Reklaamid tv-s

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Reklaamid tv-s

PostitusPostitas Liz » 23. Oktoober 2005, 10:06

Ühes teemas küll natuke räägiti sellest, aga eraldi pole vist sellist teemat tehtud. Niisiis küsimused:
1. Mis on teie lemmik reklaam tv-s, mis on viimasel ajal olnud?
2. Mis on parim, mida üldse olete kunagi näinud?
3. Milline on kõige jaburam/ajuvabam/mõttetum reklaam?
4. Kuidas olete üldse rahul Eesti telekanalitel jooksvate reklaamidega?
Kasutaja avatar
Liz
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 06. September 2005, 17:17
Asukoht: Kagu

PostitusPostitas Robert » 23. Oktoober 2005, 12:06

1. Postimehe reklaam, mida ma nägin eelmisel nädalal ja kokku olengi ainult üks kord näinud. Noh, tulevad kaks geid mööda tänavat ja siis tuleb mingi paks tüüp nende juurde ja küsib: "Noh mehed, kust tulite?". Need vastavad "Eks ikka geiparaadilt!". Siis see paks tüüp võtab kätte suure lipu ja hakkab röökima: "Lähme paraadile! Lähme kõik paraadile!". Ja siis kaamera zoomib ühe akna juurde ja seal ütleb Ita Ever: "Loe Postimeest ja saad kõigest aegsasti teada." Vms. See oli nii pull reklaam :D

2. Eesti telekanalitelt ongi vist see Postimehe reklaam, sest Eestis ei ole tavaliselt need eriti huvitavad või vähemalt huvitavalt teostatud. Kogu aeg need tüüpilised Always sidemete, Persil pesupulbrid jne. Ja ka eriti šokireklaame ei ole. Näiteks, kui mu vend käis Šotimaal kinos, siis ennem filmi oli üks eriti hästi tehtud reklaam. Mees läheb baari ja hakkab suitsetama, kuid äkitselt kukub maha. Ta kukub oma kehaga vastu lauda, nii et ka laud kukub ümber ja teised inimesed lömastatakse lauaga ära, nii et verd pritsib igale poole. Kohe pärast seda tuleb ette suurelt valge kiri mustal taustal: SMOKING KILLS! Suht effektiivne suitsetamisevastane reklaam.

3. Viimase aja üks kõige rõvedamaid on see, kus on tervel perekonnal herned suus, kuid kaugelt vaadates oleks nagu tervel perekonnal mingi mädapaise suus. Haige reklaam. Mind see küll ei kutsu Eestimaist toitu sööma.

4. Igavad ja enamus on ühesugused. Näiteks Saksa kanalitel on minu jaoks veits huvitavamad ja toredamad. Reklaamivaheaeg on ikkagi peldikus käimiseks või võileiva tegemiseks.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Re: Reklaamid tv-s

PostitusPostitas Cochrane » 23. Oktoober 2005, 12:40

1. Mis on teie lemmik reklaam tv-s, mis on viimasel ajal olnud?

Neid päris mitmeid, üks on see Snickersi oma, kus koppade ja plekktünnidega mängivad, siis üldiselt õllereklaamid "Mees ei jää kunagi baari hiljaks" jne. Ja kolm reklaami, kus kiusatakse koeri (kaks neist on suht sarnased). Ühte ei pea vist pikalt seletama, see meie oma eesti reklaam, kus vaja käsi puhastada (oli vist Originaali reklaam). Siis saksa kanlist üks suht sarnane: mees imetleb oma ilusat autot, järsku lendab lind üle ja jätab midagi kapoti peale. Mehel kaasas selline nuustik-tüüpi koer, võtab üles ja edasi suht sarnane Originaali reklaamile. Ja siis samuti saksa kanalist, mees naise juures külas, laual karp komme, mehe kõrval istub koer, kratsimisvastane krae ümber kaela. Iga kord kui mees komme võtta tahab, koer haugub. Lõpplahendus, mees sööb hea näoga komme, koer on selle torbiku laiema otsaga maha pandud, jalad siplevad õhus (kui ise näed, on mõju parem).

2. Mis on parim, mida üldse olete kunagi näinud?

Nii kindlat lemmikut ei ole. Aga mõni "Maailma naljakamad reklaamid" saade saksa kanalist on neid ikka päris palju pakkunud.

3. Milline on kõige jaburam/ajuvabam/mõttetum reklaam?

Siin puudub tõesti kindel kandidaat. Neid reklaame on meie kanalitelt idiootlikult palju. Viimane, mis pinda käib, on see Bonduelle reklaam. Sa siis "... on olnud paljudele saia sümboliks". No kuulge: kes pagan mõtleb sellistele asjadele nagu saia sümbol. Lähed poodi ja õhkad ennastunustavalt: "Täna on see päev, kus ostan saia, mis on saia sümboliks". Ja muidugi saab liigitada kategooriasse "Täielikult idiootlik saast" suurem osa igasuguste hügieenivahendite reklaame, peegli ees hambapastast orgasmi saav tüüp on eriti tobe.

4. Kuidas olete üldse rahul Eesti telekanalitel jooksvate reklaamidega?

Lühidalt: ei. Kui vahest ka midagi head tuleb (sprite vms.) siis valdav osa ei kutsu üldse eesti kanaleid vaatama, kui alternatiiv olemas. Viimase "Teadmata kadunud" osa vahele topiti neid kuidagi liiga tihti. Vähemalt tundus nii. Saksamaal on reklaamid ka pikad, kuid seal on esiteks midagi vaadata, teiseks on seal enam-vähem kindlad ajad ja kindel struktuur. Kui näed juba saadete reklaame, võid üsna kindel olla, et nüüd läheb saade edasi. Meil näidatakse mingi saatereklaam ära ja siis visatakse veel mingit jama vahele.

Üldiselt võin ilma liialdamata öelda, et põhjus, miks ma nii väha eesti kanaleid (ok, ETVga pole probleeme) vaatan, on see, et sealsed reklaamid peletavad minema. Kui alternatiiv puuduks, siis poleks midagi parata.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 24. Oktoober 2005, 10:56

1. Mis on teie lemmik reklaam tv-s, mis on viimasel ajal olnud?
2. Mis on parim, mida üldse olete kunagi näinud?
3. Milline on kõige jaburam/ajuvabam/mõttetum reklaam?
4. Kuidas olete üldse rahul Eesti telekanalitel jooksvate reklaamidega?


Kõigepealt Robert:

See sinu Postimehe reklaam oli minu arust päris ammu. Kas seda on siis uuesti näitama hakatud?

1. Mingi erilist lemmikut ei olegi. Minu arust on kõik parajad jaburused. Kõige paremaks võiks lugeda siis seda, "Asi on maitses" reklaami. Erilist sisu ei ole. Kuid muusika ja reklaam ise on head.
2. Rexona meestele. Päris naljakas. Mingi jõhker, tüübid lihtsalt lõhuvad, püüavad käega taksot. Väga koom.
3. See, kus naine läheb kassaseoma mingi mõtetu pesupulbriga, ja siis kassapidaja ütleb talle, et teie jaoks on pakend tasuta. No miks peaks just TEMA jaoks see pakend tasuta olema. Üli-idiootlik reklaam.
4. Üldiselt loomulikult rahul ei ole. Liiga pikad ja korratakse ka liiga palju. Enamustel puudub sisu. No öelge, kas ma ostan mingi Blend-A-Med-i sellepärast, et mingi neeger kiidab seda peegli ees. Absurd!!!
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 24. Oktoober 2005, 11:20

Jamh, ilmselt küll.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Edvard » 24. Oktoober 2005, 12:05

1.Lemmik reklaam on see Panasonicu reklaam (mis värvi on vaikus ja öö jne)
2.Köik peugeot reklaamid on läbi aegade head olnud
3.Kõige möttetumad on ilmselt pesupulbrite reklaamid.
4.Ei ole rahul ,aga noh ega nad midagi muutma ikka ei hakka.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 19:11

1. Sprite reklaam :)
2. Jällegi Sprite (Sprite reklaamid on kõik väga head)
3. See Top-Shop'i bullshit :S
4. Ei ole rahul.. Mõne don väga normaalsed, kuid need Top-Shopi omad on eriti rõvedad..
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 19:12

Sampo panga reklaam kah suht hea (Y)
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 09. August 2006, 21:20

Kõige parem on minu arust nüüd see Coca-Cola reklaam, see nii tore vms...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LadyBug » 09. August 2006, 21:41

Forza kirjutas:Kõige parem on minu arust nüüd see Coca-Cola reklaam, see nii tore vms...

Mulle ka meeldib see:P
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 09. August 2006, 22:05

1.Meeldis jõulude ajal jooksnud reklaam, see šokolaadiporteri oma. Nii ilus, et iga kord vaatasin suu ammuli. Praegu jooksvatest meeldib Pedigree reklaam. See "Koerad on võrratud".
2. Ausalt öeldes ei teagi...Kõige enam meeldisid vist ikka need Tätte-reklaamid :)
3. Irw...Tuli meelde üks ääretult tobe reklaam. See "Kana ja porgand ühekäes". Ma pole midagi tobedamat näinud.
4. Täitsa rahul olen, ütleksin. Igasuguseid nõmedaid jampse on, kuid olen näinud välismaa omasid ja need on meeletult igavad ja veel nõmedamad.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 09. August 2006, 22:11

1. Mis on teie lemmik reklaam tv-s, mis on viimasel ajal olnud? Sprite reklaamid
2. Mis on parim, mida üldse olete kunagi näinud? Mingi õllereklaam oli, "Tere poisid, mina siin".
3. Milline on kõige jaburam/ajuvabam/mõttetum reklaam? Omfg need calgonid ja maeiteamisasjad. See on nii LAME, mingi viskab peedipleki peale ja kõik ähivad ja puhivad et oiiii issand plekid ei tule maha apppppi maailmalõpp on käes. See on nii lame ja nende emotsioonid seal on veel sadakorda lamedamad.
4. Kuidas olete üldse rahul Eesti telekanalitel jooksvate reklaamidega? Ei meeldi eriti, eriti filmide ajal. TV3 oli ühe filmi jooksul kunagi 10 reklaami, see ajas nii närvi.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Reklaamid tv-s

PostitusPostitas Ralf » 09. August 2006, 23:13

Liz kirjutas:Ã�hes teemas küll natuke räägiti sellest, aga eraldi pole vist sellist teemat tehtud. Niisiis küsimused:
1. Mis on teie lemmik reklaam tv-s, mis on viimasel ajal olnud?
2. Mis on parim, mida üldse olete kunagi näinud?
3. Milline on kõige jaburam/ajuvabam/mõttetum reklaam?
4. Kuidas olete üldse rahul Eesti telekanalitel jooksvate reklaamidega?


1. Hmm. Meenub üks autoreklaam, kus näeme kaht vanurit köögis istumas ja läbi nende akna on näha UFOt ja tulnukaid autot ära viimas (minu arust nad võtsid selle ära, mitte ei toonud).

2. Ilmselt suurem osa "Maailma parimad reklaamid" saates nähtust.

3. Oh, Tõnu Karkiga oli mingi ravimireklaam, kus ta mingit arsti/doktorit mängis ning tekst ja suu liikumine polnud üldse sünkroonis. Väga debiilne.

4. Liiga palju pesuvahendireklaame, mis muuhulgas ka praktiliselt identsed on. Kui see võimalik oleks, võtaks kõik reklaamid lihtsalt maha, sest kes ometi nende vaatamist salliks!?

http://www.blogger.ee/fletcher/2006/01/ ... laamid.php
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Mihkel » 20. August 2006, 15:26

1. hetkel see Coca-Cola reklaam (see animatsioon)
2. Seesama Coca Cola reklaam.
3. Sprite reklaamid ja need pesupulbri ja puhastusvahendite reklaamid.
4. Ega nad reklaamide näitamise tasemel teistele telekanalitele alla ei jää, aga vahepeal on liiga pikad reklaamid.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

Re: Reklaamid tv-s

PostitusPostitas V » 21. August 2006, 02:41

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist