Quentin Tarantino

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee lavastajate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Blend » 27. Juuni 2007, 01:44

Lemmik lavastaja. 8)
Blend
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 27. Juuni 2007, 01:38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 27. Juuni 2007, 04:00

Fletcher pööras tähelepanu tema jalafetishile, mida võis väga selgelt näha Kill Bill 1 stseenis, kui Uma varbaid püüdis liigutada. Aga ka näiteks uues Death Proofis film algabki kohe varvastega. Tegelikult on peaaegu igas tema filmis keegi omi varbaid näidanud. Miks ma sellest räägin, sest ka mul on sama "haigus" :pööritus: küll vist mitte nii tõsine kui tal. :)

Tõsisemalt rääkides parima feelinguga režissööre pole kui Tarantino.
Filmid, tegelased ja dialoogid on huvitavad. Muusika on klass omaette. Iga uus film toob jälle midagi uut, samas on tema käekiri kohe äratuntav - kasvõi pagasniku stseen igas filmis, viited tema enda lemmikfilmidele jne.
Ilma Tarantinota kaotaks filmimaailm väga palju.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas DjD » 28. Juuni 2007, 00:31

ostsin just tema 8 dvdlise boxi ..5 e filmiga :D ja pulp fictioni olen era vaadanud ja see on tõesti midagi väga teemat .. 4 tema filmi veel ees .. loodan et ei pea pettuma =)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Forzelius » 28. Juuni 2007, 17:03

DjD kirjutas:ostsin just tema 8 dvdlise boxi ..5 e filmiga :D ja pulp fictioni olen era vaadanud ja see on tõesti midagi väga teemat .. 4 tema filmi veel ees .. loodan et ei pea pettuma =)


Ei pea, ainult Jackie Brownis natukene, ise ostsin ka ära umbes märtsis...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 28. Juuni 2007, 17:10

Soprano kirjutas:Ilma Tarantinota kaotaks filmimaailm väga palju.


Kahtlen selles.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 28. Juuni 2007, 17:43

Priit kirjutas:
Soprano kirjutas:Ilma Tarantinota kaotaks filmimaailm väga palju.


Kahtlen selles.


Ma ei kahtle, eriti hull oleks asi ilma QT ja RR-ita...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 28. Juuni 2007, 20:04

Mida ta ilma QT'ta kaotaks siis?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 28. Juuni 2007, 20:42

Tarantino on suhteliselt unikaalne lavastaja ja tema Pulp Fictioni stiilis filme on mitmed kopeerinud. Ekstreemsemad näited Amores perros ja Matando Cabos. Mitte siis tahtlikult järgi teinud, vaid kui nähakse et film on nt. Pulpi sarnane, siis võrreldakse ikka Tarantinoga, sest tema tegi taolise žanri populaarseks. Ja tegi seda hästi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas DjD » 29. Juuni 2007, 02:21

Täna vaatasin Jackie Browni ära ja tõesti jah .. pole kyll yhtegi halba sõna, kuid pole jah päris see :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas KiiZ » 25. Juuli 2007, 16:59

Lemmiklavastaja. Tal on väga omapärased filmid, tema käekirja tunneb kohe ära-pikad kuid sisukad ja naljakad dialoogid, hea muusikavalik, tugev vägivald ning tema filmidele omased asjad (vaade pagasnikust, siis need jalad, laulude järgi tantsimine ja kaasa laulmine, Red Apple sigaretid jne). Peale selle sobib ta hästi koostööd tegema Rodriguezega, sest sellised projektid on kogu aeg hästi välja kukkunud. Võtkem kasvõi Sin City-Tarantino tehtud stseen oli üks mu lemmikuid.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Cärry » 29. August 2007, 21:57

Kill Billid olid tohutult head filmid ei mingit kahtlust ;-)
Do nOT TyPE liKe Tis... iT maKeS yOu LoOK REt@rdEd.
Kasutaja avatar
Cärry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 29. August 2007, 13:28

PostitusPostitas SR-71 » 10. Oktoober 2007, 10:19

Selliseid filme nagu Kill Bill peab vaatama läbi mingite mosaiikprillide et neist mingisugunegi elamus tekiks. Elutervet huumorit neis filmides pole. See-eest haiget ja väärastunud sarkasmi aga küllaga. Sellised filmid ei paku kunagi mingit vahetut elamust, seepärast pakungi läbi "mosaiikprillide" vaatamist.
SR-71
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 10. Oktoober 2007, 09:57

PostitusPostitas Lowra » 01. Märts 2008, 23:14

Teine lemmik !
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Jussu » 16. Märts 2008, 00:56

Ütlen ausalt, et Q. Tarantino oli minu "teejuhiks" filmimaailma. Sattununa lummusesse Pulp Fictionist ning Kill Bill vol 1/2-st, vaatasin ma paari-kolme päevaga ära sisuliselt kõik tema filmid. (Üksnes "My Best Friend's Birthday" on siiani nägemata).
Peale seda algas mu tutvus juba vanemate klassikutega ning järk-järgult sai filmivaatamisest üks mu suurimaid hobisid. Hetkel on seis selline, et pea iga päev leian ma end mõnda filmi vaatamast.

Ma lihtsalt ei jõua ära oodata, millal saab QT valmis oma järgmise projekti "Inglorius Bastards", sest arvestades seda, kui hea on film "Dirty Dozen", mille põhjal QT oma uut linateost loob, tõotab IB-st tulla tõeline maiuspala.
Samuti ootan ma huviga, millised näitlejad veel lisaks QT raudvarale - M. Madsenile ja Tim Rothile filmis üles astuvad.
Kasutaja avatar
Jussu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 258
Liitunud: 16. Märts 2008, 00:42
Asukoht: Tallinn, Kadriorg

PostitusPostitas KiiZ » 16. Märts 2008, 12:31

Jussu kirjutas:Ütlen ausalt, et Q. Tarantino oli minu "teejuhiks" filmimaailma. Sattununa lummusesse Pulp Fictionist ning Kill Bill vol 1/2-st, vaatasin ma paari-kolme päevaga ära sisuliselt kõik tema filmid. (Üksnes "My Best Friend's Birthday" on siiani nägemata).
Peale seda algas mu tutvus juba vanemate klassikutega ning järk-järgult sai filmivaatamisest üks mu suurimaid hobisid. Hetkel on seis selline, et pea iga päev leian ma end mõnda filmi vaatamast.

Ma lihtsalt ei jõua ära oodata, millal saab QT valmis oma järgmise projekti "Inglorius Bastards", sest arvestades seda, kui hea on film "Dirty Dozen", mille põhjal QT oma uut linateost loob, tõotab IB-st tulla tõeline maiuspala.
Samuti ootan ma huviga, millised näitlejad veel lisaks QT raudvarale - M. Madsenile ja Tim Rothile filmis üles astuvad.


Põhimõtteliselt võtsid mult sõnad suust :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Lavastajad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron