Halvimad Oscari võitjad läbi aegade

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas crackhead » 07. Oktoober 2005, 23:03

fellowship on minu meelest kindlalt parim osa LOTRist
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Forzelius » 08. Oktoober 2005, 10:21

See oli ju selline sissejuhatus rohkem. Kaks kantsi ja kuninga tagasitulek nägi selliseid lahingustseene rohkem, mis oli väga põnev. Huvitav, mis ajal see tegevus toimus?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Asko » 08. Oktoober 2005, 10:33

kkssuur kirjutas:See oli ju selline sissejuhatus rohkem. Kaks kantsi ja kuninga tagasitulek nägi selliseid lahingustseene rohkem, mis oli väga põnev. Huvitav, mis ajal see tegevus toimus?

Sa ei ole raamatut lugenud, ega ju? Kui raamatut pole lugenud, siis võib veidi igavam tunduda.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. Oktoober 2005, 10:39

Asko kirjutas:
kkssuur kirjutas:See oli ju selline sissejuhatus rohkem. Kaks kantsi ja kuninga tagasitulek nägi selliseid lahingustseene rohkem, mis oli väga põnev. Huvitav, mis ajal see tegevus toimus?

Sa ei ole raamatut lugenud, ega ju? Kui raamatut pole lugenud, siis võib veidi igavam tunduda.


Ei, ega see igavam ei olnud. Üks läbi aegade paremaid saagasid minu arust, lihtsalt öelge mulle, millal see tegevus umb. toimub.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Asko » 08. Oktoober 2005, 10:42

kkssuur kirjutas:Ei, ega see igavam ei olnud. Üks läbi aegade paremaid saagasid minu arust, lihtsalt öelge mulle, millal see tegevus umb. toimub.

No tegevus toimub III ajastu aastatel 3018-3019 või siis aastatel 1418-1419 Maakonna ajaarvamise järgi aga kui raamat lugemata, siis vaevalt see midagi ütleb.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. Oktoober 2005, 10:52

Asko kirjutas:
kkssuur kirjutas:Ei, ega see igavam ei olnud. Üks läbi aegade paremaid saagasid minu arust, lihtsalt öelge mulle, millal see tegevus umb. toimub.

No tegevus toimub III ajastu aastatel 3018-3019 või siis aastatel 1418-1419 Maakonna ajaarvamise järgi aga kui raamat lugemata, siis vaevalt see midagi ütleb.


Maakonna ajaarvamise järgi 1418-1419 ütleb küll, kuna ma arvasingi, et kuskil keskajal kogu see värk toimub.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Asko » 08. Oktoober 2005, 10:59

kkssuur kirjutas:Maakonna ajaarvamise järgi 1418-1419 ütleb küll, kuna ma arvasingi, et kuskil keskajal kogu see värk toimub.

Maakonna ajaarvamine ei tähenda mitte meie ajaarvamist ja keskaega kui sellist seal üldse pole. Tegemist on täiesti väljamõeldud maailmaga, millel pole suurt midagi ühist reaalse maailmaga.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 10. Oktoober 2005, 16:39

Ja tahad öelda, et raamat seletab selle jutu, mis sa kõik siin ära rääkisid?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas crackhead » 10. Oktoober 2005, 16:53

asi kaldub teemast kõrvale
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Cochrane » 10. Oktoober 2005, 16:54

Kui tahad Tolkieni loodud maailmast täielikumat ülevaadet saada, soovitaks üldse läbi lugeda Silmarillioni raamat, mis jutustab kogu selle maailma loomisest ja kus kohtab ka paari tuttavat nime Sõrmuste isanda saagast. Siiski hoiatan, et see on omajagu raske lugemismaterjal, mis oma tiheda ja jutustava vormi läbi esimesel korral mul end lõpuni ei lasknud lugeda. Aga mingi täielikum mõistmine sündmuste osas siiski tekkis, kui lõpuks seda teha viitsisin. Kui seda raamatut õigesti filmi alusmaterjaliks kasutada saaks ka sellest oskariväärilise materjali, aga kerge ei saaks see olema. Kuid ka pärast triloogia läbilugemist vaatad filmi teise pilguga. Esialgu mõtled muidugi, et nii see kui teine asi oleks võinud sees olla, kuid peagi taipad, et niigi pikad filmid oleksid tublisti pikkuses juurde võtnud ja ületanud nii mõnegi vaataja taluvuspiiri, mis hoolimata LOTR filmitriloogia populaarsusest paljudel väidetavasti maksimumini viidud oli.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 10. Oktoober 2005, 17:25

OFFTOPIC: Tean, tean-et Silmarillion on raske- proovisin isegi lugeda, tundus suht igav.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Honiara » 20. Oktoober 2005, 23:31

"shakespeare in love" pole oscarile kandideerimistki väärt (Gwyneth Paltrow, kes kohutavalt halvasti oma rollis esines, andis kogu filmile "kuldvaarika" väärilise imago)
Honiara
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 20. Oktoober 2005, 19:29

PostitusPostitas crackhead » 21. Oktoober 2005, 11:05

Honiara kirjutas:"shakespeare in love" pole oscarile kandideerimistki väärt (Gwyneth Paltrow, kes kohutavalt halvasti oma rollis esines, andis kogu filmile "kuldvaarika" väärilise imago)



päris nii ma nüüd ka ei ütleks ja Paltrow mängis siiski hästi, võibolla isegi vääris oscarit mis ta selle rolli eest sai.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Honiara » 21. Oktoober 2005, 15:59

jah, ma t6esti ei m6ista mida tema rolliesituse juures hinnati, vaatasin filmi tükkaega tagasi, aga kui sellest filmist kusagil k6neldakse, tuleb ikka meelde see täiesti masendavalt ebaveenev esitus. tekkis tunne, et paltrow tuli oma osatäitja esitamises küll "mütsiga löömise" suhtumises. ja kui näitleja arvab, et isikliku sharmiga saab näideldava kuju lauseid ka maha öelda ja etteantud liigutusi teha, siis mu meelest on see küll näitaja, mis viitab selgelt näitlemiskunsti mitte m6istmisele. näideldava kujuga tuleb ka hinges samastuda, ja seda mitte oscari kuulsuse ega raha nimel.
Honiara
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 20. Oktoober 2005, 19:29

PostitusPostitas Forzelius » 22. Oktoober 2005, 10:04

Ma ka ei saa aru, mida te selle rolli pärast inisete. Filmi ei andnudd võrrelda, küll Saving Private Ryan'iga, kuid, täiesti korralik film.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist