Jalgpalli MM 2010 LAV's

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Juuni 2010, 22:04

Ai, täna teist korda juba suur kala. Äärekohtunik rikkus Rosetti ja Mehhiko jaoks turniiri ära. Ega Argentiina ennast enam vaevalt üllatada laseb, 2-0 ka just...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas hint » 28. Juuni 2010, 02:45

Mõlemad MMi lemmikud täna mõnusalt suhu, inglismaa okei, olid pasad jms, aga mehhikost on ikka väga kahju. tramavõi.

türa.

argentiina oli suht kaugeks viimaste aastatega jäänud, aga nüüd hakkab lõpuks uuesti meenuma see vana tunne, et miks neid ikka nii väga vihatud sai. ja eriti hull muidugi, kui see kuradima maradona neil seal eesotsas nende kobistamiste peale oma faking näppe tõstab ja tatti pritsib. muud munnid sama hooga otsas, okei neil on tüüpe keda respektida, lisaks ofkoors 5 world top10 ründajatest, aga putsi kaua saab neil joppata, saklased lõpuks andku see õppetund neile parem ära.

inglastest ei taha rääkidagi. mida vittu. btw kaitseliinile oleks vist kohane vana lindpere nickname norras: "60 meetrit 16 sekundiga".

ja no kuhtunikud eks....

üleeila öösel sai sõpradega mingi 2 tunnine videokorudste ja pallikiipide diskusioon maha peetud muide, guess what, ma olin pigem blatteri poolt, kiipe aint väravas pidasin veel okei, aga lisa pidasin mängu jaoks liiga lõhestavaks eri tasemete vahel, aga tra, vb oleks tõesti aeg muutusteks, esimene vahetus oli ju alles 70, tagasisäät GK'ile 90 midagi jne, ehk siis mäng ju pidevalt muutnud, tpius vb võiks tõesti hakata seda läbi laskma hetkeemetostioonide põhjal vähemalt
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas eerik » 29. Juuni 2010, 02:41

Hüpake mulle nüüd kõrri kinni ja pilduge solvanguid, aga ma arvan, et Argentiina versus Holland oleks ilus finaal.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas CM-Girl » 29. Juuni 2010, 14:44

Uruguay-Lõuna-Korea mängu algus tõotas head mängu.Uruguay teine värav oli superrr.Olin tsipa rohkem USA poolt aga suht ükskõik kes võitis,arvasingi millegipärast et Ghana võidab. Inglismaa vs Saksamaa-Oi krt kui vihane ma abikohtuniku peale olin.No tõesti... vaja oleks vast siiski 5 kohtunikku mängu,värava taha ka..Saksamaa koondis ei meeldi aga tunnistan et mängivad hästi.
Argentina-Mehhiko mäng oli huvitav,ühe päeva jooksul teine suurem apsakas kohtunikult. :? Esimene värav ei meeldinud,kuid kolmas värav oli Fantast,sellised väravad mulle meeldivad.Millal Messi skoorima kyll hakkab huvitav? :pööritus: Hispaania vist langeb minu topis kolmandaks,Argentina tõuseb koha võrra.
Slovakkia mängis hästi,kahju et kaotasid,Holland pole enam see mis kunagi..kuigi Robbenit oli hea vaadata mängimas.
Arvata oli et Brasiilia võidab Tšiililt ,kahjuks.Lucio on kolmas ebasümpaatne mängija sellest meeskonnast,peale eilset mängu.

Alates ajast kui sain teada et Portugal mängib Hispaaniaga olen suht vihane olnud.Krdi krt.Lootsin et mõlemad saavad 8 parema hulka.Ootan seda mängu aga samas ei tahaks näha ka. Mõlemad suured lemmikud.Simao ja Villa! Siiski Portugali poolt rohkem.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas rauls » 29. Juuni 2010, 19:46

Paras jaapanlastele, kes mängisid äärmiselt väheatraktiivset ja kinnist jalgpalli!!!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas CM-Girl » 29. Juuni 2010, 19:50

Mäng algas aktiivselt,vahepeal vajus mäng ära,oli igav ja siis järsku tulid rünnakud mõlemalt poolt.Võimalusi oli..

Esimene penaltiseeria ka nähtud.Paraguay võitis ! Väga väga hea ! :))
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas ruut » 29. Juuni 2010, 19:53

Paraguay võitis! Väga, väga HALB!
Kahju jaapanlastest, väga head mängu näidati terve turniiri jooksul, aga mis teha...seekord ei vedanud. Kuid terve mäng oli ikkagi pinget täis.
Nüüd ei mul kellelegi pöialt ka hoida.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas CM-Girl » 29. Juuni 2010, 23:33

Portugal-Hispaania

Olen kurb & õnnelik. Kurb et Portugal kaotas , õnnelik et Hispaania võitis. Portugal tegi väga hea mängu.Esimene poolaeg oli kõige põnevam. Mäng algas aktiivselt,just Hispaania poolt.Portugalil olid head kontrarünnakud.Häid võimalusi oli,neid on alati..Pallikaotised olid vahepeal kerged tulema,söödud väheke valed.Ronaldo mäng jätab soovida,Simao polnud ka nii aktiivne kahjuks.Pepe ja Contrao tegid head tööd.Eelmistes mängudes Villa olnud see kes vastase värava all olnud,selles mängus Torres,vähemalt esimene poolaeg.73.min. selle MM'i neljas värav Villalt.Hispaania saab selle MM'i esimese kollase kaardi...esimese alles?:shokeeritud:
Väga "tore" et Costa sai punase kaardi.
Portugali väravavaht tegi tubli töö..tõrjus hästi.

Selles mängus tekkis veel üks ebasümpaatne mängija-Ramos.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Juuni 2010, 00:15

CM-Girl kirjutas:Selles mängus tekkis veel üks ebasümpaatne mängija-Ramos.

Selles on sul õigus 8).

Värav tundus nagu suluseisust, samas korralikku kordust ka seekord näidata ei juletud, kardeti vist uut Mehhiko - Argentiina juhtumit.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Juuni 2010, 10:14

Mängud lähevad aina tähtsamaks ja kohtunikud hullemaks.. :ülivihane:

FIFA saatis neli jalgpallikohtunikku MM-ilt minema

Mis neil muud üle jäi. Väga huvitav MM.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Hea Aasta » 30. Juuni 2010, 11:13

Ebasümpaatseim mängija - Kristiina. Hale oli taaskord vaadata, kuidas viskas pidevalt pikali tühistes olukordades, nõudes karistuslööki nutt kurgus. :x Aga kohtunik oli tubli ja ei teinud mehe näitlemisest väljagi. Selline mees see Ronaldo, et otsibki võimalust, kuidas palliga kaitsesse joosta, et pikali visata...
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Juuni 2010, 11:26

No cmon..kahel korral oleks pidanud kohtunik vilistama,oli näha et hoiti temast kinni/tõugati.
Kuigi jah,seekord jättis Ronaldo mäng soovida.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Juuni 2010, 17:04

Soccernet kirjutas:Portugali koondise tähtmängija Cristiano Ronaldo valas pärast MM-finaalturniirilt väljalangemist oma pahameele välja telekaamera pihta.

Nimelt saatis Real Madridi ääreründaja pärast 0:1 kaotust Hispaaniale telekaamera objektiivi suunas suure süljeläraka.

Ronaldole ei meeldinud see, et kaameramees pärast mängu lõppu teda jälitas, soovides ilmselt filmilindile jäädvustada kuulsaid "Ronaldo pisaraid".
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Juuni 2010, 17:27

Seda märkasin ka mina . Mis siin öelda , ei osata kaotada. Ise süüdi ka,viletsa mängu tegi. :vihane:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas ruut » 30. Juuni 2010, 18:05

Ronaldo ja Heinze ei salli üldse kaameraid ma vaatan.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist