Küsitlus nr. 19 - kinode rohkus

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

Moderaator: Meeskond

Küsitlus nr. 19 - kinode rohkus

PostitusPostitas Kaido » 14. Oktoober 2007, 13:03

Kas Eestis on piisavalt kinosid?

- Rohkem kui küllalt
- Piisavalt
- Mõni jääb puudu
- Eestis on kinosid?

Arutelu, mõtted, vaidlused siia :)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Mihkel » 14. Oktoober 2007, 14:02

Minu arust on Eestis kinosi ikka jube vähe. Kunagi ammu oli neid palju rohkem.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Soprano » 14. Oktoober 2007, 14:20

Eestis on kinosid?
Ei rohkem võiks olla muidugi. Kunagi oli meil maakohas ka kino. Sealt sain pisiku külge selliste filmidega nagu The Quick and the Dead (1995) - Sharon Stone, Timecop (1994) ja veel mõned Van Damme filmid, rohkem ei meenugi. Üldiselt siis vaatasime kõike mida pakuti, sest olime nii noored ja peaasi et üldse film oli.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kaido » 21. Oktoober 2007, 14:13

Sakala keskus valmis saab, siis võib Tallinnas olukorda ilmselt lausa väga heaks pidada :)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ralf » 21. Oktoober 2007, 14:24

Mulle piisab Coca Cola Plazast ja Kosmosest. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas seeru1980 » 21. Oktoober 2007, 15:06

Võiks üks kino rohkem olla tallinnas, aga üle-eesti on ikka väga vähe.nii et rohkem võiks olla üle-eesti.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Soprano » 21. Oktoober 2007, 15:55

Kuna juhtumisi käin IT kolledžis, siis praktiliselt iga päev näen ja Kuulen, kui kaugel Sakala keskuse ehitus on, mis pole just eriti kaugel. Ikka veel suur auk ainult. Kaua võib.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 21. Oktoober 2007, 16:03

Minu meelest on Tallinas olukord väga hea. Plaza&Kosmos ja Sõprus pakuvad piisavalt laia valikut erisuguseid filme.

Mujal Eestis vast nii muhe pole. Ntks Hiiumaal, kus ise üleskasvasin, käis meil üks härra oma bussiga ja näitas filme. Mingil hetkel läks see asi küll paraku kõrbema, kuid ise sain just sealt pisiku külge.
Praegusel hetkel ei tea ma väga, et kogu Hiiumaa peale oleks mingigi kino. PÖFFi aegu näidatakse küll Kärdla kultuurimajas miskit, aga alaliselt seal vist filme ei näe.

Selle Uue Sakala kohapealt ütleksin niipalju, et mul pole põhimõttelist midagi selle vastu, et Tallinnasse tuleb teine kobarkino (selle vajalikkus on küll iseküsimus, aga kui rahakad inimesed otsustavad nii ju nad siis teavad paremini), kuid see konkreetne ettevõtmine on mulle täiesti vastumeelne.
See värdjaslik Rebane ja keskerakondlastele omaselt sõbrale mahaparseldatud riigivara haiseb nii vastikult, et kui vähegi võimalik, siis ei lähe ma vist mitte kordagi sinna, uudishimu ei kannusta mind selliseid ülbikuid toetama.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Hea Aasta » 31. Oktoober 2007, 20:18

Tallinaas on olukord küllaltki hea. Ja uus Sakala keskuse kobarkino teeb asju veelgi paremaks.

Paraku on olukord aga oluliselt nutusem Tartus, kus tõepoolest oleks vaja teist kino juurde (mitte, et mul midagi Ekraani vastu oleks). Rahvas ju Tartus käib küllaltki palju kinos, miks siis mitte avada veel üht kino? Raha napib?
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas lostinthemist » 31. Oktoober 2007, 21:10

Hea Aasta kirjutas:Tallinaas on olukord küllaltki hea. Ja uus Sakala keskuse kobarkino teeb asju veelgi paremaks.

Paraku on olukord aga oluliselt nutusem Tartus, kus tõepoolest oleks vaja teist kino juurde (mitte, et mul midagi Ekraani vastu oleks). Rahvas ju Tartus käib küllaltki palju kinos, miks siis mitte avada veel üht kino? Raha napib?


Tartus valmibki varsti ju teine kobarkino. ;-)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Küsitlused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron