Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

Moderaator: Meeskond

Parim suvefilm 2014 oli ...

Godzilla
9
8%
X-Men: Days of Future Past
3
3%
Edge of Tomorrow
8
7%
Transformers: Age of Extinction
13
11%
How to Train Your Dragon 2
7
6%
Dawn of the Planet of the Apes
13
11%
Guardians of the Galaxy
28
24%
Teenage Mutant Ninja Turtles
3
3%
The Expendables 3
20
17%
Midagi muud
12
10%
 
Hääli kokku : 116

Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas Soprano » 22. August 2014, 00:37

Guardians of the Galaxy võtab koogi. Mul on igal aastal 1-2 filmi, mida käin 2x kinos vaatamas, sel suvel oli selleks GotG.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas Ralf » 22. August 2014, 07:14

No "Edge of Tomorrow" ja "Dawn of the Planet of the Apes" on neist vast ainsad, millel mu meelest mõtlevale inimesele midagi anda on, valisin neist esimese. Esikolmik olekski "Edge", "Dawn" ja "Guardians", igaühele ka 8 pannud, teised jäävad juba kaugemale maha.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas Jolt » 22. August 2014, 08:43

Nominente vaadates võib öelda, et 2014. aasta suvi on kino mõttes tõsiselt hea olnud. Lisaks Ralfi poolt ära nimetatud asjalikule ja sisuga ulmele on mul endal võrdväärselt soojad mälestused mitmest järjeloost - 22 Jump Street, X-men Days of the Future Past ja How to Train Your Dragon 2.
Veidi kraabib hinge siiski ka selline tunne, et midagi väga olulist on sellest suvest puudu, Pixar jättis aasta vahele ja Interstellar linastub alles aasta lõpus.

Aga sattusin eelneva kokkuleppeta lambipäeval ja lambiajal kinno koos viie filmiveeblasega, kes kõik olid Guardians of the Galaxy'd vaatama tulnud. Meist pooled olid filmi juba üks kord näinud. Ju siis ikkagi oli kõige lõbusam ja parem film sel' suvel.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas Keilyke » 22. August 2014, 22:24

Guardians of the Galaxy on teistest pika puuga üle. Teisel kohal oleks mul X-men aga jah, GotG vastu ei saa. ;-)
Kasutaja avatar
Keilyke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 04. Juuli 2012, 16:39

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas Kaido » 23. August 2014, 17:48

Minu hääl läheb Ahvidele !
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas LiveForThis » 23. August 2014, 18:24

Mööduv suvi oli blockbusterite vallas vägagi edukas, minu meelest.

Parimaks pean "Guardians of the Galaxy`t", aga kohe selle järel on minu meelest igati suurepärane "Dawn of the Planet of the Apes" ja "X-Men: Days of Future Past". Kaugele maha ei jää ka "Edge of Tomorrow" ja "Godzilla", olgugi, et viimase puhul on tegu antud pundi kõige nõrgema filmiga.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas ruut » 23. August 2014, 18:33

Godzilla - meeldis, aga polnud parim suvefilm

X-Men: Days of Future Past - meeldis rohkem kui Godzilla, aga polnud parim suvefilm.

Edge of Tomorrow - meeldis vähem kui X-Men, aga polnud parim suvefilm.

Transformers: Age of Extinction - ei meeldinud, kohutav rämps. Ilmselgelt võib sellest järeldada, et polnud parim suvefilm! Kes iganes sellele hääle andis - miks?

How to Train Your Dragon 2 - pole näinud ei esimest, ega teist osa. Ilmselgelt ei oska pikemalt kaasa rääkida, aga MA OLETAN, et tegu polnud parima suvefilmiga.

Dawn of the Planet of the Apes - meeldis rohkem, kui kõik eelnimetatud filmid. Omab stseeni, kus
Spoiler :
ahv ratsutab hobuse seljas läbi leekide, samal ajal kahte kuulipildujat käsitledes
. Ometigi, sellele vaatamata polnud ta parim suvefilm.

Guardians of the Galaxy - PARIM SUVEFILM 2014! Vapustavalt lõbus, lahe ja kõik muud ülistavad omadussõnad. Ei juhtu just tihti, et väljun kinosaalist totaka rahuloleva irvega. Selle filmi puhul see nii oli.

Teenage Mutant Ninja Turtles - see oli ka suht rämps. Ei olnud parim suvefilm, kohe kindlasti mitte.

The Expendables 3 - pole ühtegi Expendablesi filmi näinud, aga ma usun, et ma ei eksi kui ütlen, et see polnud parim suvefilm.

Midagi muud - umm, ma ei teagi. 22 Jump Street, mis ei olnud parim suvefilm. Näiteks.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Küsitlus nr. 105 - Parim suvefilm 2014

PostitusPostitas Spellbound » 23. August 2014, 18:48

Kui valida parimate seast, siis on nendeks minu jaoks X-Men: Days of Future Past (2x kinos), Dawn of the Planet of the Apes ja Guardians of the Galaxy.

Uus X-Men on parim film pärast X2-te, uus Ahvide planeet on tõsine ja väga huvitava käega valminud nägemus apokalüpsisest ning Guardians of the Galaxy on suurepärane ulmekomöödia, mis ei ole minu arust liiga lõbus, et film ei saaks enam olla humoorikas ulmelugu.

Parim? Kõik kolm, aga kui valida üks, siis näiteks Guardians of the Galaxy, aga annaks hääle kõigile kolmele.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn


Mine Küsitlused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron