Filmipäevik arutlus

Foorumlaste filmi- ja seriaalipäevikud.

PostitusPostitas Jolt » 01. August 2009, 09:50

Uhhpuhh, tahtsin ka kuhugile viimasena vaadatud filmide alla kirjutada, aga lihtsalt pole mahti saanud. Anyhuuu...

Filmide vaatamisel oleneb väga palju sellest, et mis tujuga peale satud. Ma teadsin ette, et ASLS on aeglane film ja kui kinosaalis maha istusin mõtlesin, et kurat - hetkel olen ma ülemäära pikkadest tööpäevadest liiga väsinud ja vajan midagi palju energilisemat.

Aga siis kui pikk sissejuhatus, milles oli palju muhedat huumorit, ära lõppes ja peategelased kokku said hakkas film täiega tööle. Ja eks ole, need aeglased algused eksisteerivad karakteripõhistes filmides põhjusega, see tasus ennast filmi kestel niivõrd mitmel korral ja viisil ära.
Ma ei saa hetkel öelda, et filmide vaatamine, mis ei jälgi tavapärast action/komöödia/thriller/õudus mudelit, oleks minu jaoks midagi ebatavaliselt, kuid kindlasti on see alati meeldiv. Mul polnud filmi kestel mitte ilmaski selget aimdust, mis suuna see lugu võtta võib ja kuidas lõppeb. Nägin küll kaht ohtlikku märki, kuid õnneks ei kerkinud kumbki nendest teemadest filmi lõpus enam esile.
Head osatäitmised, hea muusika, ohtralt head komöödiat, hea kaameratöö (too hetk, kui need sääriväristajad siluettidena üle mäekünka sõitsid, taustaks loojang, oli päris lummav) + veidi enese äratundmist. Film säilitas koguaeg sellise peategelastele eale kohase siiruse ja naiivsuse ning ei muutunud mitte üheski mõttes eksploiteerivaks ja see oli ka ääretult positiivne. Jäin väga rahule.

Kahju jah, et hetkel sarnaseid filme enam nii naljalt ei tehta.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas rauls » 01. August 2009, 11:18

Jolt kirjutas:Kahju jah, et hetkel sarnaseid filme enam nii naljalt ei tehta.

Tõsi ta on, kahjuks.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 01. August 2009, 15:42

Juuli lemmikuks valisin "Mäss Bounty pardal". Väga head rollid mõlemalt peaosaliselt ja vägagi meeldejääv seikluspõnevik.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 01. August 2009, 16:17

Juulis vaatasin 25 erinevat filmi. Parim oli Apocalypse Now Redux, kuigi andsin 10/10 veel The Departed, Children of Men, Taxi Driver, aga need oli kordused. Pikemalt siin:
http://filmsmusic.blogspot.com/2009/07/ ... kodus.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 02. August 2009, 00:06

Juulis sai vaadatud 14 filmi isegi (juunis ainult 10). Parimad "The Prestige" ja kinos nähtud "A Swedish Love Story". Mõlemit nägin esimest korda.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 02. August 2009, 00:13

Juulis vaatasin 23 filmi, suurem osa neist kuu teisel poolel. Uutest kassahittidest "Crank: High Voltage" ja "Transformers: Revenge of the Fallen", mis olid kumbki keskpärased kuid meelelahutuslikud, kõige rohkem muljet avaldasid "Bad Lieutenant" ja "Double Indemnity". Ka "Watchmen" sai ära kaetud ja pettumust ei valmistanud. Käisin üle suure osa Kevin Smithi filmidest - arvamus "Dogma"-st suurenes kõvasti ja "Chasing Amy" oli kordi parem kui meeles oli - ja vaatasin kirsina vahukoorel ka kõik ta kolm Q&A show'd, millest vaid teine kesiseks jäi - kogupikkuseks neil 11-12 tundi! Kuna suvi on minu jaoks erinevalt paljudest teistest foorumlastest maru igav siis saab ka kõvasti filme vahitud, ja viimasel ajal ongi tekkinud komme kirjutada DVD-RW plaadile sõltuvalt mahust viis-kuus filmi ja need enda Finluxi ronttelekast kolme õhtuga ära vaadatud. Kaks filmi, mis pooleli jäänud saab augustis ära vaadatud: "Survive Style 5+" ja "Changeling". :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hülss » 08. August 2009, 15:43

Uuendasin filmipäevikut. Peaks millalgi mingi kokkuvõtte ka tegema, et mida teistele soovitada jne. Pool aastat juba möödas.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 09. August 2009, 15:04

Ületasin tänase Twilighti vaatamisega eelmise kuu saldo, milleks oli üks film. Jess.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Garli » 11. August 2009, 16:47

Forza kirjutas:Küsimus filmipäeviku pidajatele. Kui palju on teie selleaastane uute filmide vaatamise streak.

18 hetkel ja kestab.
üritan selle kuu jooksul kordusi mitte vaadata ja võimalikult palju uut kraami, mille vastu on juba varem huvi olnud ja asi vaatamisnimekirjas olnud, kuid pole veel viitsinud vaadata misiganes põhjustel.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Hülss » 12. August 2009, 22:49

Plaanin venna käest saadud keskpärast saasta nüüd edaspidi vähem tarbida, sest enda filmihuvi ei saagi muidu võimalust oma tiibu lehvitada.

Umbes 80% filmipäeviku filmidest (va kordused) on venna stuff. Endal juba piinlik vaadata, kuidas oma aega raiskan.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 01. September 2009, 22:03

Augustis vaatasin 26 filmi. Pikemalt blogis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 02. September 2009, 11:43

Suve kokkuvõte...

Juuni - 22 filmi
Juuli - 32 filmi
August - 40 filmi
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 02. September 2009, 16:44

Juuni: 62
Juuli: 62
August: 19, ent see eest vaatasin kokku 11 sarjahooaega ära.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 02. September 2009, 20:25

Mina vaatasin augustis ära kõigest 10 linateost. Suvisel ajal ei ole erilist filmi vaatamis tuju. Aga see eest sai vähemalt "Ristiisa" trioloogia ära nähtud. Parima augusti filmi tiitli saabki saaga 2. osa.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Jussu » 03. September 2009, 12:58

Alates veebruarist-märtsist on minu filmivaatamise hulk drastiliselt langenud. Täpset põhjust ei oskagi öelda, sarju pole ka filmide arvelt rohkem vaadanud. Ilmselt tekkis ühel hetkel kerge küllastumus.

Loodetavasti toob pime sügis uued tuuled. : )
"All you need for a movie is a girl and a gun."
Kasutaja avatar
Jussu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 258
Liitunud: 16. Märts 2008, 00:42
Asukoht: Tallinn, Kadriorg

EelmineJärgmine

Mine Päevikud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron