Asjad, mis võiks Eestiski olla...

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Asjad, mis võiks Eestiski olla...

PostitusPostitas Robert » 30. Aprill 2005, 19:01

Hah, ma pidin selle teksti ära kustutama, sest aasta (või kaks) on juba möödas ja veidi on väärtushinnangud muutunud :D

Aga, mis asjad teie arust võiks Eestiski olla?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas powerslave » 01. Mai 2005, 21:45

Isiklikult ma küll mingit Ameerika jama Eestisse ei taha
Tell me why I had to be a Powerslave
powerslave
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 48
Liitunud: 04. Aprill 2005, 22:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas powerslave » 02. Mai 2005, 15:40

Jah, snuff on niisama kahjulik tervisele. KFC ja Dr. Pepper on küll Ameerika
Tell me why I had to be a Powerslave
powerslave
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 48
Liitunud: 04. Aprill 2005, 22:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 02. Mai 2005, 20:39

Snuff, Snuss, (kuna suitsetamine ei ole lahe), Kanep (tegelt see oleks tore, kui see Eestiski legaalne oleks. Põhjuseid palju, ei viitsi neid siin ette lugeda), Burger King, (hea vaheldus), Hard Rock Cafe (Viimasepeal koht).
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas xR » 02. Mai 2005, 21:45

Rohkem Ameerika autosid :P
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas henrikmk » 09. Juuli 2005, 11:17

kinosid oleks ka vaja eriti palju neid eestis pole mingeid autotehaseid ja poodides võiks igast nodi müügis olla jne
ehe
henrikmk
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 29. Juuni 2005, 17:33
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Kaisukaru » 15. August 2005, 11:15

Hmm...ma küll mingeid rämpstoidu kohti ei tahaks...
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 17. August 2005, 18:59

Üks hea koomiksipood oleks hea. Kölnis nägin ühte ja seal oli kõik riiulid, riiulipealsed ja -alused ning riiulitagused teadagi mis kirjandust täis topitud. Saksamaalt, USAst prantsusmaalt ja veel mõningaid valikuid. Veetsin seal tunde, aga eriti midagi osta ei saanud, kuna raha oli juba hoolega kulutatud, pealegi ei tahtnud ma kojureisiks eraldi veoautot tellida :-).
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Robert » 17. August 2005, 19:03

Cochrane kirjutas:Üks hea koomiksipood oleks hea. Kölnis nägin ühte ja seal oli kõik riiulid, riiulipealsed ja -alused ning riiulitagused teadagi mis kirjandust täis topitud. Saksamaalt, USAst prantsusmaalt ja veel mõningaid valikuid. Veetsin seal tunde, aga eriti midagi osta ei saanud, kuna raha oli juba hoolega kulutatud, pealegi ei tahtnud ma kojureisiks eraldi veoautot tellida :-).


Tegelikult oli vahepeal Eestis üks vägagi hea koomiksipood. See asus Tallinnas ja nimeks oli Cosmos Control. Ja koomiksite hinnad olid keskmiselt 20 - 100 eeku. Seal oli põhiliselt ameerika koomikseid. Seal müüdi igast muud noortepärast stuffi kah. Ma mäletan, et seal oli suht palju Spiderman koomikseid. Kõik kile sees ja puha. Aga see läks lõpuks pankrotti ja nüüd on seal selle asemel seksipood :D
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 17. August 2005, 19:20

Jah, selle poe saatusest olen ka kuulnud. Aga eks see ole ka mõistetav, ei leidu piisavalt rahvast, kes asja vastu huvi tunneks. Ega ma isegi teab kui palju sealt ei ostaks/osta jõuaks. Lisaks sellele olen juba harjunud koomikseid arvutikeraanilt lugema, raamatut ei kannataks aga koomiks sobib ideaalselt arvutisse. Sellest hoolimata võiks mõni eksemplar ka paberkujul olla. Muuseas: Amazing Spider-Man peaaegu heas korras osa maksab umbes 25 000 dollarit. Aga kes lihtsalt lugeda tahab ja midagi ametlikku soovib, sellele on vist ka järgmine ost päris hea :http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0006Q7FEM/103-8229242-2421448?v=glance
Kes lingile ei viitsi vajutada: 40 aastat Amazing Spider-Man koomikseid 11. plaadil ja maksab 30 dollarit. Ilmselt pisut odavam variant. Oleks ma seda enne laadimist näinud... Tegelikult võik selliseid kogumikke rohkemgi olla. Seal on ainult Amazing Spider-Man sari, kuid tegevusliinid hakkasid millalgi kaheksakümnendatel väga tugevalt alguses kahe ja siis rohkemate ämblikmehe koomiksite vahel hüppama. Ja seega kui sul on ainult üks sari, pead sa mõnda lugu praktiliselt üle kolme koomiksi lugema. Kohati küllalkti tihedate tegevusliinide (Clone Saga, Maximum Carnage) puhul on toimuvat pisut raske sedasi jälgida.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas madis » 19. August 2005, 13:52

Cochrane kirjutas:40 aastat Amazing Spider-Man koomikseid 11. plaadil ja maksab 30 dollarit.

Tegelikult tuleb veidi rohkem välja käia, kuna USA Amazon ei taha seda artiklit ühendriikidest välja müüa. Inglismaa Amazon aga jagab lahkelt 25 naela eest.
madis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 02. Juuli 2005, 21:34

PostitusPostitas Cochrane » 19. August 2005, 14:15

Vat seda ei pannudki tähele... tea miks see piirang on. DVDsid lasevad küll probleemideta, milles vahe. Nojah, eks nad ise pea teadma. Aga 40 aasta koomiksite eest pole ka see UK variant palju.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 18. September 2005, 19:47

Cochrane kirjutas:Jah, selle poe saatusest olen ka kuulnud. Aga eks see ole ka mõistetav, ei leidu piisavalt rahvast, kes asja vastu huvi tunneks. Ega ma isegi teab kui palju sealt ei ostaks/osta jõuaks. Lisaks sellele olen juba harjunud koomikseid arvutikeraanilt lugema, raamatut ei kannataks aga koomiks sobib ideaalselt arvutisse. Sellest hoolimata võiks mõni eksemplar ka paberkujul olla. Muuseas: Amazing Spider-Man peaaegu heas korras osa maksab umbes 25 000 dollarit. Aga kes lihtsalt lugeda tahab ja midagi ametlikku soovib, sellele on vist ka järgmine ost päris hea :http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0006Q7FEM/103-8229242-2421448?v=glance
Kes lingile ei viitsi vajutada: 40 aastat Amazing Spider-Man koomikseid 11. plaadil ja maksab 30 dollarit. Ilmselt pisut odavam variant. Oleks ma seda enne laadimist näinud... Tegelikult võik selliseid kogumikke rohkemgi olla. Seal on ainult Amazing Spider-Man sari, kuid tegevusliinid hakkasid millalgi kaheksakümnendatel väga tugevalt alguses kahe ja siis rohkemate ämblikmehe koomiksite vahel hüppama. Ja seega kui sul on ainult üks sari, pead sa mõnda lugu praktiliselt üle kolme koomiksi lugema. Kohati küllalkti tihedate tegevusliinide (Clone Saga, Maximum Carnage) puhul on toimuvat pisut raske sedasi jälgida.


Mina oleksin küll huvi tundnud, mul on kodus üle 500 koomiksi.
Jahh, koomiksipoode võiks küll olla.
Ja võiks veel rohkem autode varuosasid olla. Nt. Cadillaci varuosad on umb. 5-6 korda kallimad.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 18. September 2005, 20:09

Mis koomiksid sul täpsemalt on?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. September 2005, 21:21

Ära naerma hakka...
nr 1.- Minu au ja uhkus- Piilupart, Miki ja teised- 1974, minu reliikvia
Ja nüüd siis lõviosa minu koomiksitest:
Miki Hiir... kõik osad 1992-2005
Tom & Jerry ... kõik osad 1998-2005
Miki mõistatused
Flinstones
1 Mickey Mouse (Ameerika oma)
Donald-Mingi saksa koomiks
Agu Anka
Onu Robert kõik osad
Asterix- kõik osad
Jõuluüllatus mõlemad 2
Mõned Muumid
Simpsonid, mõned
Lumivalgeke- selle kohta niipalju, et ei teagi, kust selle sain
Peeter Paan-maksis aint 5 eeku, ja mõtlesin, et ostan, et oma kollektsiooni täiendada
Lucky Luke-kõik 3
Krimikoomiks- kõik 3
Bruno
jpt.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron