Filmimuusika mäng

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Filmimuusika mäng

PostitusPostitas 0ll » 10. November 2012, 17:48

Kaheksas voor

See on ilmselt eelviimane voor. Avastasin, et novembris hakkab PÖFF :?, nii et varsti pole ei mul ega kellelgi teisel aega mänguga jätkata. Samuti tundub, et vastajate hoog hakkab pisut raugema. Seekord ainult 6 pala, et teile jääks rohkem aega SOOVILUGUSID välja mõelda.
Pange viimase loo kommentaaridesse kuni 2 lugu, mis teie arust ühes korralikus filmi/sarjamuusika mängus kõlama peaksid (või lihtsalt palad, mis teile väga meeldivad). Nad võiksid olla mitte päris tundmatuid, aga samas ka mitte sellised, mille kõik probleemideta ära arvavad. Oleks mugav, kui viitsiksite youtube'i lingi välja otsida :pööritus:
Soovilugusid pakkuma on oodatud kõik - nii mängu superstaarid kui ka need, kes siiani ainult häbelikult kuulamas on käinud - isegi viimast lugu ei pea teadma!

Kaheksanda vooru vihje: kui hätta jääte, võite homme isa käest abi küsida...
Kaheksas voor lõppeb esmaspäeval, 12. novembril kell 23:59:59
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmimuusika mäng

PostitusPostitas 0ll » 13. November 2012, 22:46

Kaheksanda säästuvooru teema oli "elu enne satelliittelevisiooni" - esimesed kolm lugu on sellised üldised kultuuriajaloolised sarjad/filmid, viimased kolm minu isiklikud lemmikud. Vooru võit läheb jagamisele ulti, eeriku, Soprano ja JazZi ning tema suguseltsi vahel!

1. Dallas (1978) Jerrold Immel - Main Theme
10/11. Tegelikult see sari mul endal väga eredalt meeles polegi, väiksena rohkem nagu telenovelade fänn. Umbes selliseid kommentaare ootasingi :)

uLtImAtEcRiTiC: Kes seda ei teaks / selle vooru ühisnimetaja on vist "mida Oll 90ndatel telekast vaatas"
Rassu: näed sa, brixxxist ja kontrollimistööst kasu ka olnud.
Soprano: brixxx approves
Level: brixxx vihub tantsu juba
JazZ-: Jee, brixxxi lemmikseep!
ZeMonsta: Pole vaadanud, aga mäletan, et kunagi telekast ikka näidati. Kõik need dallased, dünastiad ja santa barbarad muutusid lõpuks minu silmis üheks suureks segapudruks.


2. Disco Dancer (1982) Bappi Lahari - Jimmy Jimmy Jimmy Aaja (esitab Parvati Khan)
Pakuti ka: Nu pogodi, Boney M
7/11. Ainus klassikaline Bollywoodi film, mida näinud olen... Ei tunne nagu oleks millestki olulisest ilma jäänud. Aga see konkreetne lugu on lahe!

uLtImAtEcRiTiC: Kuigi peas esimene seos tekib Olimpiada 80ga ja kui juba nii läks, siis kuulame korra üle ka http://www.youtube.com/watch?v=iZmGtdBGmOI
Rassu: ei ole eks?
Soprano: Trash approves
Level: NII KURADI TUTTAV! Ei leia lihtsalt..
JazZ-: Ise oleks selle peale umbes MITTE KUNAGI tulnud, aga õnneks viibisin vooru ilmumise ajal tädi sünnipäeval, nii et kasutasin võimalust ja viisin läbi väikese r0llimängu. Ehk mina mängisin 0lli ja teised sünnipäevalised astusid üles lihtfilmiveeblastena... Ja Level-ultiasi-ZeMonsta-Zinera osatäitjad said oma rollidega loodetavasti kenasti hakkama. :)
duttiv: newfags don't know how to bold


3. Emmanuelle (1974) Pierre Bachelet & Hervé Roy - Main Theme
Pakuti ka: Eugenie, Rudolf ja Irma
4/11. Kui õigesti mäletan, siis üritasin seda salaja kapiuste klaaside peegelduste abil vaadata... aga film oli nii igav, et läksin peale paari minutit magama.

uLtImAtEcRiTiC: http://www.youtube.com/watch?v=cKGnw4LkZFE
Rassu: tundub üsna uue lauluna. selline raffaelo ferrero reklaami muusika moodi. pakkumine on "Eugenie", kuna ma tahan vähemalt midagigi pakkuda.
Soprano: sexy time
Level: Meenutaks justkui mõnda Eesti telelavastust..
JazZ-: Päris kindel pole, aga eelnevalt mainitud vale-LUZZ väitis, et just nii see on. Ja siis räägiti järgmised pool tundi Soome TV'st.


4. Pingviinipoeg Lolo seiklused (1986) Masahito Maruyama - Main Theme
Pakuti ka: Who Framed Roger Rabbit, 80ndate seebikas, M*A*S*H
1/11 ehk ZeMonsta. Ootasin rohkem õigeid vastuseid. Ilus ja armas, põnev ja õudne - selline mõnusalt tasakaalus multikas. Eestikeelne versioon võeti paar päeva tagasi Youtube'ist maha, muidu lingiks...

uLtImAtEcRiTiC: Algus on väga tuttav taas.
Rassu: ma pakuks, et tegu Frank Sinatra muusikaga. filmi seevastu ei oska kohe üldse pakkuda. ehk siis võtsin IMDb'st ühe filmi lihtsalt, kus Sinatra muusika on kõlanud.
JazZ-: Pidin nüüd vooru standardile vastava uue "Titanicu" välja mõtlema, sest see isegi vale-ulti ei teanud vastust. :/
ZeMonsta: Eredalt on meeles hetk, kui üks vastik lind pingviinipoegi kiusama hakkas ja Lolo selja veriseks kraapis. See ajas mind alati nutma, nii kurb oli ju...


5. Kolmanda planeedi saladus (1981) Aleksander Zatsepin
Pakuti: Viimne reliikvia, Fantasy Island, 80ndate seebikas, Kõrbaoja peremees, M*A*S*H
0/11. Jah, oligi arvata. Lapsepõlve teine lemmikmultikas. Soovitan ära vaadata. Eestikeelne versioon võeti paar päeva tagasi Youtube'ist maha, muidu lingiks... x2

uLtImAtEcRiTiC: Suht kehv kvaliteet, ei saa aru eriti.
Rassu: ...või siis Erki Nool
Level: valgustist pakutud.


6. MacGyver (1985) Randy Edelman - Main Theme
11/11. JEE! Suur-suur eeskuju. Vedas, et mõnda "MacGyveri trikki" tehes ennast ära ei tapnud. Esimesed tutvused elektriga jne... good times

uLtImAtEcRiTiC: LOL
Rassu: tahtsin siia soovilauluks kirjutada MacGyver
JazZ-: Kaval lõiguvalik, aga kuna keegi tundmatu eelmise dekaadi monohelinameister oli kunagi umbes sama kaval olnud ja MacGyver'i toonist põhilise "tu-tu-tu-tu-tuu-tut-tut-tuu" välja jätnud, siis selle pettumuse tõttu olen nüüdseks juba seesuguste vingerpusside suhtes karastunud.
+ SPOILER: Kui ma kunagi McDonald'si peremeheks saan, tuleb menüüsse mos-def üks McGyver!
CM-Girl: KLASSIKA!
ZeMonsta: Väiksena oli üks lemmiksarjadest. Kogu aeg juhtus midagi põnevat. Kuigi vahel leidus natuke jubedaid asju ka - näiteks näljased sipelgad, kes valimatult kõik nende teele sattunud inimesed (koos kõige muuga) hetkega luuni paljaks järasid. Või siis kuri superarvuti, kes oli lihtsalt kuri... või midagi. Ei mäleta enam täpselt. Aga kuri oli ta kindlasti.


Punktitabel pärast 8. vooru (sulgudes selle vooru tulemus, vooru võitja(d) allajoonitud)
uLtImAtEcRiTiC - 45 (+4)
Level - 43 (+2)
ZeMonsta - 41 (+3)
Zinera - 37 (+3)
eerik - 30,5 (+4)
Soprano - 23 (+4)
Spellbound - 18,5 (+1)
Rassu - 13,5 (+2)
CM-Girl - 12,5 (+3)
JazZ- - 11 (+4)
Forzelius - 8,5 (+0)
duttiv - 6 (+3)
Ralf - 5 (+0)
bpuhnja - 4,5 (+0)
marju - 3 (+0)
Kadii - 3 (+0)
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmimuusika mäng

PostitusPostitas 0ll » 13. November 2012, 23:51

Üheksas ehk lõpuvoor!

Nonii-nonii-nonii, viimane pingutus!
Siin voorus ainult soovilood (tõsi, üks soovidest oli NIII lihtne, et pidin selle ühe teise palaga asendama). Väga lahe muusikakokteil, päris mitmed neist oleks ka ise siia mängu pressida soovinud. Mõned palad väga lihtsad, aga suurem osa üsna spetsiifilised (s.t keerulised). Ma usun, et teeme "null-lugude" rekordi :). Oleks vist aus, et kui mingi loo ainus äraarvaja on selle välja pakkunud inimene, ei saa ka tema selle konkreetse loo eest punkti.
Vihjeks panen kirja nimed (suvalises järjekorras), kelle soovilood seekord kõlavad: uLtImAtEcRiTiC, Zinera, ZeMonsta, JazZ-, Soprano, Level, eerik, Rassu, Ralf ja Dream. Võite iga pala kommentaaris lisada, kelle soovilooks seda peate (mõnelt tüübilt kõlab mitu lugu)
Lisavihje: heliloojad selles voorus ei kordu

Üheksas voor lõppeb laupäeval, 17. novembril kell 23:59:59
(aga soovitan varem pihta hakata - viimases voorus kõlab 14 lugu. Jõudu!)
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmimuusika mäng

PostitusPostitas 0ll » 19. November 2012, 21:19

Kerge hilinemisega viimase vooru õiged vastused:

1. Angel (1999) Darling Violetta - Sanctuary
Pakuti ka: Eesti telesari
7/8. JazZ-: Pean tunnistama, et pidasin seda alati suhteliselt ilusa meloodiaga looks, kuni hetkeni, mil selle mängu jaoks YouTube'ist normaalset versiooni otsima hakkasin ja seeläbi "FULL versioni" peale sattusin... Ehk järjekordne laul, mille see rumal mäng minu jaoks ära rikkus. ;(
outb4 igav valik

-Uuuh, oli vaja sellest täisversioonist rääkida või? Nüüd on see laul ka minu jaoks rikutud. Teised ärge kuulake! Also, Angel a la Friends

Rassu: ...või siis mitte
Soprano: JazZ- ja/või Level
ZeMonsta: Ja siit tulevad täispunktid kõigile mängijaile. Ning kes mingil põhjusel pole Angelit veel vaadanud, siis... siis ise teate, millest ilma jääte: SPOILER
Pakun, et JazZi soovilugu. Või mine tea, äkki Leveli oma?
Level: Jaz!
JazZ-: Hea valik, kiidan!


2. Crimson Tide (1995) Hans Zimmer - Roll Tide
Pakuti ka: Das Boot, Starship Troopers
3/8. uLtImAtEcRiTiCu valik. See on põhimõtteliselt see lugu, mida kuulates ma taipasin, et filmides on muusika. Siin kõlasid esmakordselt need Zimmeri eepilised põnevus/möllumeloodiad, mille erinevad variatsioonid talle viimased 17 aastat leiva lauale on toonud.
Panin peas juba varem paika, et kõik Zimmeri pakkumised saavad 0,5 punkti, nii et palju õnne Rassu ("midagi Zimmerilt") ja JazZ- ("Pirates of the Caribbean"). Oleks Level pakkunud "Starship Troopers 3", oleks ka tema 0,5 punkti saanud :) - sellele filmile tegi muusika Zimmeri parim kloon Klaus Badelt, nii et ma olen üsna kindel, et midagi sellist seal kõlas...

Rassu: pakuks jälle TDK'd või midagi, aga neid on siin juba nii palju olnud (või siis olen ma seda nii palju juba pakkunud), et ei usu, et rohkem võiks olla.
Soprano: Level
uLtImAtEcRiTiC: Peaks lihtne olema teistele ka
ZeMonsta: Taaskord vanameister Zimmer..
JazZ-: Kõige meinstriimim "Piraatide" viisijupp see küll pole, aga äkki keegi oli kaval ja valis selle OST'ilt midagi muud. Kui see tegelikult üldse mõnest popkornikast ei pärine... Aitab see ainult kinnitada tõsiasja, et muusikatuvastamisoskus on koos hundiratta viskamisega üks nendest äärmiselt vähestest skillidest, millega mind õnnistatud pole.


3. Knight Rider (1982) Don Peake (muusika episoodist "Mouth Of The Snake")
Pakuti ka: Warriors
3/8. Rassu: tahtsin siia soovilauluks kirjutada MacGyver, aga oletades, et mu pakkumine on õige, siis jääb pakkuda ainult Knight Riderit!!! also, kui mõni osalejatest seda laulu ära ei arva, siis nuga neile selga.
Sry, ei tahtnud viimasesse vooru kogu mängu (ülekaalukalt) lihtsaimat lugu panna... samuti üritasin vältida võimalikku mõrva. JazZ- saab kommentaari eest 0,5 punkti. Jõulud ju ikkagi!

Rassu: ükski muu selle moodi ei tundu.
Zinera: kohe sõidab KITT või KARR kuskile...
JazZ-: Kõlab nagu mingi Medicopter 117 ja Knight Rider'i hübriid...
Kuna laulude osas olen juba alla andnud, siis otsustasin foorumlaste pakkumisel rakendada vana head Titanicu-strateegiat. Randomiga sai õnnelikuks Titanicuks ulti! Ja seega on lugu ulti valitud!


4. Man on Fire (2004) Lisa Gerrard & Harry Gregson-Williams - The End
Pakuti ka: Titanic
2/8 ehk lisaks loo välja pakkunud ultile teadis õiget vastust Zinera - Collusion! Aga mis teha :)
Rassu: ei ole täiesti kindel, aga kui selles mängus seda laulu ei kõlaks, siis poleks see ju õige mäng :)
uLtImAtEcRiTiC: Üks vähemtuntumaid sealt
JazZ-: Ulti valitud!


5. Midnight Cowboy (1969) John Barry - Midnight Cowboy
4/8. eeriku valitud. Väga meeldiv, et veel üks Barry lugu mängu mahtus.

Rassu: tundub sellise fiilinguga. vana film võiks olla.
uLtImAtEcRiTiC: Kummitas alguses
Zinera: häirivalt meeldejääv.
ZeMonsta: Kuna selle viisijupiga seoses ei tulnud midagi pähe, läks ilma pikema jututa googeldamiseks - "harmonica movie score" ja asi ants.
JazZ-: Ulti valitud!


6. Into The Wild (2007) Eddie Vedder - Guaranteed
Pakuti ka: On the Road
6/8. Soprano valitud. Olin sellega juba arvestanud :)
Soprano: Mina!
Zinera: eerik?
ZeMonsta: Meeldejääv film väga mõnusa muusikaga. Eddie ikka oskab.
Level: Soprano?
JazZ-: Oletan, et see õnnetu rumalpea, kes enda soovilooks mu teise eksisteeriva ja lõpmatuseni läbi kedratud soundtracki valis, on äkki Soprano. (Kui tegelt on hoopis ulti, siis...)


7. Slumdog Millionaire (2008) A.R. Rahman & Suzanne D'Mello - Latika's Theme
5/8. Soprano valitud x2. Korra kaalusin siit filmist midagi esimesse vooru panna ja selle konkreetse loo oleks peaaegu romantikavooru pannud. Lõpuks tuli ikka ära...

Soprano: Mina!
uLtImAtEcRiTiC: Wow, ei olnudki eurolugu
ZeMonsta: Rentslimiljonäri nägin tartuffil. Püstijalu ja külmetades. Lõpuks sain istuma ka ja jõudsin isegi lõpuni olla, aga uuesti vaatamiseks pole senimaani erilist soovi tekkinud.
Pakun huupi - kaks viimast lugu on Soprano soovikad?
Level: Soprano või eerik?
JazZ-: Panin Google'i otsingusse:
"mm mmm mm mm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"
Google vastas:
"Did you mean: mm mm mm mm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"
Kummasti polnud suurt abi ;(
Ulti valitud!


8. Homicide: Life on the Street (1993) Lynn F. Kowal - Main Theme
2/8 ehk lisaks loo välja pakkunud Levelile ka ZeMonsta

ZeMonsta: Hmm. Ilmselgelt krimisari, nii et võib-olla pakkus selle variandi välja CM-Girl?
Level: Mina?
JazZ-: Algab nagu mingi Pink Floydi laul, aga jätkub nagu mingi mitte Pink Floydi laul.
Ulti valitud!


9. El Laberinto del Fauno (Pan's Labyrinth) (2006) Javier Navarrete - El hada y El Laberinto (The Fairy and the Labyrinth)
Pakuti ka: The Shining
4/8. ZeMonsta soovilugu. Polnud kaua aega kuulanud, aitäh meelde tuletamast.

Zinera: Dream?
ZeMonsta: Üks sellistest filmidest, mille vaatamisest ma vist kunagi ei tüdine.
JazZ-: 1/5 sellest kõlab nagu "Harry Potter". Selle eest sooviks ka vastavaid punkte.
Ulti valitud!


10. Lost in Translation (2003) Kevin Shields - Ikebana
Pakuti ka: American Beauty
4/8. Jälle ZeMonsta lugu. Kunagi kasutasin äratushelinana pala nimega "Alone in Kyoto", mis seal filmis samuti kõlab.
Rassu: lamp lvl over 9000
uLtImAtEcRiTiC: Ikebana
ZeMonsta: Traditsiooniks kujunenud, et paar korda aastas, unetutel öödel, vaatan filmi jälle üle. Soundtrack satub playlisti muidugi märksa sagedamini.
JazZ-: Kõlab küll piisavalt Ryan-Gosling-aerutab-ilma särgita, et olla ... Ulti valitud!


11. Perfume: The Story of a Murderer (2006) Tom Tykwer - Meeting Laura
Pakuti ka: Phantom of the Opera
4/8. Zinera soovilugu. Alati meeldiv, kui lavastaja ise oma filmile muusika loob - ka siin klapib kõik ideaalselt.

uLtImAtEcRiTiC: Ei oleks vbl teadnudki, aga tuli tuttav ette, sest Zinera valis enne oma soovilugu.
ZeMonsta: Iga kord, kui juhtun selle kohta midagi lugema, mõtlen, et peaks ära vaatama. Ja siis läheb see jälle meelest, nagu ikka.
JazZ-: Ulti valitud!


12. Buffy (1997) Joss Whedon - Walk Through the Fire (muusika episoodist "Once More, with Feeling")
Pakuti ka: Twilight
3/8. JazZ-: Peaks olema kõige tuntum "Once More, With Feelingu" laul ja kui õigesti mäletan (retooriline "kui", mäletan muidugi), siis jooksis selle montaaž omal ajal veel mingeid muusikavideosid näitava kanali pealt. Nii et loodetavasti täielik (Buffy)hipsters-only kraam pole.
Ma ei tea... ainult Level ja ZeMonsta tundsid ära, nii et üsna Buffyhipsters-only kraam ikka. Instrumentaalversiooni ei oleks ilmselt ise ka teadnud :)

Rassu: sest Titanic see ei ole.
uLtImAtEcRiTiC: Tunnen häbi, et ei tea, tundub tuttavlik.
ZeMonsta: I touch the fire and it freezes me, I look into it and it's black..
- hakkasin automaatselt kaasa laulma. Kunagi ennemuistsel ajal oli mul enamik Buffy lugudest plaadi peal olemas, mida pidevalt mängides õnnestus pereliikmed hullumise ääreni viia. Oma viga, et nad kvaliteetmuusikat hinnata ei oska.
JazZi soovikas, eks?
PS. Hakkasin hiljuti Buffyt uuesti vaatama. Ei kahetse.
Level: Jaz!
JazZ-: Vaevalt, et ulti nii hästi valida oskas.


13. Suspiria (1977) Dario Argento & Goblin - Suspiria
4/8. Ralfi soovilugu. Tuli ära - muusika filmist, mida ma näinud pole. Eelmistes voorudes tublit otsimistööd teinud mängijatel oli eelis.

Rassu: kui oled kord kuulnud, siis on raske mitte ära tunda.
Zinera: Hea, et vahepeal õudusfilmide voor oli, muidu ei oleks ilmselt seda leidnud. Rassu? :D
ZeMonsta: Kui õudusfilmide vooru raames erinevaid lugusid läbi kuulasin, komistasin ka Suspiria muusika otsa. Seda juba naljalt ei unusta.
JazZ-: Kõlab nagu Freddy Krueger: Nightmare Before Christmas
Kui see on tõsi, siis pigem Rassu kui ulti valitud, aga seekord jään igaks juhuks oma strateegiale kindlaks:
Ulti valitud!


14. The End of the Affair (1999) Michael Nyman - The End of the Affair
Lõpetame mängu Dreami tõeliselt kauni soovilooga, mille tundis ära ainult uLtImAtEcRiTiC - tuleb meelde esimene voor, milles viimasena kõlanud romantilise pala ta samuti ainsana ära arvas. Full circle

Rassu: igaks juhuks veel Titanicuid. also, päris lahe mäng oli (tee veel).
JazZ-: Õige foorumlase pakkumise eest võiks boonuspunkte saada.
Ulti valitud!


Lõplik punktitabel (sulgudes selle vooru tulemus, viimase vooru võitjad allajoonitud)
1. uLtImAtEcRiTiC - 56 (+11)
2. Level - 53 (+10)
3. ZeMonsta - 52 (+11)
4. Zinera - 48 (+11)
5. eerik - 30,5 (+0)
6. Soprano - 26 (+3)
7. Spellbound - 18,5 (+0)
8. Rassu - 17 (+3,5)
9. JazZ- - 15 (+4)
10. CM-Girl - 12,5 (+0)
Forzelius - 8,5 (+0)
duttiv - 7 (+1)
Ralf - 5 (+0)
bpuhnja - 4,5 (+0)
marju - 3 (+0)
Kadii - 3 (+0)

- - -
Õnnitlused uLtImAtEcRiTiCule! Huvitav mis oleks juhtunud, kui Zinera poleks esimest vooru maha maganud ;-)
Suur tänu kõigile osalejatele. Lõbusad kommentaarid ja terased pakkumised. Loodan, et lisaks arvamisrõõmule (high5, JazZ-) oli sellest mängust ka midagi tolku. Avardas muusikalist silmaringi vms. Ma ise leidsin youtube'is ringi hüpates väga palju uut ja põnevat.
Kui millestki kahju on, siis sellest, et mängu ebaõiglaselt vähe eesti filmimuusikat mahtus - mingil hetkel lihtsalt unustasin ära. Lohutuseks võite vaadata näiteks seda "Eesti filmilaulude" saadet.
The End
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist