Vihkad näitlejat?

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Oktoober 2007, 00:20

Ja ma vihkan sind, Hea Aasta.
On sul põhjust Deppi vihata?
On ta sulle midagi teinud? Halvasti õelnud? Või üldse kuidagi moodi haiget?
Nagunii vihkad teda selle pärast, et tal on nii palju fänne ja kõik räägivad ju sinu arust, et ta on ''nii nunnu''. Ta on kõvasti enamat, vaevalt et kõik ta fännid teda välimuse pärast fännavad.
Kusjuures sisetunne ütles, et sa kirjutad tema. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Oktoober 2007, 01:04

Hea Aasta kirjutas:Johnny Depp

Põhjuseid..? :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Oktoober 2007, 11:40

Forza kirjutas:
Hea Aasta kirjutas:Johnny Depp


Ära siin foorumis maini oma anti-Depilikust, siin saad sa sõimata, mull on tunne...
Karta on jah. Siin ju kõik "OH, I LAAAAV JOHNNY!!"
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Oktoober 2007, 11:42

Laura, sa võid ju temasse armunud olla, aga ma kardan, et saa ei saa teda iial endale. :))
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Jolt » 19. Oktoober 2007, 13:48

Hea Aasta kirjutas:Karta on jah. Siin ju kõik "OH, I LAAAAV JOHNNY!!"




Päris armutu ja täiesti valedel alustel tehtud üldistusl, mis on seetõttu väär. :P
Kuigi mind ennast ei solva Johnny fanboy'ks nimetamine, ta on tõeliselt muhe näitleja (kuigi mul pole ühtegi kindlat lemmiknäitlejat ei ole Johnny nende hulgas, keda ma hetke tujust sõltuvalt nimetama kukun), kes suudab välja mängida kõige erinevamaid karaktereid, seetõttu minu kaastunne neile, kes ei suuda filmi vaatama minna üksnes seetõttu, et Depp on peaosas. Kindel on see, et midagi head on juba jäänud nägemata ja jääb edaspidigi.

Mis puutub siinsesse valulisse reaktsiooni Johnny Deppi arvustamise suhtes, siis peaks see ju igati arusaadav olema. See sihtgrupp reageeribki ainult nii, ealine iseärasus.

Muidugi ma saan aru sellest, kui kellelegi lihtsalt ei meeldi mõni väärt näitleja, mul endalon kunagi olnud tugevalt antipaatiad Leonardo DiCaprio, Kate Winsleti (mulle jätkuvalt ei meeldi Titanic mitte üks põrm), Ralph Fiennes'i ja Rachel Weisz'i vastu. Nüüd on aga enamus neist lemmiknäitlejate hulgas.

Hetkel on mulle vastumeelsed need siin juba ennegi nimetatud hoornäitlejad, tuntumatest nimedest ei meenu kedagi.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Weirdo » 19. Oktoober 2007, 14:45

Karta on jah, et kui Johnnyl sellist fännidearmeed poleks, siis oleks ka tema vihkajaid hulga vähem.
Mul aga siiralt ükskõik, sest ega see Johnny olemust kuidagi halvemaks ei muuda ja ongi saalis rohkem ruumi :))
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Oktoober 2007, 15:35

Hea Aasta kirjutas:Laura, sa võid ju temasse armunud olla, aga ma kardan, et saa ei saa teda iial endale. :))

Selle armumise kohta ma ei teagi nüüd, et kas ma olen tasse armunud või ma lihtsalt armastan teda, mõlemat.
Aga jah, ära üllata. Ma polegi plaaninud minna ja temaga abielluda, nagu see oleks 100% võimatu ja vale, nad Vanessaga on suurepärane paar& neil on lapsed.
Kuigi kade jah, ma olen.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 19. Oktoober 2007, 17:13

LauraOlen kirjutas:Ja ma vihkan sind, Hea Aasta.
On sul põhjust Deppi vihata?
On ta sulle midagi teinud? Halvasti õelnud? Või üldse kuidagi moodi haiget?
Nagunii vihkad teda selle pärast, et tal on nii palju fänne ja kõik räägivad ju sinu arust, et ta on ''nii nunnu''. Ta on kõvasti enamat, vaevalt et kõik ta fännid teda välimuse pärast fännavad.
Kusjuures sisetunne ütles, et sa kirjutad tema. ;-)


No see on nüüd küll väga subjektiivne ja loll arvamus. Teema nimi oligi ju: Vihkad näitlejat?. Sinul LauraOlen ei ole mingit õigust öelda, et tema arvamus vale on

:pööritus: :pööritus:
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 19. Oktoober 2007, 17:15

Tegelt on ikka täitsa pull vaadata, kuidas keegi oma arvamust avaldades(või tüli norides) midagi Deppi kohta ütleb ja siis kõik Deppi järgijad/kummardajad/jüngrid teda kohe maha teevad :D:D
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Oktoober 2007, 17:16

Forza kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Ja ma vihkan sind, Hea Aasta.
On sul põhjust Deppi vihata?
On ta sulle midagi teinud? Halvasti õelnud? Või üldse kuidagi moodi haiget?
Nagunii vihkad teda selle pärast, et tal on nii palju fänne ja kõik räägivad ju sinu arust, et ta on ''nii nunnu''. Ta on kõvasti enamat, vaevalt et kõik ta fännid teda välimuse pärast fännavad.
Kusjuures sisetunne ütles, et sa kirjutad tema. ;-)


No see on nüüd küll väga subjektiivne ja loll arvamus. Teema nimi oligi ju: Vihkad näitlejat?. Sinul LauraOlen ei ole mingit õigust öelda, et tema arvamus vale on

:pööritus: :pööritus:


Noh, okei las vihkab siis, pole hullu. Ma saan aru inimestest kes ütlevad et Johnny on üle hinnatud (ongi). Siin on siis ainult kaks sorti inimesi : Kes ütlevad, et ta on põhjusega üle hinnatud & teised kes ütlevad et ei ole põhjusega. Ja ma võin aru saada, et ei meeldi mingid Johnny filmid, mullegi ei meeldi absoluutselt kõik ta filmid.
Kuid ta ütleb sellepärast, et tal on nii palju fänne, ning teda häirib et teda armastavad nii paljud inimesed vms. Usu mind, ma saan ju aru.
Vihaku siis kasvõi juba välimuse pärast Johnnyt, see on ka parem kui vihkamine ta fännide või selle sarnase asja pärast.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas jenskaidar » 20. Oktoober 2007, 00:08

teemasse minnes siis arvatavasti näitleja pärast ei läinud ma nt visa hing 4 vaatama...........

aga enamasti on näitlejast pohhui,peaasi et film mingi õudukas pole :D
jenskaidar
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 177
Liitunud: 07. Mai 2007, 15:08

PostitusPostitas Liblikas » 25. Juuni 2008, 01:42

Ei ütleks, et just vihkan aga lihtsalt mulle on see näitleja "Jim Carrey" kuidagi väga vastu karva.
Ei suuda eriti vaadata neid film kus tema mängib :$
Liblikas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 15. Detsember 2006, 17:46

PostitusPostitas Zinera » 25. Juuni 2008, 10:45

mulle ei meeldi Eesti näitlejad..on erandeid aga enamus ei sobi kohe üldse lavale ega filmi... :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas trintsu111 » 29. Juuni 2008, 14:07

ma ei tea kas ma olen juba seda kusagil siin öelnud, aga renee zellweger, absoluutselt ei meeldi. viimasel ajal ma lihtsalt väldin filme kus tema mängib. ja mike myers ei meeldi kaa üldse.
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Gatito » 29. Juuni 2008, 14:47

Ei vihka kedagi, aga Brad Pitt ei meeldi millegipärast kohe üldse.
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron