Mis kontserte/festivale see aasta külastate ?

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Gatito » 31. Jaanuar 2008, 20:41

Plaanis on minna Viljandi folgile. rabarockile tahaks ka aga ei saa kahjuks
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kaido » 01. Veebruar 2008, 01:17

Esialgu Korn..
Suvel kindlasti plaan käia mõnel välismaisel suurel festivalil ära. Wacken või With Full Force näiteks.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas hau » 11. Veebruar 2008, 22:44

Käisin Kornil. Mu arust oli väga hull. Polegi varem sellisel suuremal rokk kontserdil käind, kus oleks ennast higist läbimärjaks rokkind. Väga kõva kontsert igatahes. Olin ühe suure moshpiti ääres, kus särkideta vennad hullu panid. Ei hakkand kampa lööma. Vahepeal oli heli kahtlane, just Daviese sõnadest ei saanud aru, aga kui vaadata netist eilseid videosid, siis kaugemal tundus nagu parem heli. Muidugi kõrv oli ka haigelt lukus, niiet kuulsin aind ennast rääkimas.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 25. Veebruar 2008, 19:36

Kravitz sai täna ametliku kinnituse. Saku Suurhall ja 695.- naljamehed.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 26. Veebruar 2008, 19:26

tulge boheemlaste ballile ka. meie pilet on ainult 50.- aga saab vahvaid tantse õppida ja Vilde üle nalja visata


28. märts on selle Aida avamine ja seal mängib Svjata Vatra ka. mina igatahes lähen...loomulikult on teised esinejad ka sama olulised aga tegelikult ikka ei ole.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. Veebruar 2008, 20:51

Peale Iron Maideni kontserdi Tamperes (19. juuli 2008), lisandus täna veel Metsatöllu uue plaadi tuuri esimene kontsert Pärnus, 6. märtsil.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Hülss » 28. Veebruar 2008, 10:39

Soprano kirjutas:Kravitz sai täna ametliku kinnituse. Saku Suurhall ja 695.- naljamehed.


Miks mitte. Kravitz suudab Suurhalli suuruse ürituse kindlalt välja müüa ja seda ka suhteliselt kiiresti. :)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 28. Veebruar 2008, 13:06

Iron Maiden Helsinkis ja HRL praeguse seisuga
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Hülss » 29. Veebruar 2008, 19:55

Nagu eilsest Postimehest võisite lugeda annab Metallica oma ainukese Baltimaade kontserdi Riias, 20. juulil. Üritus toimub Skonto staadionil, mis on üks räämas mõttetu koht ning mahutab umbes 29 000 inimest. Käisime seal tööl Aerosmith'iga seoses ja kuigi ma kontserti ennast ei näinud rohkem kui pool tundi, ei soovita ma istekohta soetada, sest istmed on seal suhteliselt ebamugavad.

Postimehe sõnul lähevad piletid müüki 10. märtsil nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ja otsa saavad nad esimese päeva jooksul, kui mitte esimese tunniga. :)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

Rabarocki esimesed esinejad kinnitatud!

PostitusPostitas Hülss » 01. Märts 2008, 09:06

http://www.rabarock.ee/

Danko Jones on päris hea, olen üht plaati kuulanud. Kotiteollisuus on siga hea bänd ja Los Bastardos Finlandeses jättis Aerosmithi soendajana Riias väga hea mulje. Loodan, et nendele lisandub midagi veelgi paremat.

Dimmu Borgir võiks tulla või kui Rabarock ei sobi, siis Hard Rock Laagrisse. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 01. Märts 2008, 12:54

Hülss kirjutas:Nagu eilsest Postimehest võisite lugeda annab Metallica oma ainukese Baltimaade kontserdi Riias, 20. juulil. Üritus toimub Skonto staadionil, mis on üks räämas mõttetu koht ning mahutab umbes 29 000 inimest. Käisime seal tööl Aerosmith'iga seoses ja kuigi ma kontserti ennast ei näinud rohkem kui pool tundi, ei soovita ma istekohta soetada, sest istmed on seal suhteliselt ebamugavad.

Postimehe sõnul lähevad piletid müüki 10. märtsil nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ja otsa saavad nad esimese päeva jooksul, kui mitte esimese tunniga. :)

metallica pealehel pole küll märgitut et nad tulevad riiga.
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Hülss » 01. Märts 2008, 13:54

Cagefactor kirjutas:metallica pealehel pole küll märgitut et nad tulevad riiga.


Ta peaks sinna lähipäevadel ilmuma, täpselt sinna Peterburi ja Bologna vahele. :)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. Märts 2008, 19:39

Ma oleksin klassivennaga piiterisse läinud, kuid kahjuks 18-21 kuupäevad ei sobi ja ma ei saa kummagile kontserdile minna, esimest aastat fänn ka, niiet kahju...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 12. Märts 2008, 00:35

Lisandunud on Lou Reed 11. juulil Suurhallis, Slayer 1. juulil Messikeskuses ja Busta Rhymes 18. mail Überblingenis.

Ma saan aru miks Slayer Eesti Näituste Messikeskuses esineb, aga sellest ma ei saa aru miks Busta Rhymes kuskil sitases klubis üles astub, kui ta suudaks vabalt Suurhalli välja müüa. Suurhallis toimub aga kahjuks mingi Judo võistlus samal päeval.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 12. Märts 2008, 16:29

deem, kuidas ma oleks Bustale tahtnud minna :'( aga miks ta kurat peab klubisse minema. arvatavasti on vanusepiirang peal ja ma ei ole 18, nii et suht pask. Ja 700 klubilaivi eest on ka veidi palju välja köhida, kuigi see mulle nii suureks takistuseks polekski. ja 18 mai on ka suht kindlasti juba kinni mul. nii et arvatavasti jääb see üritus minu jaoks ära.
Aastaid juba kuuland teda. Olid ajad, mil sai ta esimesed albumid endale soetatud ja ruttu ta muusikast sõltuvusse jäädud. See laiv oleks nagu täideläinud unistus olnud.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist