28.08.09 - Rada7 10. sünnipäev

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

28.08.09 - Rada7 10. sünnipäev

PostitusPostitas kbong » 28. August 2009, 01:09

Head muusikasõbrad, tähelepanu! Rada7.ee juubeldab!
Aastate jooksul olen saanud tihti märkuseid, et radaseitsmel või mul endal võiks olla ka meilinglist, et olulisi üritusi (või ka mõnede ülikiiret piletimüüki) maha ei magaks. No läks natuke aega. Nüüd on aga põhjust kirjutada rohkem kui küll ja seda muidugi juba peaaegu viimasel hetkel, sest...

Juba sellel reedel, 28. augustil peab Eesti kõige vägevam veebilokaal Rada7.ee oma 10. sünnipäeva. Juubelipidustused toimuvad Von Krahli teatri kahel korrusel, nii teatri kui baari osas.

Esinevad ja pidulisi tantsitavad: Astro Zombies, Forgotten Sunrise, Ans. Andur, Mimicry, 4-got-10, DoubleTrouble: L.Eazy & Heidy Purga, Raakel Bloody Raakel, Helen Sildna & Kristo Rajasaare, painkiller.

Esinejatest lähemalt:
Eesti underground staaridest koosnev Astro Zombies teeb kummarduse Misfitsile. Koosseisus on Pete Ripper ehk Tumero Pets (Kurjam jpt.), Sir Walther Pistol ehk Valter Nõmm (Shelton San jpt.), Boney Collector ehk Bonne (Pedigree) ja Arthur Awfull ehk Ardo Kivi (Tallinn Daggers jne). Üle pika aja lööb nendega kaasa ka külalisvokalist Mr. Cramatory ehk Cram (No-Big-Silence).

Forgotten Sunrise toob esmaesitlusele värske lembelaulu “Bo:gie” ja tulevase singli loo “The Moments When God Was Wrong”. Kuna peale seda kontserti tegeletakse edasi uue albumi salvestamisega, siis võib see üle pika aja toimuv esinemine vabalt jääda sel aastal nende viimaseks. Forgotten Sunrise pealik Anders Melts aka DJ 4-got-10 (Röntgen/R2, Beats From The Vault) annab sel korral peo õnnestumisse mitmekordse panuse, esinedes peol ka DJ-na.

Ans. Anduri poolt tuleb esitlusele samuti kaks tuttuut lugu "Inerts" ja "Lained", mida siiamaani on kuulnud vaid Kohila ja Valka inimesed. Esinemisele järgneb nädalane Kesk-Euroopa tuur, uhke esinemisega Prahas Palác Akropolises, kust oma tuuride jooksul on astunud läbi näiteks ka sellised bändid nagu Neurosis või Pixies.

Mimicry üllatab värske uuendusega koosseisus ning laval on sel korral kaks koguni lauljat ning kuulda saab palju uusi lugusid. “Üldistades on uues materjalis rohkem rütmi ja jõudu ning vähem draamat. Viimase aja suuremateks eeskujudeks on olnud psühhedeelne techno ja teiselt poolt Aafrika ja India popim eksootika. Esitamisele tulev kava on segu uuest ja vanast, eesmärgiks põnev ja energiline live,” seletab ninamees Paul Lepasson.

Rada7.ee juubeli puhul otsivad melomaanid ja armastatud ürituste korraldajad Helen Sildna (KumuÖÖ, Tallinn Music Week jne.) ja Kristo Rajasaare (Rabarock jne.) oma rikkalikust plaadikogust välja head ja paremat. Eesti üks tugevamaid tehnomuusikuid Raakel Bloody Raakel mängib, nagu tavaks saanud, eranditult enda loomingut ja DJ-duona tantsitavad rahvast L.Eazy (Tjuun In/R2, P.E.O.L, clubarena) ja Heidy Purga (MustMesi/R2). Rada7.ee DJ-na esineb sel korral painkiller, kes varem on DJ-na põhiliselt üles astunud EDMFK üritustel, kuid mitte ainult – esinenud näiteks ka samal peol Ivo Linnaga ning kitsamas ringkonnas tuntud ka oma suurepärase lauluhääle poolest.

Uksed avatakse Von Krahlis kell 22.00. Pilet on enne keskööd 100.-, pärast 150.-

Ootame pidutsema!

Vaata ka ürituse teemat foorumis:
http://www.rada7.ee/?s=f&k=1&id=36657
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron