Eesti Laul

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Märts 2014, 01:07

Rassu kirjutas: Vanamees oli vähemalt hea, pole ammu nii palju naernud.


Sa siis naerad üleüldiselt haruharva jah?
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Rasmus » 02. Märts 2014, 01:14

Üks mu kallis koolivend kirjutab Facebookis nii: "just. "been there, done that" lood ei toimi. Praegu meenutab kurikuulsat klippi Erki Noolest ja ühest telemängust. Loreen korra võitis, äkki tuleb veel?", olen absoluutselt nõus.

Žürii koha pealt täpselt ei oska kosta, sest kuigi Cosmos aidati ilusti esiotsa, võeti algselt liidrilt Sandralt igasugune võiduvõimalus ära.

Hea Aasta kirjutas:Kui tuuled pöörduvad - tõmmu poisi soolo eest 5+!
Second that

CM-Girl kirjutas:
Rassu kirjutas: Vanamees oli vähemalt hea, pole ammu nii palju naernud.

Sa siis naerad üleüldiselt haruharva jah?

See ei ole tegelt eriti loogiline küsimus. Mina rääkisin naermise kogusest, sina selle tihedusest. Olin kõikide klippide ajal naerukrampides, nii et vastus su küsimusele on vist ei?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Märts 2014, 01:16

Rassu kirjutas:
CM-Girl kirjutas:
Rassu kirjutas: Vanamees oli vähemalt hea, pole ammu nii palju naernud.

Sa siis naerad üleüldiselt haruharva jah?

See ei ole tegelt eriti loogiline küsimus. Mina rääkisin naermise kogusest, sina selle tihedusest. Olin kõikide klippide ajal naerukrampides, nii et vastus su küsimusele on vist ei?


Mkay. :D Tegelt kui aus olla, siis mõni klipp ajas isegi naerma, aga mitte väga palju. Õhtu jubedaim osa oli vast kui lastebändid esinesid...
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas rauls » 02. Märts 2014, 02:27

Finaalis olin enim Cosmos Bluesi ja Lenna poolt. Tanja võit mingeid emotsioone esile ei kutsunud. Lihtsalt väike pettumus, aga ma pole võistluse tulihingeline fänn, nii et suva. Kui tantsu vähe ägedamaks või efektsemaks ei muudeta, siis Eurovisioonil küll silma ei paisteta. Laul ise kindlasti mingi erilise tähelepanu osaliseks ei saa. Muidu oli mu suurimaks lemmikuks poolfinaalide lõikes MiaMee.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Forzelius » 02. Märts 2014, 04:35

Super Hot Cosmos Bluesile andsin 2 häält and that's saying much, sest ma vihkan seda üritust tavaliselt. Aga tore ongi, et said pigem Taavi Petersoniks kui Birgit Õigemeeleks. Palju edu neile tulevikuks.
Aa, ja need "vanamehe" vms klipid olid öginad ja tahtsin iga kord kanalit vahetada. Srsly unfunnyd ja läbimõtlematud hädisemised.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas ruut » 02. Märts 2014, 11:11

Vanamehe klipid olid ainukesed asjad, mis selle ürituse vaatamise vähegi talutavaks tegid.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Kickflick » 02. Märts 2014, 23:40

Võiduloo valikus olen pettunud, kuid vähemalt ei võitnud Sandra Nurmsalu, keda kõige enam ennustasin ja kartsin, et saab. Tanja lugu on igav, turvaline ja tüüpiline eurotümakas, millesuguseid on iga aasta vähemalt kümme tükki. Aga suva, ega ühtki paljulubavat lugu see aasta ei olnud, kuigi Super Hot Cosmos Blues Band'i võit oleks põnev valik olnud.

Minu edetabel:
1. “Maybe-Maybe” — Super Hot Cosmos Blues Band
2. “Search” — Norman Salumäe
3. “Tule ja jää” — Kõrsikud
4. “Resignal” — Wilhelm
5. “Siin või sealpool maad” — Maiken
6. “Laule täis taevakaar” — Brigita Murutar
7. “Supernoova” — Lenna
8. “Für Elise” — Traffic
9. “Amazing” — Tanja Pilt
10. “Kui tuuled pöörduvad” — Sandra Nurmsalu
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas eerik » 03. Märts 2014, 12:18

Sandra Nurmsalu oli puhtalt laulude põhjal mu edetabelis üheksas aga pärast seda finaalesitust langes ilma pikemalt mõtlemata absoluutseks viimaseks. See võltspaatos ja odav gimmickry oli lausa lämmatav. Tanja tõusis tänus ellele kümnendalt üheksandaks. Tema lavasõu oli, (eba)originaalne või mitte, vähemalt Sandraga võrreldes real deal.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Zinera » 03. Märts 2014, 12:45

Loodan, et järgmisel aastal läheb paremini, sest seekordne Eesti Laul oli piin vaadata, puudusid korralikud laulud ja pilkupüüdev esitus. (N)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 04. Märts 2014, 13:55

Olin üsna kindel, et läheb Lenna vs Comsosbänd rebimiseks. Viimane neist oli ka minu kindel lemmik.

Võidulugu ei ole minu maitsele.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas Rasmus » 08. Veebruar 2015, 00:16

Ootamatult okei poolfinaal. Olin valmis ikka oluliselt hullemaks.
Andsin isegi ühe hääle.

1. Karl-Erik Taukar - Päev korraga - 5/10 - regular taukar
2. Miina - Kohvitassi lugu - 3/10 - ma ei mäleta
3. The Blurry Lane - Exceptional - 2,5/10 - kohe üldse ei mäleta
4. Liis Lemsalu & Egert Milder - Hold On - 4,5/10 - midagi mäletan, aga samas mitte väga täpselt
5. Airi Vipulkumar Kansar - Saatuse laul - 1/10 - seda ma kahjuks mäletan
6. Maia Vahtramäe - Üle vesihalli taeva - 6/10 - mäletan heini vaikmaa käekirja, mis on geniaalne!
7. Robin Juhkental & The Big Bangers - Troubles - 7,5/10 - võiks veel teist korda ka võita
8. Elephants From Neptune - Unriddle Me - 6/10 - mäletan, et oli rock, nii et hea
9. Elisa Kolk - Superlove - 5,5/10 - nagu eurolaul, aga rohkem ei mäleta
10. Bluestocking - Kordumatu - 2/10 - kordumatu küll ei olnud
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas JazZ- » 08. Veebruar 2015, 00:22

Kopeerin siia oma notepadi tehtud kommentaarid ümber, sest kõik on neist ilmselt väga huvitatud.

1. eelvoor 2015

1. Taukar - igav - 5/10 | teisel kuulamisel tundub juba päris catchy samas, sest teised laulud olid veel halvemad
2. Mingi punase kleidiga tädi - veel igavam - 4/10
3. Mustade juuste ja valge pluusiga tädi - küllaltki igav, aga natuke catchy - 5/10 | teisel kuulamisel tundub VEEL catchym! tõstan hinde 6-le
4. Liis ja mingi poiss - mõõdukalt igav - 4/10 | teisel kuulamisel tundub catchym, tõstan hinnet 0.5 punkti võrra
5. Mingi kantriasi - suurepärane saaremaa diskolugu - 10/10
6. Maia - igav 4/10 | teisel kuulamisel tundub juba päris maagiline, tõstan hinnet 2 palli võrra
7. Robin Juhkental ja Sheldonid - suht OK - 7/10 | teisel kuulamisel ei tundu enam üldse nii catchy
8. Elevandid - täpselt nagu judas priest - 2/10 | kõlab endiselt nagu priest
9. Elisa (kes on täpselt nagu mingi birgit) - 12-aastasele minule oleks meeldinud, aga praegu tundub nagu ÕUDNE popplugu - 5/10 | 12-aastane mina soovib teisel kuulamisel laulu hinnet ikkagi 0.5 punkti võrra tõsta
10. Mingi raske nimega ansambel - kuigi lüürikas esineb palju sõna "kiisu", ei suutnud see laul sellest hoolimata mu südant võita - 4/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Laul

PostitusPostitas ruut » 08. Veebruar 2015, 01:59

Totaalne rämps, kuid väga lihtsasti unustatav poolfinaal oli.

1. Karl-Erik Taukar - Sõber rääkis kuidas ta nägi Taukarit kaubanduskeskuses esinemas. Järgnevad kolm minutit (või mine tea kaua see lugu kestis) kulus selle situatsiooni üle nalja tegemisele. Sest laul ei olnud midagi erilist ja praeguseks hetkeks ei mäleta ma esinemisest midagi muud, peale Karl-Eriku laia Jokkeri-naeratuse. Kohe saate alguses tehti mingi selfie-nali ka, võeh.
2. Miina (vist?) - Laulis mingit kohvilugu. Vähemalt ma arvan nii, pealkirjas oli igatahes kohvi sees. Ilgelt igav laul oli. Tõenäoliselt.
3. See 15-aastane tšikk ja tema bänd - Väga halb inglise keele hääldus, pool tekstist jäi arusaamatuks. Mäletan, et sai edasi. Mäletan, et ei saanud aru miks.
4. Liis Lemsalu ja see tüüNVM JaZZ TEGI JUBA SEDA NALJA - Refrään oli mingi ühe lause pidev korrutamine. Also, Norman Salumäe oli taustalaulja. Näitab kui madalale Norman langenud on. Algus ei tundnud äragi, mõtlöesin et pesemata Tommy Cash hoopis.
5. Harold ja Vipulkumar lähevad Austriasse - Nuff said.
6. Lugu sellest, kuidas Osokas oma hinge eurokuradile müüs - Mulle kunagi täiega meeldis see üks Põhja-Tallinna lugu, kus Maia refräänis "lähen ja tulen" laulis, tal oli lahe hääl. Rohkem sellest loost meeles ei ole, aga tissi peal oli tal sünnimärk.
7. The Big Bangers - Kasvatasid muru. Sõbranna kommenteeris, et Robin laulab liiga kõrge häälega. Tundus nagu okei, aga võib olla ei olnud, ei mäleta.Võib olla magamistoas bängivad need tüübid suuremalt. Heyooo!
8. Epilepsia From Neptune - Tundus nagu muusika. Loodan, et võidu korral läheb kükitav valgustaja ka nendega Austriasse ja laseb suurel laval samamoodi valgust näkku neile. Aga lugu ennast ei mäleta.
9. Superlaav - Täiuslik eurolugu. Ei päriselt, ilma naljata. Kuigi lugu ise mul meeles ei ole.
10. Mis kuradi pask see oli? - See lugu (koos Vipulkumariga) sai poolfinaali. Näitab mõnevõrra seda taset, mis siin võistlusel valitseb. Huvitav kui kehv pidi olema, et ukse taha jääda?

Juur ja Oja naljad olid ka magedad ja üleüldse oli kogu see üritus kuidagi ekstramage. Ma juba eos vaatan seda saadet selle eelarvamusega, et see kindlasti sakib, aga seekord ei jäänud kohe üldse midagi silma. Kõik oli nii lõdva randmega tehtud, et kurb hakkab. Kõik oli lihtsalt nii igav.

Ja saatesse lastud tviidid olid ka kohutavad.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Eesti Laul kerge promilliga

PostitusPostitas Ronet » 08. Veebruar 2015, 02:29

Ma jäin alguses pikalt ootama, et Kriitik oma pingerivi lippudega teeks, kuid siis meenus, et kõik artistid on ühest riigist..
Minu top 5 esimese poolfinaali järel:

1. Liis Lemsalu & Egert Milder - Hold On - Tapke kui tahate jne.. kuid see poiss oli minu jaoks väga sümpaatne.
2. Karl-Erik Taukar - Päev korraga - Hea lihtne. Kui kunagi peaksin mingi ime läbi isaks saama, siis Taukar oleks selline ideaali lähedane poiss-sõbra kandidaat. Heck, vajadusel võin ise ka orientatsiooni vahetada.
3. Elephants From Neptune - Unriddle Me - Neist ootasin isegi midagi enamat.
4. Maia Vahtramäe - Üle vesihalli taeva - See Lettermani majabändi juht on üsna sümpaatne vana.
5. The Blurry Lane - Exceptional - Napilt oleksin välja jätnud, kuid midagi hääd selles pundis on.
____________________________________________________________________________________________________

6. Robin Juhkental & The Big Bangers - Napilt jäi välja. Lahe jobutamine džässirütmis, Sireeni nad ei püüa.
7. Miina - Kohvitassi lugu - Täitsa OKEI oli ju?
8. Airi Vipulkumar Kansar - Saatuse laul - Kellelgi oli suur pohmell ja see laul aitas nad kuidagi hädast välja.
9. Bluestocking - Kordumatu - Ootaks huviga YLE kamba reaktsioone selle loo kohta.
10. Elisa Kolk - Superlove - Sümpaatne-ish tütarlaps, kui herr Vahuri seiklused Genkaga tekitasid ajusopis olematuid (perhaps?) flashbacke, mis kõlasid tüüpilise eurolaulu biidi taktis.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Eesti Laul kerge promilliga

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Veebruar 2015, 12:41

Level kirjutas:Ma jäin alguses pikalt ootama, et Kriitik oma pingerivi lippudega teeks, kuid siis meenus, et kõik artistid on ühest riigist..

:irw: :irw:

Ma ei hakanud sel korral isegi märkmeid tegema. Mälu järgi võiks öelda järgmist:

1. Karl-Erik Taukar - Päev korraga — Taukaril on oluliselt paremaid lugusid, see oli selline mittemidagiütlev.
2. Miina - Kohvitassi lugu — Ega eriti ei mäleta, aga hea ta nüüd küll ei olnud.
3. The Blurry Lane - Exceptional — vt. eelmist. ruut viitas juba inglise keelele.
4. Liis Lemsalu & Egert Milder - Hold On — Mingi osa natukene meeldis. Teistest natukene vähem halb, aga kuna edasi ei saanud, siis ununeb kindlasti ruttu.
5. Airi Vipulkumar Kansar - Saatuse laul — Vot see oli alles kino! :shokeeritud:
6. Maia Vahtramäe - Üle vesihalli taeva — Maia meeldib endiselt, aga lugu midagi väga erilist ei olnud. Kuulatav. Ilusad sünnimärgid.
7. Robin Juhkental & The Big Bangers - Troubles — Ootan seda päeva, kui Robin Juhkental kuulatavaks muutuks.
8. Elephants From Neptune - Unriddle Me — Jama. See kapuutsiga lambipoiss oli ikka naeruväärselt palju kaadris.
9. Elisa Kolk - Superlove — Kena tütarlaps, ilusa häälega ja whatnot, aga lugu siiski igavapoolne. Ka kuulatav.
10. Bluestocking - Kordumatu — Oeh... tekitab küsimusi, et kui see 20 parima sisse pääses (nagu ka "Saatuse laul"), siis kas viga on žüriis või millised need ülejäänud lood veel olid??? :pööritus:


Kui poolfinaal algas, siis oli millegipärast isegi tunne, et kuigi ühtegi laulu teadlikult kuulnud ei ole, siis äkki sel korral on midagi head ka. Nii muidugi ei läinud, kui loll ma võisin olla. Mida aasta edasi, seda enam tundub, et "Eesti Laul" on peamiselt väljund alternatiivsetele keldribändidele enda näitamiseks.

ruut kirjutas:Juur ja Oja naljad olid ka magedad ja üleüldse oli kogu see üritus kuidagi ekstramage. Kõik oli nii lõdva randmega tehtud, et kurb hakkab. Kõik oli lihtsalt nii igav.

Amen.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron