Oscarid 2014

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Oscarid 2014

Postitus Postitas Forzelius »

Pakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
Viimati muutis 1, Forzelius, muudetud 12 korda kokku.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Oscarid 2014

Postitus Postitas Spellbound »

Pakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.

Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.

"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.

"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Oscarid 2014

Postitus Postitas Soprano »

Nominatsioonid loetakse live's ette 1h pärast:
http://www.youtube.com/watch?v=-VlWUkpIJFw
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Oscarid 2014

Postitus Postitas Spellbound »

Spellbound kirjutasCOLONPakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.

Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.

"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.

"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.

Chiwetel Ejiofor ja "Gravity" pidasid paika isegi.

"Prisoners" aga mitte :'(
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Oscarid 2014

Postitus Postitas Soprano »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... eam_ref=10
Forum Cinemas Kinoklubi kirjutasCOLONKuigi võib tunduda, et sel aastal oli ennustamine eriti lihtne, siis ennustuse tulemustest see nii välja ei paistnud. Kokku aimas ette vähemalt ühe Oscari 728 inimest ning maksimum tabamus oli 22/24-st. Seega meie peaauhind läks loosimisele 15 inimese vahel, kes kõik suutsid 22 Oscari võitjad edukalt ära arvata. Palju õnne võitjale!
Napikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.
Forza kirjutasCOLONPakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
Hea pakkumine, heh.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Oscarid 2014

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Soprano kirjutasCOLONNapikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.
Jaa :(, enne pole nii lähedal olnud.
BUTTON_POST_REPLY