Vanemate filmieelistused

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Vanemate filmieelistused

PostitusPostitas Ralf » 17. Juuni 2010, 19:06

Kas teie vanemad kah filme vaatavad või kinos käivad? Kui jah, siis mis neile meeldib?

Mu vanemad vaatavad ausalt öeldes harva filme, mis on omamoodi irooniline, sest mu isa oli kunagi produtsent. Küll aga tean, et isale meeldivad näiteks "The Good, the Bad and the Ugly", "The Blues Brothers" ja Antonioni "Blowup". Ema omakorda armastab "The Bridges of Madison Countyt", "Phone Boothi" ja "The Prestige"-i. Mõlemad on suured Clint Eastwoodi fännid - nagu ma olen aru saanud, siis esimene film, mida nad koos vaatasid, on "Where Eagles Dare" ning nad vaatavad seda siiani, kui see TCM-ist juhtub tulema. Kinos ei käi eriti kumbki. Viimati käis mu ema vennaga "Avatari" vaatamas ning kiitis seda, kuid ütles, et tal hakkasid 3D-st silmad valutama (endal oli sama probleem).

Kuidas teie vanematega on?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 17. Juuni 2010, 19:17

Enda vanemate kohta võin öelda, et neile meeldivad need vanad ja suure laia pildiga filmid, ja põhilised nendest on komöödiad. Nojah, kui telekast ikka midagi muud ei tule, siis mis neil ikka muud üle jääb, kui vaadata äktsioneid ja põnevikke. :)

Vahest panen arvutis paar filmikest telekasse ka ja siis isa/ema kõnnib mööda ja seletab:
1) mis sa neid muinasjutte ikka vahid?
2) sellel on nii väike pilt ju, sa üldse midagi näed ka sealt v? (uutel filmidel pole ju WS-i)
3) vaatab, et filmis käib tapmine või tulistamine, ja küsib "sul on väga igav v?" :))

See ka, et vahest olen näinud, kuidas isa Cartoon Networki pealt Tom & Jerry't vaatab ja naerab. :)) lol
Ja ma ei kujuta ette, mitu korda ta on Kevadet ja Sügist ja Siin me oleme ja Viimset reliikviat vaadanud. Nojah, eesti klassika, aga neid 'fännab' ta ka.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Juuni 2010, 19:26

Mu ema vaatab suure heameelega filme kus Seagal või Van Damme mängib . :))
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Garli » 17. Juuni 2010, 19:54

päris põnev

[19:50] <@Garli> küsisin emalt et mis ta lemmikfilm on. mingi 2 minutit mõtlemist ja vastuseks kevade
[19:50] <@Garli> läksin teise tuppa ja
[19:50] <@Garli> küsisin isalt et mis ta lemmikfilm on. mingi 2 minutit mõtlemist ja vastuseks kevade

Seriaalide kohta oskan ise ka natuke öelda. Ema ja isa mõlemad vahivad Bold and the Beautiful'i ning Kodu keset linna. Ema vahib neid päevaseid seebikaid ka, lemmik on tal Kirgede torm. Ja ema on veel vaadanud mingil ajal Prison Breaki, 24 ning enamus Desperate Housewives'ist on tal vist ka nähtud.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Juuni 2010, 20:17

Minu ema jälgib ka Kirgede tormi , siis ka mõnda muud seebikat aga Kirgede torm põhiline +Kodu Keset Linna , Kättemaksukontor ja CSI'd. :P
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Pikku My » 17. Juuni 2010, 20:18

Ma ei teagi, mis mu vanemate lemmikfilmid on, vähemalt kindel küll ei ole. Emal oli kunagi vist "Mehed ei nuta". Tema maitset on väga raske lahterda. Kunagi ma arvasin, et ta vaatab peaagu ainult naistekaid, kuid ta oli kinos "Inglourious Basterds"-ist koomas. "Kill Billi" esimesi minuteid vaatas telekast aga küll vastumeelselt.
Kui isaga õhtul midagi telekast vaadata, jääb ta alati vahepeal magama. Paar aastat tagasi vaatasin temaga koos Indiana Jonesi, isa vaatas maas pikali. Järsku käis kolakas, sest isa pea vajus põrandale, ta magas rahus edasi :) Ainuke film, mille ajal ta minu teada magama pole jäänud on "No Country for Old Men". Kinos on paar korda käinud, TDK-st rääkis kinost tulles terve tee.
Kunagi hakkasid ema ja isa "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas" vaatama. Film oli vaid veidi kestnud, kui isa ütles: "Milline õudne ropp film," ja pani teleka kinni. Hiljem vaatas ikka salaja :)
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas ruut » 18. Juuni 2010, 00:13

Ema kohta ei oska öelda, aga isale meeldib märuleid vaadata, kus möllab kas Van Damme, Seagal või Statham. Õudukad peaks ka huviorbiiti langema.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Spellbound » 18. Juuni 2010, 01:11

hmm..vanemate filmimaitseid tunnen enda arust suhteliselt hästi. Ema tulistamist, inimeste tapmist ja muud vägivalda ei seedi absoluutselt. Avatar talle meeldis, isegi väga. Ütles, et hea muinasjutt ja eks seda see ju ongi...
Ratatouille, Shrek ja muud sarnased animatsioonid lähevad samuti pidevalt loosi, aga sarjadest fännas Prison Break`i ja mingi aeg ka LOSt`i, sest ta pole veel kuuendat hooaega vaadanud.
Ingmar Bergmani filmid kuuluvad lemmikute hulka. A jaa Harry Potteri filmid ka, aga ainult seetõttu, et luges raamatud ühe kuu jooksul läbi ja siis vaatas filmid otsa. Talle ka ei meeldinud viies film :))
Eks neid on kindlasti veel Meenub Howards End ja The Remains of the Day ja midagi taolist veel. Sarjadest vaatab samuti iga päev Heartbeat`i 8)

Isa sarju eriti ei vaata. Hakkas nüüd V`d vaatama, aga ainult nostalgia tõttu, mis hakkas uue sarja kiire allakäigu tõttu kohe maha kuluma. Sundisin teda Supernatural`i vaatama hakkama ja meeldib! Pole ime, sest SEE ON JU NII HEA. The Pacific sobis talle samuti kui rusikas silmaauku ja muidugi seetõttu, et Band of Brothers nii sümpaatse mulje jättis.
Isa ja minu(meie) filmimaitsed võivad olla täiesti erinevad, aga ka väga sarnased. Lars von Trier, Andrei Tarkovski, Bergman, Kubrick, James Cameron, Peter Jackson, Almodovar ja veel paljud, mis praegu ei meenu kuuluvad lemmikute hulka. Erinevalt minust on isa näinud peaaegu kõiki Tarkovski filmid.
Sageli vaatab seda, mida me ise vaatame või siis soovitame, kord meeldib ja kord mitte, aga ega ta halbu filme ei vaata, elu on selleks liiga lühike.

Kogu perekonnale meeldib Avatar :) WIN
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 18. Juuni 2010, 11:35

Isa on ka suur David Lynchi fänn. Eriti igatseb ta Twin Peak`si. Eks võtan kätte ja hangin selle, et ise ka seda headust nautida.
Ema vaatas LOST`i ja kirus kogu aeg, et midagi ei saa aru.
Isa vaatas LOST`i ja ütles, et tahab veel ja veel.
Ema vaatas AVATAR`i ja ütles, et sinised indiaanlased ja ilus lugu.
Isa vaatas AVATAR`i ja ütles, et pole paha. Kena lugu üle kahe ja poole tunnise filmi jaoks.
Ahjaa, isa kaifib LOTR`i, aga ema vaatas teise osa algust, kus nad seal kääbikuid taga otsisid ja küsis, kas nii igav film siis ongi. 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 18. Juuni 2010, 12:07

Mu emale meeldivad põhiliselt romantilised draamad ja komöödiad, vahel ka seiklusfilmid. Lemmiknäitlejateks on tal Bruce Willis, Harrison Ford, Cameron Diaz, Julia Roberts.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas adi » 18. Juuni 2010, 12:47

nagu aru on saada, on enamike vanemate vastus midagi sarnast kui küsida mis nende lemmikbänd on


star fm
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas JazZ- » 30. Juuli 2010, 23:43

Küsisin emalt, mis ta lemmikfilm on. Vastuseks sain "Kelgukoerad".
...

Teine katse:
-"No siis see film, kus lennuk alla kukkus."
-"LOST?"

(Tegelikult polnudki LOST, vaid hoopis "Inglise patsient". MIS ON TÕESTI FILM. Success.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defexer » 01. August 2010, 17:48

Minu peres ei vaata keegi komöödiaid. Ei mina, ei isa, ei ema. Õekohta veel vara öelda.
Mina ja isa vaatame üldjuhul samu filme, täpselt sama maitse. Kirjutan head filmid plaadile ja elutoas õhtuti vaatab.
Ema vaatab kuidas kunagi, üldiselt talle ei meeldi action ja sõjafilmid. Naudib õudusfilme ja kohati ka draamasid.
Nüüd on neile õega peale tulnud twilighti maania, lihtsalt kõik raamatud läbi loetud ja twilighti osad vaadatud. Kuna õde sai alles 8 aastaseks, siis ma ei tea kuidas ta suudab, aga ta vaatab ühte ja samu filme mingi 10 korda läbi.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Forzelius » 02. August 2010, 00:54

Mind ajab see kõige rohkem närvi, kuidas keegi filmidel ja seriaalidel vahet ei tee.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 12. August 2010, 23:53

Rääkisime emaga päris pikalt, kuigi filme ta nii väga ei nimetanudki, vaid ütles lihtsalt, et enim meeldivad komöödiad. Sõja ja vangla filmid nt. üldse ei istu, kui pakkusin välja Shawshank'i.
Meeldivad näitlejad: Eric Roberts, Dustin Hoffman, Brad Pitt, Robert De Niro, John Goodman, Eddie Murphy (Bowfinger!) jpt. Naisnäitlejatest Meryl Streep, Glenn Close, Goldie Hawn, Cameron Diaz.
Animatsioonidest Ice Age (Scrat!), Shrek, Finding Nemo. Vene klassikatest 12 tooli, Eesti omadest Siin me oleme jne.

Seriaalidest luuvib hetkel: Head Case, The Vicar of Dibley, My Wife and Kids ja vanematest 'Allo 'Allo!, Black Adder, Monty Python's Flying Circus (+ filmid), Sopranos 8), That '70s Show, Friends, Family Guy, Simpsons...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist