David Lynch tuleb Eestisse

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kbong » 06. November 2007, 23:41

Mul jääb ära raisk, kuidagitmoodi ei suuda end siit Tartus Tallinna toimetada. Fuck yeah, kooliraisk!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 07. November 2007, 18:58

Haha, väga hea oli, sain autogrammi kah...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 07. November 2007, 21:02

Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Soprano » 07. November 2007, 23:12

Reinuvader Rebane kirjutas:http://laanesluusijakoda.blogspot.com/2007/11/about-david.html
minu mõtteid

Kas sa küsisid talt ka midagi?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 07. November 2007, 23:29

ei saanud võimalust. ja mul on tunne et oleksin vist isegi teadnud vastust küsimusele mida oleks tahtnud küsida. see oleks olnud laulude ja laulmise kohta mis tekitavad sellise paralleelreaalsuse....tead küll. noh, antud juhul ma arvan, ma oleks täpselt sama jutu saanud mida ta teistele juba kümme korda rääkis.

aga niisama oli huvitav näha üht...kiiksuga kunstiinimest. the world is full of wonders.

ja põhiline point on see, et kui Lynch käis siis äkki....tuleb veel mõni.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas hau » 08. November 2007, 18:38

Ma olen täiega rahul. Sai elusast peast Lynchi nähtud:D. Samuti sain autogrammi oma Mulhollandi dvd peale. Ülikõva! Saada autogramm lavastajalt, kelle tööga olen ma läbi ja lõhki tuttav ja kes on üks mu lemmiklavastajaid ja kes on inimesena juba nii huvitav isiksus, on mu jaoks palju tähtsam, kui saada autogramm mingilt hollywoodi staarilt. Ma selle pärast ei põe, et ta filmidest nii vähe rääkis, sest see polnudki teemaks. Mind to TMi jutt huvitas kah. Ei kahetse mitte mingil juhul koolist puudumist ja kaheksat tundi bussisõitu.
Küsimuste kohapealt peaks mainima, et too vend, kes küsis, kas ta töötaks kunagi Tarantinoga, oleks võinud enne mõelda mõne normaalse küsimuse või mõelda, mis ta vastuseks oleks saanud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 08. November 2007, 20:41

Mis ta vastuseks sai?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hau » 08. November 2007, 20:59

Ei.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2007, 21:07

hau kirjutas:Ma olen täiega rahul. Sai elusast peast Lynchi nähtud:D. Samuti sain autogrammi oma Mulhollandi dvd peale. Ülikõva! Saada autogramm lavastajalt, kelle tööga olen ma läbi ja lõhki tuttav ja kes on üks mu lemmiklavastajaid ja kes on inimesena juba nii huvitav isiksus, on mu jaoks palju tähtsam, kui saada autogramm mingilt hollywoodi staarilt. Ma selle pärast ei põe, et ta filmidest nii vähe rääkis, sest see polnudki teemaks. Mind to TMi jutt huvitas kah. Ei kahetse mitte mingil juhul koolist puudumist ja kaheksat tundi bussisõitu.
Küsimuste kohapealt peaks mainima, et too vend, kes küsis, kas ta töötaks kunagi Tarantinoga, oleks võinud enne mõelda mõne normaalse küsimuse või mõelda, mis ta vastuseks oleks saanud.


Seda küll jah, ma oleks väga imestanud, kui ta oleks "jah" öelnud...
Btw, kus sa elad siis, et nii akugelt kohe.
Ma sain autogrammi lihtsalt paberi peale ning kleepisin selle Blue Velveti DVD ümbrise sisse, kuigi oleks võinud "Elephant Mani" ja "Blue Velveti" kaasa võtta, oleks neilegi autogrammi saanud.
Hau, kas pärast oli mingi eraldi aeg autogrammide jaoks ja kui oli siis kui kauaks, tänan info eest juba ette.
Ise läksin varem ära, enne kui see ülikoolijutt oli, suht raske oli karkudega seista. Sain autogrammi siis, kui oli see vaheaeg(võib-olla oli neid mitu, aga ma mõtlen seda esimest.)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 08. November 2007, 21:26

Forza kirjutas:Seda küll jah, ma oleks väga imestanud, kui ta oleks "jah" öelnud...
Btw, kus sa elad siis, et nii kaugelt kohe.
Ma sain autogrammi lihtsalt paberi peale ning kleepisin selle Blue Velveti DVD ümbrise sisse, kuigi oleks võinud "Elephant Mani" ja "Blue Velveti" kaasa võtta, oleks neilegi autogrammi saanud.
Hau, kas pärast oli mingi eraldi aeg autogrammide jaoks ja kui oli siis kui kauaks, tänan info eest juba ette.
Ise läksin varem ära, enne kui see ülikoolijutt oli, suht raske oli karkudega seista. Sain autogrammi siis, kui oli see vaheaeg(võib-olla oli neid mitu, aga ma mõtlen seda esimest.)

Võrus.
Pärast teist küsimuste ringi, kus peale Lynchi vastasid veel küsimustele 2 asjapulka, läks ta lava ette ning hakkas autogramme jagama. Siis väike hunnik rahvast kogunes sinna. Üllatavalt kiirelt sai autogrammi kätte.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2007, 21:36

Okei, aga see kus olid need kaks tüüpi veel, oli huvitav kah?
Btw, ta on ikka ülikõva:
Ma olin karkudel eks, siis läksin ta juurde(oli näha, et tal oli kiire), ütlesin:
"Excuse me, could I have your autograph?"
Siis ta mingid kaaslektorid(vist) ütlesid:"Later, he has to go now"
Siis ta ütles, et "Look me up later", kuid nähes, et mul on kargud ja ma pole hiljem konkurentsivõimeline trügija, ütles ta järgmist: "Here, let me give it right now, in case I miss you later, buddy". Nagu hoolib oma fännidest ning on ikka üliviisakas, ei kasuta ära oma kuulsust vms...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron