EURO 2012

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

Kes võidab sel korral jalgpalli Euroopa meistrivõistlused?

Hääletus lõppes 11. Juuni 2012, 14:51

Venemaa
0
Pole hääli
Portugal
0
Pole hääli
Saksamaa
8
57%
Holland
3
21%
Itaalia
1
7%
Hispaania
2
14%
Prantsusmaa
0
Pole hääli
Inglismaa
0
Pole hääli
Mõni muu riik
0
Pole hääli
 
Hääli kokku : 14

Re: EURO 2012

PostitusPostitas Rasmus » 28. Juuni 2012, 13:55

Kahju, et eile nii läks. Esimese 90 minuti põhjal vääris Portugal seda võitu palju rohkem kui Hispaania, kuigi lisaajal domineeris Hispaania. Ronaldo löögid läksid muidugi kangekaelselt üle lati. Keegi oleks võinud eile ka punase kaardi saada, kollased ei mõjuta enam midagi. Lõpuks jäi mängust jalgpalli asemel järele jalgnäkku.

Tänases mängus sakslaste poolt. Finaali kohta veel ei teagi, ei meeldi kumbki meeskond. Kuid pigem Saksamaa.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: EURO 2012

PostitusPostitas brixxx » 28. Juuni 2012, 16:48

Rassu kirjutas:Kahju, et eile nii läks. Esimese 90 minuti põhjal vääris Portugal seda võitu palju rohkem kui Hispaania, kuigi lisaajal domineeris Hispaania. Ronaldo löögid läksid muidugi kangekaelselt üle lati. Keegi oleks võinud eile ka punase kaardi saada, kollased ei mõjuta enam midagi. Lõpuks jäi mängust jalgpalli asemel järele jalgnäkku.

Tänases mängus sakslaste poolt. Finaali kohta veel ei teagi, ei meeldi kumbki meeskond. Kuid pigem Saksamaa.

Kui võtta kahe poolfinaali 4 riiki: Portugal, Hispaania, Saksamaa ja Itaalia, millise riigi poolt oleksid kõige rohkem ja kõige vähem.

Mina olen kõige rohkem Saksamaa poolt, Itaaliat küll ei ole näinud, aga kuna mulle juba eelmisel EM Hispaania ei meeldinud ning Hispaaniat hirmsasti kiidetakse, siis meeldib kõige vähem Hispaania.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: EURO 2012

PostitusPostitas Rasmus » 28. Juuni 2012, 17:08

Kui sa nüüd seda minult küsid, siis kõige rohkem meeldib neist riikidest Portugal. Võib-olla on see sellest, et teda peetakse neist neljast kõige nõrgemaks (nähtavasti ta kahe tugevaima seas ei olegi), aga mulle lihtsalt meeldib see meeskond.
Kõige vähem meeldivad itaallased ja põhjuseks võib-olla siis see, et olen nende mänguga kõige vähem kursis ja nad lihtsalt ei ole jõudnud mulle meeldima hakata.
Finaalis olen täiesti erapooletu. Kas Hispaania või Saksamaa - mul vahet pole. Kumbki riik ei ole mitte mingitpidi sümpaatne. Kui valida, siis pigem hoian pöialt sakslastele, kuna Hispaania on juba kaks korda järjest võitnud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: EURO 2012

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 28. Juuni 2012, 23:40

Kahju sakslastest, parem oleks, et itaallased nüüd Hispaaniale ei kaota. Vähemalt oli põnev mäng... Neuer lõpus oli vahva, võiks vist igal positsioonil mängida?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: EURO 2012

PostitusPostitas CM-Girl » 28. Juuni 2012, 23:44

Vot sulle üllatust. Itaalia sai finaali. Kahju sakslastest. Väga hea mäng oli. Selle EM'i üks parimaid. Itaalia mängijaid aina libastusid väljakul, said paar kollast ja tegid veel ühe lolli vea, mäng käega. Penalti Saksamaale. Özil lõi värava, kahjuks enam teist ei tulnud. Lõppseis siis 2:1. Kui Hispaania mängib nii nagu Portugaliga, siis EM'i võidab Itaalia.
Spoiler :
FUCK!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: EURO 2012

PostitusPostitas raiz » 28. Juuni 2012, 23:57

Itaalia poolt väga ilus mäng, aga suhteliselt palju kollaseid kaarte. Ning on üllatav, et Saksa niimoodi poolfinaalis kehvalt mängis. Jään ootama põnevusega finaali, kus siis loodetavasti Itaalia võtab oma.
raiz
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 214
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 18:32

Re: EURO 2012

PostitusPostitas Forzelius » 29. Juuni 2012, 00:09

Teenitud finaalpääs 100%.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: EURO 2012

PostitusPostitas brixxx » 29. Juuni 2012, 10:16

Rassu kirjutas:Kui sa nüüd seda minult küsid, siis kõige rohkem meeldib neist riikidest Portugal. Võib-olla on see sellest, et teda peetakse neist neljast kõige nõrgemaks (nähtavasti ta kahe tugevaima seas ei olegi), aga mulle lihtsalt meeldib see meeskond.
Kõige vähem meeldivad itaallased ja põhjuseks võib-olla siis see, et olen nende mänguga kõige vähem kursis ja nad lihtsalt ei ole jõudnud mulle meeldima hakata.
Finaalis olen täiesti erapooletu. Kas Hispaania või Saksamaa - mul vahet pole. Kumbki riik ei ole mitte mingitpidi sümpaatne. Kui valida, siis pigem hoian pöialt sakslastele, kuna Hispaania on juba kaks korda järjest võitnud.

Mulle meeldib ka Portugal, aga ainult selle tõttu, et seal mängib Ronaldo, aga ma ei taha eriti pooldada võistkondi, kus meeldib ainult üks mängija, pigem üritan olla objektiivsem ja valida lemmikuks ikka see, kes meeldib terve võistkonnana. Kuigi seda peab tunnistama, et võrreldes Hispaania, Itaalia ja Saksamaa ründajatega, on palju huvitavam vaadata Portugalis Ronaldot ründamas.
Pean tunnistama, et eilses finaalis hakkas mulle meeldima Itaalia, mängu käigus olin kuni lõpuni Saksamaa poolt, aga väga nõrdinud ei ole, kuigi Saksamaa oleks võinud siiski sama head jalgpalli näidata kui eelnevalt.
Finaalis olen kindlasti Itaalia poolt ja pronksi mängus Saksamaa poolt.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: EURO 2012

PostitusPostitas ruut » 29. Juuni 2012, 11:35

Et olla ebapopulaarne,olen finaalis Hispaania poolt, kuna Itaalia sümpatiseeris viimase neliku omadest kõige vähem.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: EURO 2012

PostitusPostitas P2ppin » 29. Juuni 2012, 11:58

Pronksi mängu EM'del ei toimu.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: EURO 2012

PostitusPostitas Garli » 29. Juuni 2012, 12:17

Hea meelelahutuslik turniir, aga kõige halvem outcome üldse finaali mõttes. Ei teagi kumba finalisti rohkem vihata. :vihane: Pigem kaldun oma pöidlaga vist Itaalia poole, vaja see hispaanlaste võidukäik ära lõpetada ASAP.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: EURO 2012

PostitusPostitas brixxx » 29. Juuni 2012, 14:46

P2ppin kirjutas:Pronksi mängu EM'del ei toimu.

OKEI, MM vist on, aga kuidas EM jagatakse kohad kolmanda ja neljanda kohapealt.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: EURO 2012

PostitusPostitas Garli » 29. Juuni 2012, 15:08

Ei jagatagi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: EURO 2012

PostitusPostitas Hea Aasta » 29. Juuni 2012, 20:49

brixxx kirjutas:Mulle meeldib ka Portugal, aga ainult selle tõttu, et seal mängib Ronaldo
Mulle ei meeldi Portugal, aga ainult seetõttu, et seal mängib Ronaldo-sugune ülbik-egoist. Okei, tegelikult on veel rida põhjusi, miks mulle Portugal ei meeldi, sealhulgas majanduslikud...
Aga jah, eelnevalt juba seletasin, et poolfinaalides peale Saksamaa polnud ühtegi normaalset riiki. Seega finaali jätan südamerahus vaatamata. Võitku Hispaania veel üks tiitel, mul täiesti kama.
Kahju, et EM-il 3. koha mängu pole (kunagi kauges ajaloos oli, miks ära kaotati?).
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: EURO 2012

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Juuli 2012, 23:45

Fantastiline!!!! 4:0 võit Hispaaniale!! Super mäng. I poolaeg oli eriti hea, II poolaeg oli igav, seni kuni platsile said Torres ja Mata. SUPERRR! Emotsioonid laes mul vast ainukesena. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist