilises vaimustuses ja teeks seda tööd meeleldi... :P

a see tuli ka meelde, nootrekas nägin plakatit: ala Lõbumajas käimine on sama hea kui looma laskmine/küttimine loomaaias :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas V » 08. Oktoober 2006, 02:05

DjD kirjutas:ma tahaks küll teada, mida prostituudid ise enda nn töö kohta räägivad :P mai usu et nad oleks sellest erilises vaimustuses ja teeks seda tööd meeleldi... :P

a see tuli ka meelde, nootrekas nägin plakatit: ala Lõbumajas käimine on sama hea kui looma laskmine/küttimine loomaaias :P
osadel on siin väga ühepoolne teadmine asjast.

Enamik hakkavad,kuna neil on lapsed kodus näljased.Või haige ema kuskil.Hariduseta sind ei võeta kuskile,siin aga alati.

Ning teadvustage,kui te poel veel piisavalt täiskasvanud inimesed,et iga elav organism,kui ta ei saa oma vajadusi rahuldatud,ning need on kõigil(inimbioloogia),siis selle all tervis,rääkimata sügavast depressioonist ja vihast ainult süveneb ja suureneb.

nii,et jutt õigest mehest on väga harimatu ja rumal.

Osad inimesed ei näe suurt pilti siin.Ei mõista inimloomust ega bioloogilist inimpsüühikat,tavalisest rääkimata.
V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas DjD » 08. Oktoober 2006, 05:43

siis kui saab nii rääkida, on prostitutsiooni pakkuvate inimeste psüühika häiritud ... ma arvan nii :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas crackhead » 08. Oktoober 2006, 11:16

V kirjutas:
DjD kirjutas:ma tahaks küll teada, mida prostituudid ise enda nn töö kohta räägivad :P mai usu et nad oleks sellest erilises vaimustuses ja teeks seda tööd meeleldi... :P

a see tuli ka meelde, nootrekas nägin plakatit: ala Lõbumajas käimine on sama hea kui looma laskmine/küttimine loomaaias :P
osadel on siin väga ühepoolne teadmine asjast.

Enamik hakkavad,kuna neil on lapsed kodus näljased.Või haige ema kuskil.Hariduseta sind ei võeta kuskile,siin aga alati.

Ning teadvustage,kui te poel veel piisavalt täiskasvanud inimesed,et iga elav organism,kui ta ei saa oma vajadusi rahuldatud,ning need on kõigil(inimbioloogia),siis selle all tervis,rääkimata sügavast depressioonist ja vihast ainult süveneb ja suureneb.

nii,et jutt õigest mehest on väga harimatu ja rumal.

Osad inimesed ei näe suurt pilti siin.Ei mõista inimloomust ega bioloogilist inimpsüühikat,tavalisest rääkimata.



Inimest eristab loomast põhiliselt just see, et ta suudab oma loomust valitseda, vastasel juhul saab inimesest kahel jalal kõndiv ja rääkiv loom
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas LadyBug » 08. Oktoober 2006, 11:46

V kirjutas:
DjD kirjutas:ma tahaks küll teada, mida prostituudid ise enda nn töö kohta räägivad :P mai usu et nad oleks sellest erilises vaimustuses ja teeks seda tööd meeleldi... :P

a see tuli ka meelde, nootrekas nägin plakatit: ala Lõbumajas käimine on sama hea kui looma laskmine/küttimine loomaaias :P
osadel on siin väga ühepoolne teadmine asjast.

Enamik hakkavad,kuna neil on lapsed kodus näljased.Või haige ema kuskil.Hariduseta sind ei võeta kuskile,siin aga alati.

Ning teadvustage,kui te poel veel piisavalt täiskasvanud inimesed,et iga elav organism,kui ta ei saa oma vajadusi rahuldatud,ning need on kõigil(inimbioloogia),siis selle all tervis,rääkimata sügavast depressioonist ja vihast ainult süveneb ja suureneb.

nii,et jutt õigest mehest on väga harimatu ja rumal.

Osad inimesed ei näe suurt pilti siin.Ei mõista inimloomust ega bioloogilist inimpsüühikat,tavalisest rääkimata.


kui lapsed on näljas siis sa lihtsalt otsid ja leiad selle töö...
aga mõne jaoks on see tühine kaks-kolm tuhat vähe ja nad lihtsalt ei taha seda tööd...ja nad valivad kergema tee.
Muidugi ei tee kõik nii..
ja eks sa seleta meile ise siis lahti milline on õige mees...
Teised ütlesid oma arvamuse lihtsalt.
Mina igaljuhul seda prostitusiooni värki heaks ei kiida...kui väga häda käes siis võib ju sugulaste või sotsiaaltöötajate poole pöörduda.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 08. Oktoober 2006, 14:36

LadyBug kirjutas:
V kirjutas:
DjD kirjutas:ma tahaks küll teada, mida prostituudid ise enda nn töö kohta räägivad :P mai usu et nad oleks sellest erilises vaimustuses ja teeks seda tööd meeleldi... :P

a see tuli ka meelde, nootrekas nägin plakatit: ala Lõbumajas käimine on sama hea kui looma laskmine/küttimine loomaaias :P
osadel on siin väga ühepoolne teadmine asjast.

Enamik hakkavad,kuna neil on lapsed kodus näljased.Või haige ema kuskil.Hariduseta sind ei võeta kuskile,siin aga alati.

Ning teadvustage,kui te poel veel piisavalt täiskasvanud inimesed,et iga elav organism,kui ta ei saa oma vajadusi rahuldatud,ning need on kõigil(inimbioloogia),siis selle all tervis,rääkimata sügavast depressioonist ja vihast ainult süveneb ja suureneb.

nii,et jutt õigest mehest on väga harimatu ja rumal.

Osad inimesed ei näe suurt pilti siin.Ei mõista inimloomust ega bioloogilist inimpsüühikat,tavalisest rääkimata.


kui lapsed on näljas siis sa lihtsalt otsid ja leiad selle töö...
aga mõne jaoks on see tühine kaks-kolm tuhat vähe ja nad lihtsalt ei taha seda tööd...ja nad valivad kergema tee.
Muidugi ei tee kõik nii..
ja eks sa seleta meile ise siis lahti milline on õige mees...
Teised ütlesid oma arvamuse lihtsalt.
Mina igaljuhul seda prostitusiooni värki heaks ei kiida...kui väga häda käes siis võib ju sugulaste või sotsiaaltöötajate poole pöörduda.


See et nad näljas on ei tee sinust mingit supernaist, et kohe tööd leiad.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 08. Oktoober 2006, 16:27

LadyBug kirjutas:kui lapsed on näljas siis sa lihtsalt otsid ja leiad selle töö...
aga mõne jaoks on see tühine kaks-kolm tuhat vähe ja nad lihtsalt ei taha seda tööd...ja nad valivad kergema tee.
Muidugi ei tee kõik nii..
ja eks sa seleta meile ise siis lahti milline on õige mees...
Teised ütlesid oma arvamuse lihtsalt.
Mina igaljuhul seda prostitusiooni värki heaks ei kiida...kui väga häda käes siis võib ju sugulaste või sotsiaaltöötajate poole pöörduda.


Ei taha küll halvasti öelda, aga väga piiratud mõtlemine.

Kahjuks tänapäeval on raske tööd leida, rääkimata hästi tasutud tööst. Inimestele meeldib alati asotsiaalide ja teiste selliste nn. "ühiskonna heidikute" kohta öelda, et nad ise on oma olukorras süüdi.(kahjuks olen ka ise selline, kohati) Ma ütleks hoopis, et ühiskond on süüdi. Ime küll, aga töö ei ole selline asi, et kohe saad, kui otsid.
Kahtlen, kas prostituut alati teenib rohkem kui paar tuhat krooni, kuna on olemas sellised inimesed nagu sutenöörid.
Minus tekitavad prostituudid kuidagi räpase tunde. Selline "töö" on kõige häbistavam naise jaoks mu meelest.
Kõigil pole sugulasi, kõigil pole tuttavaid, kes tahaks aidata. Sotsiaaltöötaja pole ka pank.

Elu on liiga keeruline, et sellesse nii lihtsalt suhtuda. Tänapäeva karmis ühiskonnas ei või tegelikult kunagi teada, kas sa ise järgmisel nädalal kuskil põõsa all ei kükita.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 08. Oktoober 2006, 18:37

Muidugi ei ole tööd kerge leida..ma poel seda väitnudki..tööd on väga raske leida ning väga paljudes kohtates on suured nõudmised selles osas, aga kindlasti on olemas töökohti kuhu võetakse tööle ilma eriliste nõudmisteta. Aga paljud inimesed lihtsalt ei ole rahul väikse palgaga..ootavad suurema töökohaga palka ja jäävadki ootama. Mingu kasvõi lasteaia kasvatajaks või koristajaks kuhugi...see kah töö ju ikkagi.
Paljud ongi sellise suhtumisega et nii raske nii raske ja löövad mõne aja pärast käega...aga ei tohi alla anda...tuleb otsida ja lugeda kuulutusi. Kui sa oled pidev ja järjekindel siis lõpuks ikka mingi pakkumine tuleb.
Ning kui sugulasi ei ole siis tuleb olla tugev ja omal käel abil hakkama saada. Loomulikult ei ole sotsiaaltöötajad mingid megarikkad et aidata kõiki. Kui nad sind ei aita siis järelikult ei ole sa kõige hullemas seisus.
Prostitutsioon on aga kõige häbivääreim ja alandusväärseim töö, mida naine teha võib. Ja kui mina oleksin mees siis ma kohe kindlasti ei kasutaks seda teed enda rahuldamiseks.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas DjD » 08. Oktoober 2006, 23:05

veel üks selle teema kohta käiv koht oli vanade ja kobedate filmis, kus Väints seal ühe neiuga bensukas kohtamas oli. Neiult küsiti, et mis tööd ta teeb ja vastus oli vist, et midagi ei tee ja mingiks ettekandijaks ka ei lähe ... ja järgmine hetk oli ta öues hääletamas ja hüppas mingisugusesse rekasse sisse :P :P

ja nõustun siin crackhead`iga, et tõesti me ei ole ju mingisugused loomad, kes ei suuda ega osak end talitsega, kes elavad vajaduste järgi, vaid mõtlevad inimesed :P:P we midagi nii ..
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Priit » 09. Oktoober 2006, 13:25

Kusjuures ega loomadki talitsematud ole. ;) Loomad ka mõtlevad.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas crackhead » 09. Oktoober 2006, 13:40

Priit kirjutas:Kusjuures ega loomadki talitsematud ole. ;) Loomad ka mõtlevad.



Loomad ei mõtle, nad tegutsevad oma instinktide järgi.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Weirdo » 09. Oktoober 2006, 15:29

crackhead kirjutas:
Priit kirjutas:Kusjuures ega loomadki talitsematud ole. ;) Loomad ka mõtlevad.



Loomad ei mõtle, nad tegutsevad oma instinktide järgi.


Muidugi-muidugi. Inimene on "looduse kroon" ju.. :ülivihane: Kui emakass hoolitseb oma poegade eest, siis otse loomulikult ei ole tal mingeid tundeid nende vastu, jumala eest. Loomadel on INSTINKTID, nad on liiga lollid, et mõelda. Nende aju pole selleks loodud. Aga inimene on see, kes mõtleb, mida teeb ja tal on tunded. Loomade erinevus kiviga ongi see, et nad liiguvad ja toituvad. Vot.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 09. Oktoober 2006, 17:21

Weirdo kirjutas:
crackhead kirjutas:
Priit kirjutas:Kusjuures ega loomadki talitsematud ole. ;) Loomad ka mõtlevad.



Loomad ei mõtle, nad tegutsevad oma instinktide järgi.


Muidugi-muidugi. Inimene on "looduse kroon" ju.. :ülivihane: Kui emakass hoolitseb oma poegade eest, siis otse loomulikult ei ole tal mingeid tundeid nende vastu, jumala eest. Loomadel on INSTINKTID, nad on liiga lollid, et mõelda. Nende aju pole selleks loodud. Aga inimene on see, kes mõtleb, mida teeb ja tal on tunded. Loomade erinevus kiviga ongi see, et nad liiguvad ja toituvad. Vot.



okey okey...me saime aru jah, aga põhimõtteliselt on inimesed ikka targemad ja mõtlevad rohkem. Loomad muidugi ka mõtlevad, aga see pole midagi sellist nagu inimestel.
Sorry et teemast mööda panin)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist