Eurovisioon 2011

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 14. Mai 2011, 11:11

Soome laul on minu meelest ka Eesti omast üle.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Mai 2011, 20:33

Nõustun teistega..teine poolfinaal oli nõrgim. Kui esimeses poolfinaalis oli mul 3 suurimat lemmikut siis teises poolfinaalis ainult üks (Eesti). Üks lemmik oleks siiski veel, Bosnia ja Hertsegoviina..ei teagi miks see laul meeldib...mõnus selline.
Kõige kohutavam lugu oli Belgial..kindlasti üks kohutavamaid lugusid Eurovisiooni ajaloos. Kui Ukraina esines siis lauljat ei kuulanud ega vaadanud, tähelepanu köitis see mis taga toimus..polnud sellist joonistamist/kunsti(?) näinud enne.. :) Rootsi lugu meeldis aga mulle hakkas pinda käime sõna "popular". Iirimaa esitus oli kõige naljakam. Moldova lugu meenutas nende 2005. aasta eurolugu.
Sloveenia asemel oleks Iisrael võinud finaali saada ja Taani asemel Valgevene näiteks.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas 0ll » 14. Mai 2011, 21:43

Vau, kui palju eurovisiooni fänne.
Ise ei ole viimased... 9 aastat(?) korralikult vaadata saanud. Algul mängib küll segamine ROKiga taustaks, aga varsti võtavad saunad-lauamängud-söök-jook oma. Täna olen üksinda kodus ja plaanin ennast põhjalikult piinata :)
Alustan peaaegu puhtalt lehelt, olen ainult Eesti ja seda toredat Norra neegritädide laulu kuulnud.

edit: 22:00-01:20 da fakk? lähen toon käbe õlut juurde
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 15. Mai 2011, 01:08

No see on nüüd küll katastroof. Ka kõige halvemates unenägudes ei oleks Eestis kujutanud viimasel kohal.
Ei, tuleb Eurovisioonist loobuda. Eesti enam sellest farsist 2012 osa ei võta.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas guest1869 » 15. Mai 2011, 01:32

:D
Järgmine aasta tuleb päris kvaliteetüritus...
guest1869
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 209
Liitunud: 05. August 2010, 02:29

PostitusPostitas eerik » 15. Mai 2011, 02:11

Võitjaga väga rahul, Eesti kohaga väga rahul.

Rahul ei ole ma Eesti poolt antud punktidega ja üleüldse Rootsi kolmanda kohaga. Kuidas saab üks nii debiilse sõnumiga lugu kellelegi meeldida? Lihtsustatult eesti keelde tõlkides rääkis see laul ju poisi hiiglaslikust sugutungist, mida ta kuulsaks saades rahuldama hakkab.

Muus osas olid tulemused üllavad, enamasti meeldivad. Kreeka kõrge koht on ka muidugi müsteerium. Õnneks Eesti sellele sitale punkte ei andnud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ronet » 15. Mai 2011, 02:32

Ohjah. Nii sitta tulemust pole ammu näinud.. ja ma ei pea seda Eesti laulu vaatevinklist silmas. Õnneks Aserid said Rootsist jagu.

Hoidsin Soomele pöialt, kuid punkte nad ei saanud.. Seega otsustasin edaspidi Iirimaale poolt olla. Teadsin neid poisse juba X-Factorist - toredad jõmpsikad teised.

Meeldis ka see, et Itaalia lõpuks Rootsist mööda sai. Ohjah..
Korgin parem viimase õlle lahti ja vaatan natuke Seinfeldi.

EDIT: Moldova Devo meeldis ka. Neile andsin ka ühe hääle.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Forzelius » 15. Mai 2011, 02:46

Go Azerbaijan! Naftaga teeb ikka hea eurovisiooni vast...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 15. Mai 2011, 02:47

Eesti kehv koht ei tulnud üllatusena. Lugu ja esitus ei olnud ju midagi erilist. Hea, et finaali said. Üllatav oli pigem mitme siinse foorumlase kõrged ootused. Finaalis kerkis minu suurimaks lemmikuks Itaalia, kelle kõrge 2. koht oli igati meeldiv tulemus. Kuradi hea, et vähemalt labasasest ja tobedast Rootsist jagu saadi. Kreeka loo fenomenist ei saa hästi aru - nii sitta räppimist kuuleb suht harva.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas ruut » 15. Mai 2011, 09:35

Ma sellest Ažeri loost ei jaga ikka midagi, absoluutselt keskpärane lugu ju? Peale show lõppu pidi juba pingutama, et loo viis meelde tuleks.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Zinera » 15. Mai 2011, 09:47

ruut kirjutas:Ma sellest Ažeri loost ei jaga ikka midagi, absoluutselt keskpärane lugu ju? Peale show lõppu pidi juba pingutama, et loo viis meelde tuleks.


Kraaksus seal lõpus ja laulis mööda. Hea.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Kickflick » 15. Mai 2011, 11:50

Juhtuski see, mis ma arvasin, Eesti lugu jäi seal suures tsirkuses märkamatuks, ega kahju ka pole. Usun, et Orelipoiss või Outloudz oleks kõvasti rohkem inimestele silma jäänud. Närvidele käis see, et peaaegu igas loos olid laulja taga ühtemoodi tõmblevad tantsijad, kes ei andnud midagi juurde, vaid segasid lugude kuulamist. Ainus hea lugu oli Itaalial, kuulaks teine kordki. Aserbaidžaani võiduloos ei näinud ma midagi erilist. Kuulsin seda lugu õhtu jooksul 2 korda, aga hetkel ei meenu mulle ei viisist ega sõnadest mitte kui midagi.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 15. Mai 2011, 12:48

Täiesti uskumatu üritus. Vähemalt võitis kõige parem lugu, aga Eesti koha pealt farss, kuna tabeli teise poole algusesse oleks ikka kohta oodanud.

Orelipoiss oleks rohkem silma jäänud... lubage naerda, silma oleks jäänud küll - pinnuks silma. Vähemalt saime sellegagi hakkama, et jälle peale poolfinaali pakkima ei pidanud.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Mai 2011, 12:56

Masendav...aga vähemalt 4 minu lemmikut said esikümnesse (Aserbaidžaan, Bosnia ja Hertsegoviina , Gruusia ja Saksamaa). Itaalia teine koht tuli üllatusena aga siiski on hea meel, kaua eemal olnud ja kohe saavutasid teise koha. Good job.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas JazZ- » 15. Mai 2011, 13:02

Ainus laul, mis mulle tervelt võistluselt meeldis oli Soome oma ja see tuli kõrgele 21. kohale. Võib tulemusega rahule jääda.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist

cron