14. PÖFF

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 22. November 2010, 20:50

127 Hours, pilet olemas. 04.12 seansile veel normaalseid kohti jätkub, aga 28.11'l on kohtade valik suht nigel mansel.

Kuna Biutiful'il ainult üks seanss Tallinnas ja see Kosmoses, siis jätan selle vahele. Kosmoses minusugusel pikal vennal pole mugav istuda. Let the Right One In ja Ponyo sai seal ära vaadatud, aga Biutifuliga mul kiiret pole.

Ja 04.12 Plaza üllatusseansil Black Swan'i näha on vist suht lootusetu nüüd...
http://www.piletilevi.ee/est/weekend/fi ... cert=76463

Tuleb veebruaris, elab üle. Sitt lugu aga sellegipoolest. Loodame, et õpivad oma vigadest.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 22. November 2010, 23:16

---
edit:Pöffi leht toimib, mu kolekoodi pole enam vaja
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 22. November 2010, 23:20

eerik kirjutas:Klõpsisin kiiresti Piletilevi kodulehel mõned seansid läbi ning popimad filmid tunduvad olevat:
Polli päevikud
127 tundi
Päris koopia
Saladus nende silmades
Ilus
Inimestest ja jumalatest

Rahval on hea maitse! Tunduvad kõik olema ka head filmid ja mul plaanis ka need ära vaadata. Filmidele "Päris koopia", "Saladus nende silmades" ja "Inimestest ja jumalatest" on pilet olemas. Ülejäänud 3-e vaatan pärast PÖFFi, sest need linastuvad siis kinodes.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 23. November 2010, 00:03

Kuulsin, et näiteks "Polli päevikud" seanss on juba läbi müüdud.

Ma pole siiani viitsinud teha nimekirja filmidest, mida õieti näha soovin, või korralikku kava. Täna tõmbasin kavas markeriga ringi ümber filmidele, mille seansse homme ja ülehomme külastada plaanin, kuid niimoodi põhiprogrammi alguse eel mingi täpne marsruut valmis leierdada on minu meelest üsna ebavajalik.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 23. November 2010, 19:35

Eks neid seansse müüakse pidavalt välja, "Polli päevikud" oli tõesti üks esimestest. Kohe kohe on ka esimesed "127 tunni" ja "Saladus nende silmades" seansid läinud. :P
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 23. November 2010, 19:40

Rare Exports'l vabanesid paarkümmend kohta, aga pressikaardiga ei saa sinna osalejapiletit võtta täpselt nagu eelmisel aastal avafilmiks olnud (500) Days of Summer'ga. (N) Kahtlen, et nad siis ka treppidele istuma lasevad, aga mine tea.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Veljo Sügis » 23. November 2010, 21:04

Sõbralik vihje filmifännidele ehk nimekiri filmidest, mis jäävad
pärast Pöffi meie kinodesse jooksma:

SUBMARINO
PÄRIS KOOPIA (Certified Copy)
LUUPALJAS (Winter's Bone)
KAOTATUD KAUP (Rare Exports - Pöffi avafilm!!!)
BANKSY: ELEVANT KINGIPOES (Banksy: Exit Through the Gift Shop)
SOMEWHERE
MR. NOBODY
Veljo Sügis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 23. November 2010, 20:57

PostitusPostitas eerik » 24. November 2010, 15:59

Hülss kirjutas:Ja 04.12 Plaza üllatusseansil Black Swan'i näha on vist suht lootusetu nüüd...
http://www.piletilevi.ee/est/weekend/fi ... cert=76463

Panustan ikkagi selle seansi peale. Nüüd on Piletilevi kodulehelt see Essential Killingu info ka sealt ära koristatud.

Minu loogika kohaselt sobib see seanss täpselt: kestus on paraja pikkusega, toimub päev pärast USA esilinastust.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 24. November 2010, 16:05

Jumal hoidku kui tore. Ma olin vahepeal ikka päris vihases ja mustas masenduses :P :P


Vaatasin kogu kava läbi ja praegu on enam-vähem koos ligi 46 filmi.
Era-ja koolielu trügib ka vaheapeal sisse, mille tõttu esimestel päevadel kuskile eriti ei jõuagi. Ja tundub, et rohkem filme polegi eriti reaalne vaadata.

Neljapäeval lähen siis Spelliga esimese asjana vaatama "Kiri Eliale" ja seejärel ööseansile "Vaikne maja".

Paistab, et peab Boyle`ile piletid ette ära võtma. Ka Never Let Me Go esimene seanss on välja müüdud. Läheb kiireks.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 24. November 2010, 18:00

LiveForThis kirjutas:Jumal hoidku kui tore. Ma olin vahepeal ikka päris vihases ja mustas masenduses :P :P


Vaatasin kogu kava läbi ja praegu on enam-vähem koos ligi 46 filmi.
Era-ja koolielu trügib ka vaheapeal sisse, mille tõttu esimestel päevadel kuskile eriti ei jõuagi. Ja tundub, et rohkem filme polegi eriti reaalne vaadata.

Neljapäeval lähen siis Spelliga esimese asjana vaatama "Kiri Eliale" ja seejärel ööseansile "Vaikne maja".

Paistab, et peab Boyle`ile piletid ette ära võtma. Ka Never Let Me Go esimene seanss on välja müüdud. Läheb kiireks.


42 filmi siiski, mitte 46.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 24. November 2010, 22:35

Klõbistasin jälle veidi Piletilevi kodulehel. Dokumentaalfilm "Beebid" (Tallinna) seansid on välja müüdud. Samuti tasub kiirustada ka "Saladus nende silmades" huvilistel. "Ilus" tõotab Kosmose suure saali pilgeni rahvast täis tuua, samas on "Inimestest ja jumalatest" Solaris Kinos väga menukas ning võib samuti saali täis tuua.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 25. November 2010, 08:57

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 25. November 2010, 16:15

Sain esialgse kava kokku. Miskine 27 tuli vist. See aasta tuleb by far lahjem kui eelmised 2, kus kütsin ikka päris tublilt. Erinevatel põhjustel vähem see aasta siis, mainly see, et päris palju kooliasju on teha ja ei tahaks esimesel semestril läbi põruda. Kahju, et see aasta pressikaarti pole, saaks jälle hommikul osad ära näha nagu eelmine aasta. Mugavam oli. Aga, jah. Täna siis R ja Skeletons
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 27. November 2010, 03:29

Vihje kohvisõpradele: Paulig'i templi, millega märgistatakse piletil tasuta kohvi tellimine, saab märja lapiga väga kergesti piletilt uuesti maha tõmmata. Nautige lattet palju soovite. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 28. November 2010, 01:51

Nii palju, kui ma PÖFFi vabatahtlike suust kuulsin, oli "Biutifuli" Kosmose seanss välja müüdud, kõik 848 kohta, kuigi vabu istmeid oli siin-seal küll. Õnneks oli üks ka minu kõrval ja mul oli seetõttu veidi rohkem ruumi, sest Kosmose suurest saalist ebamugavamas kinos pole ma (õnneks) mitte kunagi käinud. Hiljem Solarises maha istudes tundsin ennast justkui paradiisis olevat. Kohvi proovisin ka ära, üks "tavaline" ja üks latte. Kogused on narrivalt väikesed aga muidu väga kena boonus. :))
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist