Jalgpall

Jalgpall, korvpall, sumo, kettaheide - ühesõnaga alateema spordi jaoks!

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Garli » 04. November 2009, 17:18

Eilne Manu vs CSKA oli päris korralik andmine. Lõpptulemuseks jäi 3:3. Põhimeestele puhkust andnud ja suht pooliku koosseisuga mänginud Manu oli 6 minutit enne normaalaja lõppu veel 1:3 taga, kuid Scholes ja Valencia, kelle värav oli ülikoba ja suur õnn, päästsid ära. Viik tagas edasipääsu ka vist neile.

Highlightid teile aadressil:
http://www.lovefooty.net/manchester-uni ... ighlights/
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas KDorbek » 04. November 2009, 18:27

Mina isiklikult olen Manu poolt. Kaldun arvama, et nad see aasta ei võida.
Vähemalt nende esitused ei ole sellisest klassist nagu 2007 või isegi 2008.

Samas ei saa mind keegi sõimata Gloryhunteriks, sest ma olen Manu poolt olnud aastast 1998/1999 kui nad ulmeliselt võitsid turniri.
See mind ka ei heidutanud, et vahepeal Meistrite liigas üldse ei läinud.
Ise kaldun arvama, et Barca on hetkel kõige tugevam, aga eks aeg näitab.
KDorbek
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Aprill 2009, 02:26

PostitusPostitas Garli » 04. November 2009, 18:44

Olen KDorbekiga ühtekas. Fännanud Manu't samast ajast saati ning ei pööranud neile ka selga, kui käesoleva dekaadi alguses kesised hooajad olid.

Tõsi, Manu pole see aasta nii tugev. Hooaja alguses tekkis küsimus, et "Kas Ronaldo oligi kogu nende meeskond?", sest mängud olid lihtsalt nii mannetud. Kuid Valencia, kes osteti Krissu asenduseks, muutub järjest sümpaatsemaks ning tundub, et kutt hakkab vaikselt jalgu soojaks saama ja ennast Manus koduselt tundma.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2009, 18:48

Ma olen olnud Milani toetaja 2000-ndate alguses ja ei ole neile selga pööranud ka praegu, kui ajad on post-Kaka ajal raskemaks läinud. Tundub, et paremad ajad on jälle tulemas, kuid siiski ei saa veel rääkida 2003-nda või 2007-nda aasta Milanist. Loodetavasti jõuavad kaugele.

Samas olen alates sellest hetkest, kui üle-eelmise aasta CL'i finaalis võitis ManU Chelseat penaltitega, viimaste suhtes sümpaatiat tundnud. Jalgpall, mida nad mängivad on ilus ja nii mõnigi mängija on väga hingelähedane.

Seega on minu lojaalsus suht split nende kahe vahel ja olen õnnelik, kui üks neist võidaks. Loodan, et omavahel mängima ei pea.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Garli » 04. November 2009, 19:05

Forza kirjutas:Seega on minu lojaalsus suht split nende kahe vahel ja olen õnnelik, kui üks neist võidaks. Loodan, et omavahel mängima ei pea.

Aga kui tõesti juhtub nii, et lähevad kokku, siis kelle poolt rohkem oled? Split splitiks, aga mingisugune poolehoid ühele tiimile tekib nagunii. Kumb see siis oleks?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2009, 19:37

Garli kirjutas:
Forza kirjutas:Seega on minu lojaalsus suht split nende kahe vahel ja olen õnnelik, kui üks neist võidaks. Loodan, et omavahel mängima ei pea.

Aga kui tõesti juhtub nii, et lähevad kokku, siis kelle poolt rohkem oled? Split splitiks, aga mingisugune poolehoid ühele tiimile tekib nagunii. Kumb see siis oleks?

Siis raske otsus. Arvan, et ikka Milani poole, kuna meil on ühine ajalugu nii-nii pikk lihtsalt ja oleme koos päris palju toredaid aegu mööda saatnud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nowitzki » 04. November 2009, 20:07

Gloryhunteridest rääkides on hea olla Bayerni fänn siis ei arva vähemalt keegi et oled Gloryhunter,milline loll ikka nii saasta meeskonda sellisel p6hjusel fännaks,see aasta jälle UEFA Cup paistab...masendav
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2009, 22:16

saast meeskond kindlasti ei ole, madalseis lihtsalt. ära unusta, kui võimsad nad 2000-ndate alguses olid.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nowitzki » 04. November 2009, 22:20

ei saagi unustada neid aegu siis hakkasin jalkat yltse tänu neile vaatama(Elber,Effenberg,Kahn,Lizarazu jne.) aga see madal seis juba mitu mitu aastat neil ja närvi ajab veidi lihtsalt.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2009, 22:20

no tiimi, mida sa toetad, saastaks ikka imelik kutsuda. mul oleks vähemalt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nowitzki » 04. November 2009, 22:24

nu ma m6tlesin mängijaid selle all ja vaadates hetke seisu CL-is ja Bundesliigas siis olen lihtsalt realist aga noh kahjuks v6i 6nneks jääb bayern ikka mu lemmikuks seda muuta ei saa.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Garli » 04. November 2009, 22:27

Küll Bayern tagasi tuleb veel.

Madalseisudest rääkida, siis.. Keegi Leeds Unitedit mäletab veel? Vot seda, mis selle klubiga juhtus, nimetan ma madalseisuks. Aastal kui Bayern CLi kinni pani, siis Leeds jõudis poolfinaali, kuid paar aastat hiljem said Premieris relegatsiooni, kaotasid staadioni ning kõik oma parimad mängijad ja Premieri pole nad siiamaani tagasi suutnud tõusta. Mäletan, kui uudistes sellest rääkis ja näitas väikest Leedsi fänni, kel pisarad silmas ja käes silt "We will be back!". Suht offtopic jutt tegelt, aga mõtlesin lihtsalt, kas keegi on veel, kes seda klubi mäletab. Häid mängijaid oli neil ikka ropult ja tiimil oli spiritit metsikult.

Muide, selle teema pealkirja võiks muuta üldiseks jalgpalli teemaks või miskit.

Kohekohe hakkab Inter vs Dynamo Kyiv @ TV6.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Nowitzki » 04. November 2009, 22:30

Liverpool-Lyon on täna hea mäng loodan et m6ni striim töötab,kui Live. kaotab siis nad ka väljas see aasta aga jh Leedsi saatusega ma ennast tavaliselt lohuttangi 2.region meil veel ei paista :))
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2009, 23:39

2. region?
Ja Leedsi mäletan loomulikult. Viduka, Kewell, Robinson olid ikka staarid seal. Ei läinud paraku nagu Juvega, kus enamus staare alles jäid ning järgmine aasta klubi kõrgliigas tagasi oli. Samas läheb Leedsil hetkel suht hästi, järgmine aasta ollakse arvatavasti esiliigas tagasi ning klubil läheb viimaste aastate mastaabis ikka väga hästi.
Aga jah, Valencia käest said sauna 2001 poolfinaalis.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nowitzki » 05. November 2009, 00:15

2.Bundesliiga aga v6ib vist öelda ka 2.region vähemalt soccernetis öeldakse,kuigi ma pole kindel kui 6ige see on.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

EelmineJärgmine

Mine Sport

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron