Solaris Kino / Cinamon

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Karl » 02. November 2008, 15:55

Kas teil pole juhtunud ,et saate cinamonis tõmmata?? :? Mul 2 korda seda juba juhtunud.Esimesel korral läksin sõpradega ja andsin boonuskaardi ja oleksin pidanud kõik piletid 60 krooniga saama ,aga see töötaja lõi ikka mõnel 70 krooniga ja ma ei vaadanud ka.Vähemalt boonuspunkte sain ,aga viimane kord oli eriti :x .Ma andsin boonuskaardi ja ostsin palju stuffi ja arve tuli lõpuks 255.- ,aga pileti hinnad olid jälle 70 krooni ja boonuspunkte ka ei saanud.Ma tean ma kindlalt andsin kaardi ja ta lõi selle läbi ka või vähemalt mängis ,et lõi.Oi pärast kui ma selle avastasin sain vihaseks :x Kui ta arvab ,et ma mingi 15.a. ja võib mind tõmmata ,siis ta eksib..Järgmine kord kui ma lähen ,siis ma kontrollin 100%
Karl
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 20. September 2008, 14:36

PostitusPostitas kigents » 02. November 2008, 18:34

No ma ei tea mul küll midaig sellist juhtund pole, aga jah ma broneerin piletid ära ennem. Seal saab kohe valida, kas boonuskaart või mitte.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 08. November 2008, 18:50

Eile avati Riias Alfa keskuses esimene Läti Cinamon. Tundub, et algus on neil päris edukas olnud, hetkel vaadates on mitmed tänaõhtuses seansid Admiraril ja uuel Bondil välja müüdud. Saalid tunduvad olevat nii laiad, et ka saali keskel on vahekäigud mitte ainult äärtes.
Pilt
Pilt

Filmivalikuga ja hindadega saate tutvuda @ http://www.cinamon.lv/

Hinnad enam-vähem samad, mis Tartus aga valik on parem. Miks meil nt. Zack and Mirit pole ning hetkel ka ei usu, et tuleb?

Järgmisel aastal avatakse Riias veel üks Cinamon...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas IlseV » 08. November 2008, 19:14

eerik kirjutas:
Hinnad enam-vähem samad, mis Tartus aga valik on parem. Miks meil nt. Zack and Mirit pole ning hetkel ka ei usu, et tuleb?



Zack ja Miri on tulekul.
http://acmefilm.ee/ee/film/zack-ja-miri ... porri-2008
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Jolt » 09. November 2008, 12:22

eerik kirjutas:Hinnad enam-vähem samad, mis Tartus aga valik on parem. Miks meil nt. Zack and Mirit pole ning hetkel ka ei usu, et tuleb?


Hetkel on ForumCinemas tulevate filmide plaan tõesti päris tühi, paljud asjad lisatakse vahetult enne linastumist. Äkki seetõttu, et täpne ajastus on ebaselge.
Sa ju kuulad ka Filmimöla. Seega peaksid teadma küll, et paljude tulemata jäänud filmide puhul pole FC see, kes on stopperiks. Tihtipeale pole stuudiod lihtsalt nõus koopiat saatma (ntks Junoga läks nii, ntks Crash lubati kinno alles peale seda, kui see Oscaritel nii edukaks osutus) Läti ja Leedu on siiski suuremad riigid (kuigi kahtlemata, needki pole suurriigid) ja võibolla saavad kodupinnal põrunud filmid seal veidi kergemini linastumisloa.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas eerik » 09. November 2008, 14:02

Forum Cinemas ei puutu praegu üldse teemasse, eriti kui rääkida "Zack and Miri-st", sest see on Weinsteini toodang ja nende filme levitab siin ACME film. Ning nagu selgus on selle kuupäev juba paika pandud. Ja noh, tegelikult valik on meil üsna sama mis Lätis. Pigem olen veidi pettunud selles, et valikusse ei ole hakanud ilmuma esialgu lubatud väärtfilme ja "mitte-ingliskeelset-kraami". "Admiral" on ainsana olnud. Samas võimalik, et enne Tallinna kino valmimist ei hakatagi midagi erilist tegeme ja jäädakse Hollywoodi peale.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Immagination » 01. Detsember 2008, 21:55

Ei meeldi, Coca-Cola Plaza palju etem.
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas eerik » 06. Märts 2009, 23:05

Leidsin netiavarustes surfates ühe kavand, milline Solaris keskuse Cinamoni piletikassa esine välja peaks nägema:
Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Wisegirl » 07. Märts 2009, 17:47

Eh, Cinamon on nagu tavaline kaubanduskeskusesse ehitatud kinokompleks (sellest a vist vetsude puudumine kinosaalide läheduses). Selle poolest meeldib mulle CC Plaza rohkem, sest seal on terve hoone kino.

Minu cinamoni külaskäigul kriiksus tool jubedasti. Toolid pole nii mugavalt laiad, kui CC Plazas. Selge see, et erinevuse vahe on natuke harjumatu. Ja kaneeli maitse/lõhn pepsis häiris.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas eerik » 17. Juuni 2009, 00:28

Solarise Cinamoni saalid:
1.) 510 kohta
2.) 380 kohta
3.) 226 kohta
4.) 190 kohta
5.) 82 kohta
6.) 82 kohta
7.) 82 kohta


Tallinnfilmi väärtfilmikeskuse saalid:
1.) 183 kohta
2.) 72 kohta


Ja sellega seoses küsimus: mis saab Sõprusest? Tallinnfilmil pole ju seda mõtet enam üleval pidada siis?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Gang-pae » 17. Juuni 2009, 00:48

Ehk siis Tallinnfilmi väärtfilmikeskuse saalides on aastaringi võimalik näha nö PÖFFI filme?
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas eerik » 17. Juuni 2009, 00:51

Enam-vähem sama, mis praegu Sõpruses, aga valik peaks suurem olema.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. Juuni 2009, 11:38

eerik kirjutas:Leidsin netiavarustes surfates ühe kavand, milline Solaris keskuse Cinamoni piletikassa esine välja peaks nägema:
Pilt


Siuke rumal küsimus, et misasi see Solaris on?
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuni 2009, 12:35

Endine Sakala...
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 17. Juuni 2009, 17:23

DaydreamDiamond kirjutas:Siuke rumal küsimus, et misasi see Solaris on?


Solarise nime kannab hoone, mis ehitati Sakala asemel ning millest jäeti ainult torn alles. Algul olin suhteliselt vastu kogu sellele projektile, aga nüüd peagi valmivast hoones mööda kõndides pean tunnistama, et puude ja majade vahele sobib rohkete akendega hoone hästi ja pluss avatakse seal kino, mistõttu ei saagi enam halvasti projekti peale mõelda :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist