PRONKSSÕDUR ?! ( Ära vaata kui teema sulle ei meeldi/sobi!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas crackhead » 01. Juuni 2006, 16:35

kusjuures jaapanil oleks jumala õigus näiteks new yorki maa pealt pühkida
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas LadyBug » 01. Juuni 2006, 17:17

Kallis V....
Jah me elame vabal maal ja kõikil on sõnavabadus. Ja ma mõtlesin nagu et ei ole naq normaalne nina alla hõõruda, kes milline on ja kuidas kommenteerib (mitte et Sina ainukesena ei või rääkida)
Sibulate kohta niipalju...et võta vabalt...seal kus Sina elad vb tõesti ei kasutata sellist väljendit...( inimesed ei räägi ka viisakusest nii)
aga liigu ringi, küll Sa avastad, et venelasi nii kutsutake.(ps see on üks viisakamaid vorme)
Ja kui tahad minu arvamust Pronksõdurist, siis ma arvan
et see oleks pidanud maha võtma siis kui kui vene väed minema läksid...
aga nad võiksid sellega paar kuud oodata, kuni asi maha rahuneb....viia siis selle kuhugi muuseumisse või Venemaale või kuhu saab.
Ja tõepoolest ma ei salga seda, et ma ei salli venelasi.
(Aga iga sõna ära mõista valesti ja vahel saa naljast ka aru!!)





Olin ma nüüd piisavalt viisakas!?
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 17:28

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 17:34

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 17:40

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 01. Juuni 2006, 19:18

V kirjutas:
LadyBug kirjutas:Ja kui tahad minu arvamust Pronksõdurist, siis ma arvan et see oleks pidanud maha võtma siis kui kui vene väed minema läksid...
aga nad võiksid sellega paar kuud oodata, kuni asi maha rahuneb....viia siis selle kuhugi muuseumisse või Venemaale või kuhu saab.
Ja tõepoolest ma ei salga seda, et ma ei salli venelasi.
(Aga iga sõna ära mõista valesti ja vahel saa naljast ka aru!!)
Aga kas sa üldse tead ka MIKS vene väed ära läksid.peaksid teadma,kui ajalugu 5 on.

91 aastal,kui Eesti nõudis iseseisvust,vaatas venemaa valitsus 40 aasta dokumendid üle,millega läks eesti saksamaalt üle venemaale ning tunnistas selle dokumendi mitteseaduspäraseks ning viiski väed välja.
See on ainus põhjus miks väed lahkusid.Nii,et okupatsiooni polnud.okupatsioon on loata sisenemine.eesti maad kuulusid aga venemaale seaduspäraselt,mil väed tulid eestisse.
nii,et ma oleksin tänulik kui sa seletaksid,miks peaks see kuju sealt koha pealt ära viidud olema.konkreetne põhjus.ebakonkreetset udu ma ei taha.





Tean sellist varianti mida enamus inimesi on rääkinud mulle!
aga seda sinu varianti ei ole kordagi kuulnud!
ja põhjus mix see maha võtta ongi see mida ma kuulnud olen (Liiga pikk jutt)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 01. Juuni 2006, 21:09

elades tallinnas,kõige selle epitsentris,kuulen ma sellist adresseerimist nagu sibulad esmakordselt,samas kuuldes venelaste suhtes muid sõnu,kuid sibulad,enamus kui mitte kõik lihtsalt ei kasuta seda,ja mitte ainult tallinnas.


Uhkelda, mis sa uhkeldad oma ringirändamisega, kuid sibulad pole vaid väheste eestlaste poolt kasutatud nimetus :wink: Vähe oled kuulnud sel juhul, sest seda ikka kasutatakse.

t**a,no ma ei või
sinust ma vaatan kohe purskab seda vaenu venelaste vastu.


Ma usun, et mitte ainult temast või enamikest, kes siin teemas sõna on võtnud. Eestlasi, kel on tõsine vimm venelaste suhtes on ikka päris palju(eriti noorte seas) Seda võin öelda, et siin, kus mina elan, on valdav enamus vägagi vaenulikult meelestatud venelaste suhtes.

halbu inimesi ei ole,on halvad otsused ainult.sellest on jaapanlased aru saanud ammu,seega nende seas natsionalismi pole.kuid siin tundub seda jätkuvat.


Selles on sul õigus. Kõigi rahvaste seas on julmi inimesi. Kuid ei nõustu sinuga, et halbu inimesi ei ole. Ütleme siis nii, et need, kes pidevalt halbu otsuseid vastu võtavad ongi ju halvad inimesed. Ma ütleks pigem, et halba rahvust, rassi pole. Ma arvan ka, et venelased on rahvus nagu iga teine ja peale selle ainuke rahvus, kelle suhtes ma vaenulik olen.

Mine siis tea, miks eestlased sakslasi tavaliselt ei vihka, kuid venelasi küll...See on juba emapiimaga kaasaantud vimm.
Ja kui Jaapan nii tore on, miks sa siis parem sinna ei lähe? Koos oma kamraadidega.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 21:15

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 21:19

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Forzelius » 01. Juuni 2006, 21:21

Oleks jah ammu tulnud ära viia. Nüüd paistab hilja olevat...
Siiski, kõik venelased kes seda kummardavad tuleks seina äärde panna ja maha lasta...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 21:21

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Forzelius » 01. Juuni 2006, 21:23

Sinu jutu järgi saab aru, et sa oled täiesti rahul selle toreda kujukesega...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 21:24

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 01. Juuni 2006, 21:58

Ega endalgi on vahel selline viha olnud venelaste vastu, et tuleks kõik maha lasta. Aga nad on siiski inimesed nagu meie ja nendegi seas on lapsi ja tõeliselt häid inimesi.

Emapiima all mõtlesin rohkem ühiskonna üldiste hoiakut venelaste suhtes. Minu ema näiteks kiidab kogu aeg Eesti NSV aegu.
Ega ma ausalt öeldes ei arvakski, et sa selliste eestlastega meelsasti suhtled ja sõber oled, kes on venelastest samal arvamusel, kui meie siin :wink: Ei arvaks, et sa nii masohhistlik oled, või mis...Nii et suhteliselt loogiline, et sinu eestlastest sõbrad venelastesse täiesti normaalselt suhtuvad.

äkki hoopis sina soovid sinna kobida.Sest mina siit kuhugi ei lähe ja mul pole ainsatki põhjust minna

Venelaslik temperament lööb välja? :P Võib-olla tullakse mind nüüd ka arreteerima provotseerimise pärast...
Ma pole sul käskinud kuskile kobida, lihtsalt küsisin, et kui Eesti on nii natsionalistlik ja rassistlikke inimesi täis, miks sa sinna siis ei lähe? Pealegi ei pea ma end nii mõjuvõimsaks, et suudaksin riigist inimesi minema ajada nagu kärbseid toast :P
mul on euroliidu pass nagu miljonitel teistel venelastel üle euroliidu ning kokku on seega euroliidus venelasi palju rohkem kui eestlasi,nii,et ära sa üritagi mulle mingit äramineku jama ajada

Mis seost on sel su jutuga? Me võime ju kahjuks euroliidus olla,(tallalakkujast valitsus jällegi) aga ega see tähenda, et Eesti oleks seepärast kõigi EL-is olevate rahvaste oma nagu koduriikki. Ja see, et EL-is venelasi rohkem on kui eestlasi, mind küll kadedaks ei tee.

kuid kui üks neist võimalustest oleks,siis läheksin suht kindlalt,aga ainult sellepärast,et elu kvaliteet on seal parem kui valdavas enamuses kui mitte kogu euroliidus.

Tähendab, sul ikkagi oleks põhjust minna - räägid endale vastu. Seda ma räägingi, et Jaapanis on väga hea elukvaliteet, et miks mitte sinna minna...
Ja juhuslikult ei kavatse mina samuti siit mitte kuskile minna, olgu mujal elukvaliteet nii hea, kui tahes. Seda sellepärast, et juhuslikult on Eestimaa minu kodumaa ja isamaa ning siit minema ajaks mind ilmselt ainult sõda.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 01. Juuni 2006, 22:13

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist