9. Just Film 21.-28. november

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

9. Just Film 21.-28. november

PostitusPostitas Pöffihunt » 19. November 2009, 02:10

Laste- ja noortefilmide festival Just Film hakkab nagu ikka suure pauguga, festivali avafilmiks on „Suvebluus“, mille peategelaseks on François Goeske, kes on meile tuttav sellisest filmist nagu “Prantsuse keel algajatele”. François Goeske on selleaastasel festivali avamisel isiklikult kohal filmi sissejuhatamas. Kindlasti on avamisel ka hea muusika. Just Filmi avamine toimub [b]21. novembril kell 19:00[/b] Cinamoni teises saalis.
[b]
NB! Tegu on maailmaesilinastusega.[/b]

Peale avafilmi võtab kõiki külalisi vastu Cafe Tao (Tornimäe 5) üritusega Attractions. Vaid ühel õhtul kuus on seal võimalik nautida Eesti house muusika artistide loomingut, kuid lisaks sellele saabub laupäeval otse Istanbulist üritusele ka esmakordselt Eestit külastav house DJ Subsky. Meeldejääv peoõhtu kõigile!

Sissepääs filmi "Suvebluus" piletiga tasuta!

Vaata lisaks: http://www.poff.ee/justfilm
Pöffihunt
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 18
Liitunud: 20. Aprill 2008, 21:37

Esmaspäeval, 23. nov Just Filmil:

PostitusPostitas Pöffihunt » 23. November 2009, 00:05

15:30 Yatzy (Cinamon 6)
Daggi (15) saadetakse linnast maale uude peresse, kus ta leiab end väga tagurlikust keskkonnast. Ainus mõte tema peas on soov sealt ära saada. Kuid Daggil ei ole kuhugi minna - kõik, mis talle varem tuttav oli, on läinud. Koolis kohtub Daggi Gloriaga, kes unistab teistsugusest elust. Nad hakkavad aegamööda teineteises uusi võimalusi otsima. Ent saladused Daggi videokaameras, mälestused, mida keegi ei tohi vaadata, hävitavad kõik. Keegi või miski jahib teda. Või toimub see kõik vaid tema peas?

16:00 Carlitos ( Cinamon 4)
Carlitos on tõeline jalgpallifänn. Päeval, kui üks väga rikas perekond tuleb teda lastekodust enda juurde võtma, rikub Carlitose möödalöök võimaluse lastekodust lahkuda. Carlitose unistus on pääseda jalgpalli mängima Euroopa juunioride meistrivõistlustele. Tema unistuse täitumisele elavad kaasa nii sõbrad kui kaasõpilased ning ühel päeval pääsebki Carlitos jalpallimeeskonda, kus raskused alles algavad.

18:00 Vikerkaare varjud ( Cinamon 4)

9-aastane Tomas elab lastekodus, kus ta hoiab teistest eemale ning veedab oma aega aknast välja vaadates ja joonistades. Ühel päeval saabub helge ja värvikas Maire, kes võtab Tomase oma kasupojaks ja viib ta saarele Iirimaa läänerannikul. Uuest kodukohast leiab Tomas endale head sõbrad ning põnevaid ja müstilisi asju hakkab juhtuma.

18:30 Eelmisel talvel ( Cinamon 6)
Korraga variseb ühe ilusa perekonna elu kokku, kui traagilises õnnetuses hukkub nende 19-aastane poeg Alexander. Pereema lein on sügav ja valus. Ta laseb kunstnikul joonistada oma tütrest Lillist ja surnud pojast portreed. Selle filmi kohta on kõige õigem öelda, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.

19:00 Õnnetusi ikka juhtub ( Cinamon 2)

On kombeks öelda, et õnnetusi ikka juhtub. Kuid mis saab siis, kui neid juhtub pidevalt ja kogu aeg ühe ja sama inimesega? Perekonna noorima pojaga toimub pidevalt traagilisi õnnetusi ning naabruskonna elu muutub täielikult. Kas see kõik on lihtsalt halb õnn või ettemääratus? Tõeliselt hea film, mis haaraB vaataja endaga kaasa.

20:00 Miao Miao (Cinamon 4)
Miao Miao saabub Taiwani vahetusõpilasena. Oma uuest klassist leiab ta endale hea sõbra Xiao-Ai. Koos käivad nad väljas, lõbutsevad ja on niisama. Ühel päeval sattuvad nad koos muusikapoodi, mida peab vaikne noormees Chen Fei. Poiss on ennast muust maailmast ära lõiganud ja käib kogu aeg ringi, kõrvaklapid peas. Miao Miao armub temasse ning meie ees koorub lahti ilus ja põnev lugu.

Vaata lisaks: http://www.poff.ee/justfilm
Pöffihunt
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 18
Liitunud: 20. Aprill 2008, 21:37


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist