Filmid, mille vaatamine on kujunenud traditsiooniks

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Filmid, mille vaatamine on kujunenud traditsiooniks

PostitusPostitas Forzelius » 24. Detsember 2009, 01:10

Loodan, et seda teemat pole olnud varem.
Mõte siis selles, et kirjutage filmid, mida vaatate kindlal ajal.

1. jaanuar - The Usual Suspects
23. juuni - Minority Report
24. detsember - It's A Wonderful Life (saab traditsiooniks alates sellest aastast)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Garli » 24. Detsember 2009, 01:13

1. jaanuar - Office Space
juuni algus (sest kool lõpeb) - Dazed and Confused
31. august - Pulp Fiction (suvelõpufilm)

Neid kõiki vaatasin küll sel aastal esmakordselt just sellel kuupäeval, kuid Office Space'i ning Dazed'i traditsiooniline vaatamine nendel kuupäevadel on ammu juba mõtetes mõlkunud. Pulp Fiction'it vaatasin juhuslikult sellel aastal 31. august uuesti ning nüüd mõtlesin, et miks mitte ka see enda traditsiooniliseks vaatamiseks teha.

Ma pean mingisuguse spets-jõulufilmi ka valima omale. Visa hing ja Üksinda kodus niigi, aga midagi veel.

Ja Forza, kas sul mitte esimese septembri filmiks polnud Once Upon a Time in Mexico? Ükskord mainisid nagu midagi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 24. Detsember 2009, 01:19

Õigus, unustasin. Jõulude ajal vaatan tavaliselt ka Jingle All The Way'd mulgikapsa ja verivorsti kõrvale. See aasta 25.jaanuar.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Rasmus » 27. Veebruar 2016, 01:12

Lisaks obvioossetele valikutele olen üritanud "Piranha 3DD" vaatamisest omamoodi traditsiooni kujundada. Kuna olen seda filmi juba oma kümme korda näinud, pidasin targemaks edasisi vaatamisi rangemalt piirata ning nüüd on piraajad kolm aastat minu jaoks suve algust märkinud. Tegelikult leiavad need filmid aset hoopis kevadvaheajal, aga mulle assotsieerub sisu pigem suvega. Teine tehistraditsioon keerleb "Love Story" ümber, mida olen viimased kolm aastat jõulude ja aastavahetuse vahel vaadanud. Otseselt jõulufilmiks seda kutsuda ei saa, aga meeleolu poolest sobib ilmselt küll. Jõulufilmide hulka läheb ka "Black Christmas", kuid seda olen võtnud eesmärgiks vaadata üle aasta, et mitte õuduselementi ära kaotada. Kui pisut loogilisematest valikutest rääkida, siis oktoobri lõpp kulub alati "Halloweeni" seeria peale. Ja kui käes on reede 13, siis on filmivalik samuti suhteliselt enesestmõistetav. Aastatel 2011-2014 tähistasin Johnny Deppi sünnipäeva (9. juunil) tema filmide maratoniga, aga nüüd on see kuidagi soiku jäänud. Peaks ilmselt tänavu uuesti proovima.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron