Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

Moderaator: Meeskond

Filmiveebi Filmivennad podcast on ...

kiiduväärt (kuulan kõiki episoode)
3
9%
hea (kuulan valikuliselt)
12
35%
keskmine (kuulan vähe)
6
18%
kehv (ei kuula/ei paku huvi)
13
38%
 
Hääli kokku : 34

Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Soprano » 18. Mai 2012, 10:31

Kommentaarid siia teemasse.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Mai 2012, 12:38

  • keskmine (kuulan vähe)
Minu jaoks isiklikult on kaks põhilist miinust - peamiseks pikkus (läheb ikka väga pikaks ja laiaks, võiks kuidagi koondada ja uudised-värgid kiiremini ühele poole saada, kes tahab Aasia kinost kuulata, mida tõesti annab iga teemaga siduda, võib "peale tunde" edasi kuulama jääda) ja esimeste ep'ide juures ei tõmmanud algusest lõpuni kuulama ka teemad (no ju ei olnud minule lihtsalt). Eks ma muidugi mõistan, et olen ise süüdi oma "kommertslikkuses". Targutamist võiks ka tsuti koomale tõmmata, aga meibi its just me.

Also, tehke mingeid rubriike juurde äkki ja nii, ainult jutustamine väsitab kuulaja ära.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Zinera » 20. Mai 2012, 12:40

Räägitakse teemadel, mis tegelikult tavavaatajat ei paelu. Kaksikute teadmised filmindusest on väga head, kuid sellegipoolest võiks rohkem tähelepanu pöörata teostele, mis omavad kõlapinda ka näiteks uudistes...
Aga hetkel on asi ka suht alguspunktis, seega kindlasti leian ka ise millalgi midagi huvitavat ehk...ja 110 minutit on liiga palju, tegelikult ka! :))
Aga keep up the good work (Y)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Soprano » 20. Mai 2012, 13:16

Peate siis õnnelikud olema, et episoodid 2 ja 3 eraldi välja lasin. :pööritus: Uudised, GoT ja Avengers olid alguses kõik koos, sellepärast oli ka natukene järsk lõige viimase osa lõpus. Sai kokku lepitud, et jääb ikka 1h piiresse edaspidi, mis peaks kõigile jõudumööda olema... Fv's pole vist eriti aktiivseid podcast'de kuulajaid, millest on kahju muidugi. Ise kuulan palju erinevaid ja olen harjunud 1,5h - 2h pikkuste podcast'de kuulamisega, aga eks kõigil omad "hobid".

"Kommertslikkuse" teemal oleme ka rääkinud (loe: vaielnud). Saan vendadest aru, et nad ei tahaks midagi vastumeelselt teha ja räägivad neist teemadest, mis neid endid enim huvitavad. Samas Avengers'st ju räägiti ja plaan oli vist ka Cabin in the Woods review teha? SPOILER: järgmises osas on teemaks (loodetavasti) GoT ja Community.

Anyway, tegin poll'i ja ootan teilt alati kommentaare just sel eesmärgil, et näha, kas on üldse mõtet jätkata. Kui huvilisi pole, ega siis polegi muud, kui pillid kotti ja koju ära... :|
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Defexer » 20. Mai 2012, 13:39

hea (kuulan valikuliselt)

Höffi 2012 olin nii vaimustuses ja kuulasin lõpuni ja tänu sellele hakkas ka "Iron Sky" rohkem huvi pakkuma, kuid see selleks. Paraku esimene osa läks aiataha ja kvaliteet oli niru ja selletõttu ma ka seda korralikult ei kuulanud vaid sirvisin. Igaljuhul järgmistes episoodides on kvaliteet ikka hea, mis on positiivne kuid paraku ma pole veel Avengerseid näinud ja kuna spoilerid hakkavad 18 minuti jooksul siis ma parem ootan, kui jõuan filmi vaadatud ja asun kuulama.
Kui pikkusest rääkida, siis olen sellepoolt, et 60 minutit on piisav.

Igaljuhul, tore ettevõtmine ning jõudu ja jaksu! (Y)
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Pixie » 20. Mai 2012, 13:40

Plaanis on kuulata, pole lihtsalt sinnamaale veel jõudnud. :$ :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas JazZ- » 20. Mai 2012, 13:41

Oh jah, on ju podcast veel üsna algstaadiumis, nii et võib-olla ruttan oma kaitsekõnega ette, aga... siiani kehtib mitte-mainstreamist rääkimine ju ainult esimese episoodi kohta? Mis oli pühendatud HÕFF'ile ja JAFF'ile - millest ei saa ka parima tahtmise juures "Mehed mustas III"'st rääkida (või noh, väga hea tahtmise juures ehk saaks). Igal juhul oligi selle podcasti point kuulajatele kahel küllaltki suurel/olulisel filmifestivalil näidatavaid filme tutvustada, just nimelt sel samal põhjusel, et tavakuulaja ei ole pruugi seal linastuvate teostega just kõige paremini kursis olla, nii et pärast podcasti kuulamist peaks kavades orienteeriumine natuke lihtsam olema.

Ja bitch, please - kui podcast teha "Tasujatest", mille kõiksugu kassamagneetiliste rekordipüstituste loendamisel jääks vist ühe käe sõrmedest väheks, või "Troonide mängust" (“They would never cancel Game of Thrones. It’s a crossover hit! They’re telling human stories in a fantasy world.“), siis kuidas need keskmisele kuulajale korda ei peaks korda minema???

AGA rubriikide idee võiks pikas perspektiivis ju täitsa vahva olla!

Pilt

Lugejate kirjad, Krõõpa style!
Saatekülalised! - vahel võiks ju kas või veel mõni filmiveeblane saatest läbi hüpata või nagu ühes podcastiski jutust läbi käis, oleks päris lõbus kuulata kellegi muljeid "Tasujatest", kes vastava universumiga üldse kursis pole.

-------------------------------
Ok, nüüd nägin Soprano postitust ja - jou - julgen väita, et iga podcast kogub aegamisi koos vanuse ja sellearvelise täiustumisega kuulajaid juurde, nii et FVFV pärast paari air'inud osa ära canceldada oleks ikka FOX-style jõhker. (N)

MINA (kuulan) JA KIIDAN!!!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Soprano » 20. Mai 2012, 13:54

JazZ- (Y)
Kirjarubriik on hea mõte küll. Näiteks The /Filmcast'i After Dark ongi puhtalt kuulajate kirjadele/küsimustele pühendatud. Külalised on ka täitsa teostatav. Ralf tundis huvi juba selle vastu, et eks ainult organiseerimise ja aegade klapitamise küsimus.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Mai 2012, 14:03

JazZ- kirjutas:ei saa ka parima tahtmise juures "Mehed mustas III"'st rääkida (või noh, väga hea tahtmise juures ehk saaks)./-/
Ja bitch, please - kui podcast teha "Tasujatest", mille kõiksugu kassamagneetiliste rekordipüstituste loendamisel jääks vist ühe käe sõrmedest väheks, või "Troonide mängust" (“They would never cancel Game of Thrones. It’s a crossover hit! They’re telling human stories in a fantasy world.“), siis kuidas need keskmisele kuulajale korda ei peaks korda minema???

Nagu aru olen saanud, siis hea tahtmise korral saab ükskõik millest rääkida. Ühtlasi palun mitte kõike laiendavalt tõlgenda (sh "keskmine kuulaja" ja mida sa veel juurde ei mõelnud).
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Ralf » 20. Mai 2012, 15:28

Valikuliselt, kuna näiteks "Game of Thrones"-i mina ei jälgi ja seega pole ka antud sarjale pühendatud episoodi kuulamisel mõtet, aga "The Avengers"-it ma nägin ja FVFV vastavat osa sai kuulatud, kohe kui see netti lendas. Podcast ise meeldib. Struktuuri mõttes ma ei tea, kas see on hea lahendus, et nii poolteist tundi lihtsalt ühest filmist rääkida, aga noh, kuulata on küll mõnus (kui teemaga kursis olla).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Forzelius » 22. Mai 2012, 00:09

Pole veel jõudnud kuulata, kuid ega see tulemata jää, kui GoT ja Avengerid nähtud ;)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas CM-Girl » 26. Mai 2012, 18:37

Ei kuula/ei paku huvi.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas 0ll » 29. Mai 2012, 02:43

Äkki jälle pisut enneaegne küsitlus? Vähemalt mõned kuud oleks pidanud veel ootama.
Mina kuulan huviga ja väga tore, et sellist asja tehakse.

Asukoht, auditooriumi suurus ja tegijate staatus :? seavad muidugi teatud piirangud.
Hetkel kuulan regulaarselt kahte välismaist filmiteemalist podcasti: Rope of Silicon ja IGNi Keepin' It Reel. Mõlema podcasti üks liige käis eelmisel nädalal Cannes'is... Pluss screeningud, kohtumised filmitegijatega ja aktiivsed kuulajad, kes igaks saateks terve portsu huvitavaid küsimusi esitavad. Haare on laiem.

Pikkus probleemiks ei ole, isiklikult sellised sutsakaid ei viitsigi kuulata. Also, weh ah mah timecodes?
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas Soprano » 29. Mai 2012, 04:45

0ll kirjutas:Äkki jälle pisut enneaegne küsitlus? Vähemalt mõned kuud oleks pidanud veel ootama.

Tahtsin just nüüd tagasisidet saada, võib-olla kunagi teeb uuesti ja saab võrrelda.

0ll kirjutas:Also, weh ah mah timecodes?

On ju, vaata täielikku uudist (E03 ja E04). Avengers'i episoodil polnud vaja panna, sest see oligi ainult sellest filmist.


CM-Girl kirjutas:Ei kuula/ei paku huvi.

Miks?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 78 - Filmiveebi podcast

PostitusPostitas 0ll » 29. Mai 2012, 10:13

Soprano kirjutas:
0ll kirjutas:Also, weh ah mah timecodes?

On ju, vaata täielikku uudist


Oi, vabandust, olen vist uudiste täismahus lugemise ära unustanud. Tore.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn


Mine Küsitlused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist