Filmiblogide arutlusteema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 05. Märts 2009, 12:14

Olen mõelnud blogi loomise peale, sest see Notepadi failide virn hakkab vaikselt närvidele käima. Lisaks kirjutan läpparisse ja siis peab tõstma seda kraami pulga abil ühest arvutist teise. Pealegi saab lõpuks oma mõtted ja arvustused ühte kindlasse kohta koguda, vahet pole siis mis teemal.

Ma vaatan, et selle Metsavanal ja Trash Can'il on päris mitmekülgne ja huvitav valik...stuffi. Väga asjalikud blogid paistavad olevat, kuigi pole neid otseselt lugenud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 05. Märts 2009, 15:53

1. http://fletchujafilmid.blogspot.com
3. http://trash-can-dance.blogspot.com/
4. http://full-metal-metsavana.blogspot.com

Lahkus Soprano oma blogiga "Filmidest ja muusikast". Mõtlesin küll pikalt, kas eemaldada semu Joel ehk Metsavana või siis Soprano ja otsustasin viimase kasuks, kuna mitte ainult ei kirjuta ta ääretult lühidalt ja ebaanalüütiliselt (vaid pigem tõmbab asja paari lühilausega kokku) vaid on tal ka asi kuidagi väga takerduma jäänud, muudkui võlad siin ja seal. Üks parimaid filmibloge sellegipoolest - sellise komplimendiga peaks kiitma end igaüks kes üldse selle kümne hulgas olid -, lihtsalt Metsavana jutt jätab kuidagi kõvasti selgemalt üldmulje filmist, samuti naudin ma tema filmialast pseudogurmaanlikku maitset veidi rohkem. No bad feelings!

Tahtsin alguses lulz'i mõttes enda oma elimineerida ent siis tuli pähe, et kui enda oma lisada ei saa siis vaevalt mul enda eemaldamiseks ka suurt autoriteeti on.

(Tegelikult oleks see mäng pisut mitmekülgsem, kui igaüks vaid korra eemaldada saaks, kuid nii jääks asi vist lõpmatuseni toppama)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas IlseV » 05. Märts 2009, 20:09

Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Will Turner » 05. Märts 2009, 22:53

Nonii, kuna minu hääl on nüüd otsustav, siis ma võtan asja ka lühidalt kokku.
Fletchu filmiblog on jah üldiselt populaarne, ning on saanud häid kommentaare nii filmiveebist, kui ka mujal foorumites.

Trash can dance filmiblog ei ole mujal nii populaarne kui Fletchu filmiblog, kuid sellegipoolest väga hea. Mulle meeldib arvustuste sõnade valik. See on selline "Home feeling" mõnus. Minu silmis on mõlemad võitjad, kuid siiski, kuna ma olen Fletchu filmiblogi rohkem kasutanud ning olen saanud sealt väga palju infot, siis on võitja:
1. http://fletchujafilmid.blogspot.com

ning seekord jääb välja ::3. http://trash-can-dance.blogspot.com/ kuigi ka see on väga hea, kuid see tiitli koht on ainult 1 number.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Ralf » 05. Märts 2009, 23:00

SANKE FILMIVEEB
SANK YOU KEYBOARD
SANK YOU MY PRODUCTION COMPANI ROBOT
DOMO ARIGATO
WILL TURNER
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2009, 19:28

Heh, ennustasingi õigesti finalistide osas. Võitja suhtes pretentsioone ei ole, hea blogi ning hea sõber, kuid arvan, et nt. Xipe'i väljalangemine suhteliselt vara ning minu kaua püsimine ning fakt, et minu blogi moodi asi, mille 15 minutes of glory seisnes PÖFFi filmide arvustamises, tuleneb kah vast sellest, et mäng toimus filmiveebis, mitte nt blog.tr.ee's. Olen kindel, et mängu kulg võitja poole ning võib-olla isegi võitja oleksid olnud teistsugused. Sellegipoolest go Flecthu!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 06. Märts 2009, 19:34

Tasub siinkohal mainimist, et Fletchu filmiblogi andis tõuke endal blogimist katsetada. Kamraadile suurt midagi ette heita pole, kui üleliigne kriitilisus välja arvata - on oht muutuda Trashiks! Varsti paned isegi Fountain'le 2/10. Samas hinne ei näita veel midagi. Loeb tekst ja seda on üldjuhul hea lugeda.
Minu blogi kohta tulnud arvamus peab enam-vähem paika. Kirjutan lühidalt ja kokkuvõtlikult, et võita aega filmide vaatamiseks. Enda arvates kirjutan kesmise pikkusega ja oluline saab öeldud. Rügan veel mitmel rindel, mis pärsib blogimist. Ei eksi vist, kui ütlen, et jälgin filmiblogijatest kõige rohkem hetkel jooksvaid seriaale. Iga nädal 12 uut osa, lisaks on mõni seriaal hetkel vaheajal. Ning muidugi muusika. Mind ei saagi pelgalt filmiblogiks pidada. P.S. võlgadega tegelen viimasel ajal aktiivselt!

Tore, et Hülss meiega liitus. Ise ootan salamisi veel Jolt'i blogi, kelle arvamusi on alati mõnus lugeda. Ning loomulikult hau!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2009, 19:45

hau vaevalt blogi hakkab pidama, kuid Jolti oma ootan ka mina. Endal on hetkel selline "mida edasi teha" periood. Mõtlen vahest, et võiks blogiasja pooleli jätta, kuid siis tuleb meelde, et kord olen seda juba teinud ning kui ükskord veel käntseldaksin, siis vaevalt enam kunagi alustaksin. Filmide vaatamine jääb nukralt soiku lihtsalt, kui kogu aeg mõtled selle peale, et võiks rohkem kirjutada jne.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Will Turner » 06. Märts 2009, 22:36

Ei noh, ise ma loeksin kõik filmiblogid läbi, kui aega oleks, kuid aega hakkab enamvähem väheks jääma, kuna pean ka enda blogi aegajalt uuendama. Isegi mul üpriski uus.

Fletchu filmiblogist olen saanud jah abi.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Jolt » 07. Märts 2009, 00:10

Fletchu puhul tunduvad mullegi hinded kohati üleliia kurjalt pandud. Samas üritan ise ka nähtut kriitilisemalt hinnata ja puhtalt mingi kult- või väärtfilmi staatuse eest priipääsu mitte anda. Ikkagi... peale filme loen reeglina triviat ka ja uurin järgi, kas filmi oli oma linastumisajal mingi lisaväärtus.
Ikkagi, minulegi esimene blogi, mida regulaarselt lugema hakkasin. Väärikas võitja.

Ja wow :)) ma ei teadnudki, et mu potentsiaalsel blogil on juba enne valmimist lugejaskond olemas. Sõbrad on küll vahel rääkinud, et ma võiks mingit nähtut kuskil kuidagi reklaamida, teeks neil ka filmide valimise kergemaks ja juhataks mingi sellise kraamini nagu ntks Kevin Smithi Q&A'd, kuid veidi rohkem arvuti taga aega veetav rahvas - ja ergo blogide lugeja - teab seda tüüpi asju isegi. Või noh, meeldetuletamine pole ka halb, Soprano postituste tõttu vaatasin hiljuti jälle kõik kolm õhtut KS'ga uuesti üle.
Ma ei jõua hetkel filmimölagi kommentaariumisse, aga äkki poole aasta pärast katsetan. Suurim takistus on lõputöö, hetkel on vaba aega täpselt ühe filmi jagu, enne magaminekut.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas rauls » 07. Märts 2009, 00:10

Forza kirjutas:hau vaevalt blogi hakkab pidama, kuid Jolti oma ootan ka mina.

Miks hau ei võiks blogima hakata?? Tema blogi ootaks kül väga, aga ka Jolti oma.

Top 10-s oleks pidanud olema ka Jesterhead`s Colony. Tema kirjutab suhtleliselt pikalt ja päris hästi.
Võitja Fletchu blogiga võib küll üldiselt täiesti rahule jääda. Siiski niivõrd korralikud filmid nagu "Frozen River" ja "Rachel Getting Married" said küll ebaõiglaselt palju nuuti! Tean, et maitse üle ei vaielda või tegelt ikka vaieldakse.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Spellbound » 07. Märts 2009, 00:31

rauls kirjutas:Top 10-s oleks pidanud olema ka Jesterhead`s Colony. Tema kirjutab suhtleliselt pikalt ja päris hästi.


Eks ma ikka püüan aga filme saan üldiselt vähem vaadata kui tahaksin. Aega lihtsalt ei jätku. Kirjutan täpselt seda, mis vaatamisel pähe tuleb. Kuidagi püüan mõtteid ka eraldada ja järjestada nii, et oleks selge, mis meeldis ja mis mitte. Mida pikemalt seda parem :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Will Turner » 07. Märts 2009, 00:37

Kuidas teile mu filmiblog tundub. Liiga cräpp ???:D
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Soprano » 07. Märts 2009, 00:41

Jolt kirjutas:Või noh, meeldetuletamine pole ka halb, Soprano postituste tõttu vaatasin hiljuti jälle kõik kolm õhtut KS'ga uuesti üle.

Olen nüüd sügavalt sukeldunud SModcast maailma. 27 osa algusest kuulatud ja olen ikka alles 2007. aastas. Iga osa on keskmiselt 52 min. Sinna läheb veel mu napp aeg... Paljud jutud korduvad nt. kolmandas Q&A's see koeralugu, aga on ka palju uut. Mõnes osas räägib isegi oma naisega ja loomulikult seksist :P
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 07. Märts 2009, 00:42

rauls kirjutas:Siiski niivõrd korralikud filmid nagu "Frozen River" ja "Rachel Getting Married" said küll ebaõiglaselt palju nuuti! Tean, et maitse üle ei vaielda või tegelt ikka vaieldakse.

Aga mõtle, ma olen praeguse seisuga eelmise aasta filme vaadanud saja ringis. Ikka üks-kaks õnnetut kalakest peavad olema, kes üldisele publikule peale minemisest ja kriitikute südamete soojendamisest hoolimata minult vatti saab.

"Rachel Getting Married" tembeldati paljude poolt saastaks (kuigi enamasti oli vastukaja siiski positiivne) ja "Frozen Riveriga" ei tea ma isegi mis värk oli. Üldiselt ma ju siiski ülimalt negatiivselt ei hinda. "Yes Man"-iga pole mõtet end põhjendamagi hakata. Tavaliselt saavad hinnatud väärtfilmid ikka enam kui 6/10, aga eks vahel tekita ka ametlikult korralikuks sildistatu peedistamine hääd tuju. ;-)

Will Turneri oma pole jõudnud uurida kuna terve trobikond kaasvõitlejaid on juba lähedaseks saanud ja uued alati alguses võõrad. Kas USA osariigi Milwaukee valestikirjutamine on tahtlik? :pööritus:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron