Küsitlus nr. 26 - Menuseriaalide eelistused

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas simpson » 08. Märts 2008, 21:43

Põgenemine sai minu hääle.
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas .Raimz. » 08. Märts 2008, 23:06

Antud listist kindlalt Prison Break. Põhjus sama nagu juba eelpool mainitud, kuigi nad venitavad sarja siis see pole ikkagi igavaks muutunud, ootan iga tulevat osa.

Veel meeldivad sellised sarjad nagu Lost, Jericho, The Unit, Smallville, M.D. House. Soovitan vaadata ka Terminator - The Sarah Connor Chronicles (suhteliselt uus sari aga täiesti vaadatav, kindlasti meeldib nendele kellele meeldisid Terminatori täispikad filmid.)
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Kaido » 10. Märts 2008, 20:12

Häbi tunnistada, aga olen vaid Roomat näinud ja sedagi vaid ühe hooaja. Pole aega ja järjepidevust seriaalideks. Aga rooma oli täitsa hea!
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Lowra » 10. Märts 2008, 23:02

Heroes meeldib kõige rohkem, prisonil oli esimene hooaeg huvitavam vist nata teisest...
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Yamanu » 14. Märts 2008, 15:25

LOST


Heroes sucks big time nagu... ma suht vihakn seda sarja... täisidiootne. Ma ei viitsi siin mingeid fakte tooma hakata.

Prison break , season 1 = 9/10, season 2 = 7/10... ja season 2 viimase osa lõpp oli nii kaki et ma järgmist hooaega enam ei tõmmanud.

Roomat ei ole eriti vaadanud. paar korda ehk peale sattunud. ei hakka maha tegema.


Edit: kopin siis heroese kohta teksti, millega nõustun...

"It's 90210 meets the Breakfast Club with super powers
if you are a human bomb about to explode and wipe out New York - move to the Arizona Dessert
if your a teenaged girl full of angst and is nigh-invulnerable - you have bigger problems if after your 6th attempt at suicide you are still trying to kill your self..... you need to be on Dr. Phil.
I don't care what your super powers are - if you are a spineless coward you should not be given a sword and told to kill someone else with GREATER POWERS THAN YOU - especially when your FATHER is a Ninja with better powers than you.
I'm sorry fans but the show is AWFUL.
the characters show no common sense what so ever.
the dialog makes me cringe at it's condescension at the viewers intelligence.
the acting is atrocious, its the under expression emoting made popular with the sappy teen dramas.
and when I learned that the fate of the world was in the hands of an 8 year old girl I burst out laughing - it's a horrible cliche ridden pile of junk with plot wholes so big the Enterprise could fly right through it with ease.
there is no 2 ways about this - the show is awful."


+mingi nii sitasti välja mängitud time traveli teema... täislampi.... pole mingi science fiction ega midagi... lihtsalt niivõrd lamp et närvi ajab kohe : D. Eelmine kord kui tv3mes sarja peale sattusin hirnusin peaaegu end herneks... mage sari : D
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

PostitusPostitas albski » 14. Märts 2008, 16:18

põgenemine
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kidd » 14. Märts 2008, 19:25

Yamanu kirjutas:Heroes sucks big time nagu... ma suht vihakn seda sarja... täisidiootne. Ma ei viitsi siin mingeid fakte tooma hakata.

"It's 90210 meets the Breakfast Club with super powers
if you are a human bomb about to explode and wipe out New York - move to the Arizona Dessert


Sarnaseid sisutuid nõuandeid võib peaaegu iga filmi kohta öelda, et kuidas mõistlikum oleks teha.
Time traveli kohapealt sa võiksid neile kirjutada kuidas time travel tegelikult käib, sa paistad seda teadvat :))

Pealegi, isegi kui seriaal on saast, siis respekt tegijatele, kes saastaga roppu raha oskavad kokku ajada. :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Priit » 14. Märts 2008, 20:16

Isiklikult hääletasin Heroes poolt. Ei ole just tegu parima ulmeseriaaliga, kuid vaatama ja kaasa elama kutsub igal juhul. Vigu ja plothole on jalaga segada, aga sellise ulatusliku looga on raske mitte vigu teha. Mulle isiklikult meeldis 2. hooaeg rohkem, kahju lihtsalt, et sellega nii kiiresti ühele poolele saadi. Lõpp oli ebameeldiv siiski.

Roomat jälgisin alguses, kuid kusagil lihtsalt jätsin episoodi vahele ja siis ununes üldse. Niipalju kui nähtud sai, oli tore.

Põgenemist ei ole isiklikult jälginud.

Lost. Esimese ja teise hooaja vaatasin ära, kuid siis sain aru, et tegu on vaid Vaprate ja Ilusatega suurel saarel.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Yamanu » 14. Märts 2008, 21:44

Kidd kirjutas:
Yamanu kirjutas:Heroes sucks big time nagu... ma suht vihakn seda sarja... täisidiootne. Ma ei viitsi siin mingeid fakte tooma hakata.

"It's 90210 meets the Breakfast Club with super powers
if you are a human bomb about to explode and wipe out New York - move to the Arizona Dessert


Sarnaseid sisutuid nõuandeid võib peaaegu iga filmi kohta öelda, et kuidas mõistlikum oleks teha.
Time traveli kohapealt sa võiksid neile kirjutada kuidas time travel tegelikult käib, sa paistad seda teadvat :))

Pealegi, isegi kui seriaal on saast, siis respekt tegijatele, kes saastaga roppu raha oskavad kokku ajada. :)



Ega ajas rändamine eriti keeruline ei ole, mööda wormhole´i ikka, kuidas siis muidu... :D Heroeses lihtsalt täiesti lambikalt see ajas rändamine tehtud... Ühtegi füüsikalist fakti või midagi ei ole kasutatud... Näiteks teema oleks võinud Einsteini relatiivsus teoorial põhineda... Aga ei, nad läksid lihtsamat teed... Esimesed 2 osa olid isegi päris huvitavad... siis läks asi alla mäge... kannatasin ära kungi 10nenda osani lootes, et midagi muutub... aga jah. On kuidas on :D

cheers :) Kuuldavasti tuleb põgenemisest ka naiste versioon, loodetavasti teevad ainult ühe seasoni, kuni vanglast välja pääsemiseni... oleks arvatavasti sama nauditav vaadata kui pb season 1hte...
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

PostitusPostitas eerik » 14. Märts 2008, 22:17

Ma olen enda poolt vaadatavate seriaalide nimekirjast viimase poole aastaga väga palju sarju maha tõmmanud.
Varem vaatasin aktiivselt, enam mitte:
Jericho
Heroes
Terminator: Sarah Connor Chronicles
Family Guy
American Dad
My Name is Earl

Kindlasti on mingil määral süüdi ka stsenaristide streik. Samas on ka võimalus, et millalgi hakkan neid uuesti vaatama.

Aktiivselt vaatan (eelistuse järjekorras):
Lost
South Park
Prison Break
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Priit » 15. Märts 2008, 00:52

Yamanu kirjutas:Ega ajas rändamine eriti keeruline ei ole, mööda wormhole´i ikka, kuidas siis muidu... :D Heroeses lihtsalt täiesti lambikalt see ajas rändamine tehtud... Ühtegi füüsikalist fakti või midagi ei ole kasutatud... Näiteks teema oleks võinud Einsteini relatiivsus teoorial põhineda... Aga ei, nad läksid lihtsamat teed... Esimesed 2 osa olid isegi päris huvitavad... siis läks asi alla mäge... kannatasin ära kungi 10nenda osani lootes, et midagi muutub... aga jah. On kuidas on :D


Sa kirud sellise pisiasja üle. Need teooriad jms ei tooks seriaalile absoluutselt mitte kui midagi.

Ja seda räägib tüüp, kelle arvates parim seriaal on Stargate SG-1. Huvitav, kuidas seal kõik teiste planeetide inimesed valdavad inglise keelt? Eriti arvestades fakti, et Goa'uldi mõjuvõim oleks ammu tõmmanud kriipsu peale rahvuste ja keelte arenemisele.

Mullegi meeldib Stargate ja mind absoluutselt ei huvita ülaltoodud vead.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Yamanu » 15. Märts 2008, 17:05

1) See on minu arvamus
2) Ma tõin välja eraldi, mis mulle veel eriti pinda käib. Üleval ka teised 'asjad' (Sitt näitlemine & stuff)
3) Ja mu lemmik sari ei ole SG1, teises foorumi teemas küsiti : "
Mis on teie arust parim seriaal, mis EESTI kanalitelt jooksnud?"

lepime ära?



tsau ralhv!
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

Eelmine

Mine Küsitlused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron