Vihkad näitlejat?

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas suslike » 22. Juuni 2007, 23:09

Mike Myers- ainult shrekis kannatan

Rubert Grint- lihtsalt ei seedi

hetkel ei meenu keda teist rohkem
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 23. Juuni 2007, 22:13

Adam Sandler - minu jaoks äärmiselt häiriv näitleja. Üritan võimalikult eemale hoida filmidest, kus ta juhuslikult näitlema peaks. Õnneks ta pole üheski (väga) heas filmis veel näidelnud.

Paris Hiltonit nägin lisaks sellele seksteibile ka ühes Las Vegase osas hiljuti (K2 hilisöine kordus). Kohutav inimene - välimus, olemus. Jube.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas trintsu111 » 26. Juuni 2007, 23:25

[quote="rezpekt"]Adam Sandler - minu jaoks äärmiselt häiriv näitleja. Üritan võimalikult eemale hoida filmidest, kus ta juhuslikult näitlema peaks. Õnneks ta pole üheski (väga) heas filmis veel näidelnud.


ära aja jama!
sandler on väga hea näitleja :vihane:
ja pm kõik ta filmid on head. ta lihtsalt on jube lahe inimene.
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Jolt » 26. Juuni 2007, 23:45

Kuigi ma pole nõus väitega, et Adam Sandler on väga hea näitleja, siis on selline jutt, nagu ta poleks mitte üheski (väga) heas filmi näidelnud, sama absurdne vale.

Muidugi on ta niššinäitleja, ahvivaimustusest tema vastu kasvab välja niipea, kui puberteet mööda saab ja saadakse teadlikuks sellisest asjast nagu filmiklassika... või kui mitte seda, siis suudetakse vähemasti tiiniõudukatest ja -komöödiatest natukene kaugemale näha.

Aga igatahes on alatus öelda, et Punch-Drunk Love ei ole hea film. Ma väidaks julgelt, et tegu on tema parima rollisooritusega, kui ma oleks valdava osaga tema töödest kursis. Aga minu isiklik lemmik küll. Ja Punch-Drunk Love on kindlasti üks originaalsemaid armastusfilme üleüldse.

Mis puutub aga teemasse, siis ma kunagi ei tolereerinud Kevin Spacey't. Ise ka enam ei mäleta miks. Nüüd pean härrast ülikõrgelt lugu.
Sama nali Rachel Weisz'ga. Kuni mingi hetkeni oli ta tohutult ebasümpaatne, aga nüüdseks juba ammu enam mitte.
Aga pea et kogu Alpha Dog'is kokkukogutud noorema põlvkonna võib küll kuhugile ära toppida, peale Ben Fosteri ei tunneks kellestki puudust. Aga kui nad kunagi veenvaks peaksid muutuma, siis olen nõus oma sõnu ka sööma.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Milenko » 27. Juuni 2007, 00:06

Jolt kirjutas:Aga pea et kogu Alpha Dog'is kokkukogutud noorema põlvkonna võib küll kuhugile ära toppida, peale Ben Fosteri ei tunneks kellestki puudust.


Minu arust said k6ik oma "asjaga" hakkama, jah ka mulle meeldis Ben Foster`i tegelane k6ige rohkem ja ma ei salli Justinit... Ytle kelle sa oleksid nende asemele n2itlema pannud, selle Harry Potteri Gang`i ?
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Jolt » 27. Juuni 2007, 01:08

Milenko kirjutas:Minu arust said k6ik oma "asjaga" hakkama, jah ka mulle meeldis Ben Foster`i tegelane k6ige rohkem ja ma ei salli Justinit... Ytle kelle sa oleksid nende asemele n2itlema pannud, selle Harry Potteri Gang`i ?


Seda, et Rupert Grint on ju väga tugev noor näitleja :) . Ei tähenda et... mul pole midagi niiväga konkreetse teose kohta öelda, aga seal olid kogu see noorem põlvkond kokkukogutud ja seepärast nimetasingi selle.

Et see film märkimisväärselt parem oleks pakuksin välja ntks Bricki gangi. Samas ütlen veelkord, et näide oli suht suvaline, sest et tabas kõige rohkem märklaudi ühe korraga. Mul puudub suurem asi austus antud teose vastu ja hea on, et sinna üleliigselt talenti ei raisatud.

(Ja igatahes, Justin on kindlasti üks neid nilbikuid, keda filmides näha ei soovi. Kuigi, Edisonis ta isegi ei olnud half-past-bad... ja temast saaks veenva psühhopaadi, kui tal oleks veidikenegi normaalsem hääl.)
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LauraOlen » 21. August 2007, 01:41

Ma ei vihka näitlejaid.
Ma võin mõndasid nimetada lihtsalt halbadeks näitlejateks, kes lihtsalt ei oska näidelda. Näitlemine ju võiks jääda inimestele kes seda ka oskavad.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 22. August 2007, 00:48

ausalt öelda, välimuse põhjal oleks väga tobe kedagi vihata. Aga kui on tõesti väga võlts ja mukitud....või, ütleme, kui on ilus inimene aga mängib oma karakteri nii lamedaks et see on lihtsalt KOLE. Sest ega näitleja ei pruugigi väga ilus olla, aga ta hingestab oma karakteri nõnda et sa ei saa sellest pildist enam lahti. Need kes arvavad tõsimeeli et nad seda oskavad kuigi neil pole mitte mingisugust talenti peale ilukirurgidega suhtlemise on tõesti põlgust väärivad jopskid.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 09. Oktoober 2007, 16:52

Weirdo kirjutas:Jack Nicholson, Tom Cruise ning crackhead`i nimed.

Sama kusjuures, huvitav. :))
Tom Cruise'i vanasti veel talusin, eriti aga ''Intervjuu vampiiriga'', millega mul oli vahepeal totaalne hullus, muudes filmides nagu pole eriti hea.

Rääkides lapsnäitlejatest - Dakota Fanning on vist ainuke hea. ;)
Aga ega tiinekatest näitlejad pole ka väga suurem asi just.

AA, ma oleks äärepealt unustanud. Üks näitleja ei meeldi mulle veel, kes on mulle sammuti tohutult vastik. Kindlasti on ''This Boy's Life'' selles suuremalt osalt süüdi. Robert De Niro. Tükk aega meenutasin ta nime, nüüd siis tuli meelde.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Goblin » 09. Oktoober 2007, 18:12

Amanda Bynes
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas Hea Aasta » 18. Oktoober 2007, 21:09

Johnny Depp
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Hea Aasta » 18. Oktoober 2007, 22:18

Johnny Depp
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Forzelius » 18. Oktoober 2007, 22:45

Hea Aasta kirjutas:Johnny Depp


Ära siin foorumis maini oma anti-Depilikust, siin saad sa sõimata, mull on tunne...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 18. Oktoober 2007, 22:52

ma arvan, et ta norib meelega tüli
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kadunud » 18. Oktoober 2007, 23:52

Queen Latifah
Kasutaja avatar
kadunud
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 18. Oktoober 2007, 04:50

EelmineJärgmine

Mine Inimesed

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron