Küsitlus nr. 55 - Parim kino Tallinnas

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

Moderaator: Meeskond

Küsitlus nr. 55 - Parim kino Tallinnas

PostitusPostitas Soprano » 29. Mai 2010, 19:19

Parim kino Tallinnas?

  • Artis
  • Coca-Cola Plaza
  • Kosmos
  • Solaris Kino
  • Sõprus


Arutelu siia teemasse.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 29. Mai 2010, 19:21

Ja õige vastus on Katusekino, mis avatakse juulis. 8)
Ei, tegelikult raske valik. Plazas on muidugi kõige rohkem käidud, Kosmos on kõige odavam ja hetkel on Sõpruses head programmid... hääle sai esimene.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 29. Mai 2010, 19:28

  • Coca-Cola Plaza
Põhjus lihtne: olen sellega lihtsalt harjunud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 29. Mai 2010, 19:35

Forum Cinemas pole kino, vaid kinosid haldav firma. Nii et see pole üldsegi arvestatav vastus. Ma ei tea, kuidas te seal käinud olete, et selle poolt hääletada...


E: parandatud!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 29. Mai 2010, 20:16

Coca-Cola Plaza
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 29. Mai 2010, 20:50

Cinamonis käisin viimati PÖFF-i ajal, jäin heli- ja pildikvaliteediga igati rahule.
Sõprusesse olen viimasel ajal vähe sattunud, PÖFF-i ajal käisin jällegi rohkem ja tasuta filmidest ei ütle kunagi ära. Üleüldse on pakutavad programmid enim huvi pakkuvad.
Kosmos on hea, sest on odav, sinna võib minna vaatama iga filmi igal ajal.

Coca-Coca Plaza on mind ära tüüdanud, olen seal käimisega täiesti harjunud, aga viimasel ajal on kõikuv helikvaliteet mind üha enam närvi ajamas. Viimati vaadatud Robin Hoodi ajal oli häiringuid ligi 5 korda ja alati hetketel, kus helitugevus oli kõige enam nõutav. Noh RH on täis võitlusstseene ning seega heli pidev valjemaks ja vaiksemaks muutumine võib väga häirida.
Tegelikult ma ei mäletagi, et sellel aastal Plazas nähtud filmidel oleks olnud heli täiesti puhas ja korralik. Nii et...tehke midagi, ei tahaks teid maha jätta, olete meeldiv kino ja ma ei tahaks ümber kolida, sest olles kinoguru saan 10 eeku alla ja koos vennaga 20. Soodsam kui Cinamon, aga kui nii edasi läheb, siis ma ei tea....tuleb Cinamoni minna

Tallinna kõige paremaks kinoks valisin Artise, sest heli on alati hea, pildikvaliteet on nauditav ning istmed on kõige mugavamad, mugavuse poolest jõuab järele tegelikult Plaza saal 1, aga ega Cinamoni omadel ka midagi viga pole. Cinamon ja Artis on praegu paremad kui Plaza, aga kuna Artises olen rohkem käinud, siis jään ikka selle juurde.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 29. Mai 2010, 20:52

Coca-Cola Plaza
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas eerik » 29. Mai 2010, 21:45

5. Kosmos - Piletihind on küll suhteliselt odav kuid pole kvaliteediga kohe kindlasti mitte õiges suhtes. Vajab tõsist kapitaalremonti. Hea meelega sinna ei läheks, kui siis ainult PÖFFi ajal.

4. Coca-Cola Plaza - Pikka aega maksin piletite eest hingehinda, mida pidevalt õigustati kui investeeringut kvaliteeti. Aga kus see kvaliteet on? Võib-olla omanike kodus ja pangaarvel, mitte kinosaalis. Konkurendi tulles suudeti praktiliselt kohe piletihind kaks kuni kolm korda odavamaks lasta. Kunagist kõrget piletihinda suudetakse siiani veel õigustada ja nostalgiliselt tagaigatseda. Rääkimate Delfi jms. kommentaarides konkurendi mahategemisest. Sinna ma enam hea meelega ei lähe, kui siis ainult PÖFFi ajal.

3. Artis - Lootsin sellelt palju ning algus oli isegi üsna paljutõotav, kuid tänaseks on filmivalik kohati päris jamaks muutunud. Kassas on vahel kurjad ja kibestunud muljega tädid... :$ Kvaliteet ja mugavus on suurepärased. Piletihind on okei.

2. Sõprus - Ausalt öeldes pole ma veel uuenenud Sõprusesse jõudnud, kui Tallinnfilmi ajast on vaid positiivsed mälestused. Uus operaator on nähtavasti kino veelgi paremaks teinud senise kava põhjal pakub lausa suurepärast filmivalikut. Indrek Kasela tundub väga meeldiv ja tore inimene olevat. :)

1. Solaris Kino - Sellega on igavene jama olnud: alates lae allakukkumisest kuni hiljuti toimunud omanike ja nime vahetuseni. Endal oli päris palju probleeme avanädalavahetusel: kliendikaardi kättesaamisega läks veidi aega, interneti kaudu ei saanud piletit kätte, seansiaeg vahetati ära jne. kuid kõik need probleemid said lahendatud tänu viisakale ja mõistvale klienditeenindusele. Cinamon lõi igatahes Tallinnasse tulekuga piletihinna korralikult alla, pakkus suurepärast kvaliteeti ning Solaris Kino jätkab seda. 3D on seal tunduvalt parem kui Plazas, helikvaliteetist rääkimata. :!: Varem häiris see, et ainult 10 minutit enne seansi algust lasti saalide juurde, kuid siis ma taipasin, et seal samas kõrval on ju raamatupood, kus saab raamatuid sirvimas/lugemas käia ning enam mind see probleem ei huvitagi. Nüüdseks on ootamine vist mugavamaks muudetud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 29. Mai 2010, 21:50

Minu hääle teenis Artis, kus on kõige paremad istmed ja üldse on seal kõige meeldivam õhkkond. Artise puhul on hea see, et seal kohtab väga harva lärmavaid teismelisi, publik on küllaltki asjalik. Plazast on ka kerge tüdimus tekkimas ja kahjuks heli pole nii hea. Samas Solaris Kino suurim trump on jällegi heli. Viimasel ajal olen hakanud Sõpruses tihedalt käima sealsete huvitavate programmide pärast. Viimasest 5-st kinoskäigust on 3 just Sõpruses aset leidnud. Juunis tuleb "Briti gängsterite" nädal, millest kavatsen kindlasti osa saada. Kosmosesse pole see aasta sattunudki. Filmi valiku poolest on Artis ja Sõprus selgelt kõige etemad.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 29. Mai 2010, 21:56

Artises on muidu seesama Meyer Sound Cinema Experience helisüsteem mis Solaris Kinoski.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 29. Mai 2010, 21:59

Sõprus on tegija
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 29. Mai 2010, 22:09

Kus kõige maitsvam popkorn on?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Mai 2010, 01:30

  • Coca-Cola Plaza
rauls kirjutas:Artis, kus on kõige paremad istmed

Like hell they are!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Mai 2010, 01:35

Hetkeseisuga Artis. Ilus, mugav, sooje tundeid tekitav koduse hõnguga kino.
CCPlaza võib oma vigase helisüsteemiga seenele minna.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 30. Mai 2010, 01:38

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
rauls kirjutas:Artis, kus on kõige paremad istmed

Like hell they are!

Tasapisi hakkab tekkima tunne, et asi on sinu enda tagumikus. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Küsitlused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron