Tim Burton

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee lavastajate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tim Burtoni päev Itaalias, 5. septembril

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 03. Juuli 2007, 21:40

Talle antakse elutöö auhind, kuldlõvi, ja päev on täis üllatusi. Minu meelest võiksid Tim Burtoni fännid ka ise midagi sel päeval korraldada, nt. joonistada afaldile hiigelsuure Jack Skellingotni või miskit. Kes tahaks teha aktsiooni?
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

Re: Tim Burtoni päev Itaalias, 5. septembril

PostitusPostitas Milenko » 03. Juuli 2007, 22:10

Reinuvader Rebane kirjutas:Minu meelest võiksid Tim Burtoni fännid ka ise midagi sel päeval korraldada, nt. joonistada afaldile hiigelsuure Jack Skellingotni või miskit.

Kui oskaks joonistada siis kribaks hea meelega :)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas DjD » 10. Juuli 2007, 20:00

millegi päras mulle hullult meeldib laibast pruut :D ja ka shokoladi vabrik on oma moodi huvitav ;)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 11. Juuli 2007, 01:16

laibast pruut on tugevaim projekt üle 7 aasta, ent laule oleks rohkem võinud olla.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 05. September 2007, 10:16

täna on siis see päev. Ainult et Etna hakkas purskama....õnneks on see Veneetsiast kaugel. aga huvitav ikkagi.


Ma lähen kriiti ostma!!!!

ahjaa, otsige minu blogist üles elusa video link, sealt tuleb kell 12.30 pressikonverents Burton ja Depp räägivad midagi. a ma ei tea mis nad räägivad. ja auhinnatseremoonia on kell 17.30 siinse aja järgi ( vist) kontrollige festivali lehelt järgi kui soovite
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 07. September 2007, 11:44

Pilt

pruut ja peigmees, LOLZ.

päris huvitav arvestades seda kuda me burtonite´idega TBCs nende "abielu" teemal nalja tegime....et oligi üks valges, teine mustas.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 10. Jaanuar 2008, 12:22

http://www.iklipz.com/MovieDetail.aspx? ... 76c7693ba6

ülipikk intervjuu. huvitav, avameelne, lihtne ja arusaadav. kui mitte arvestada "aa....you know, its like, you know...aaaa"
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

Tim Burton Collective uus foorum üleval

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 23. Jaanuar 2008, 12:51

jooksis vana umbe, tuli alustada puhtalt lehelt. Nüüd me burtonite´id oleme seal. Liituge ja jagage oma mõtteid
ilgelt laehdad võimalused ka seal foorumis, tehniliselt.

http://www.timburtoncollective.com/forum/index.php
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 23. Jaanuar 2008, 17:21

Kogemusi muude foorumitega, kus ma käinud olen. Tekib mingi jura, jookseb kokku ja ongi aastate põhjalikud, vaimukad, teravad arutelud läinud.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Soprano » 23. Jaanuar 2008, 18:02

Ma ei usalda üldse enam foorumeid va. kui ise admin olen. Siis ei kao vähemalt päevapealt foorum ära koos aastatega kogunenud postitustega. Nii on mul kaks korda juhtunud... Peale selle lihtsalt teemasid ära kustutatud jne.
Loodab, et Filmiveeb ükspäev ära ei kao!

Aga jõudu Burton Collective foorumile.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 24. Jaanuar 2008, 01:00

panen selle ka siia: eriti pikk ja huvitav intervjuu Tim Burtoniga.
http://uk.youtube.com/watch?v=-C9feLlse ... FD&index=0

6 osa, klikkige ise edasi eksju.

palju naljakaid kohti, pilt mille Tim visandas sünnitavast helenast. Tim rääkimas kuidas ta vihkas neid kuradi inetuid rebaseid. Ja kuidas inimesed hoiduvad tast tänaval eemale sest ta pobiseb omaette ja tal on kogu aeg mingi kujutluspilt jooksmas. et, lai tee läheb rahvamassis lahti kui keegi tuleb niimoodi kätega vehkides ja....muide ma teen seda sama aegajalt
Johnny, Helena räägivad ja Christopher Lee ja. Danny Elfman ja.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Kaido » 24. Jaanuar 2008, 01:10

Soprano kirjutas:Ma ei usalda üldse enam foorumeid va. kui ise admin olen. Siis ei kao vähemalt päevapealt foorum ära koos aastatega kogunenud postitustega. Nii on mul kaks korda juhtunud... Peale selle lihtsalt teemasid ära kustutatud jne.
Loodab, et Filmiveeb ükspäev ära ei kao!

Aga jõudu Burton Collective foorumile.


Ei kao me kuhugi, kui just mõni kuri jõud või saatus vahele ei astu
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 24. Jaanuar 2008, 11:13

ega see alati paha ei olegi...võibolla Collective puhul on pisut mõrum sest see on juba mitu korda varem pidanud otsast alustama, paar korda oli mingi häkkimise jama.
muidugi arvestades nt Tim Burtoni moviefone intervjuud, siis ta suures osas paistab arvavate et fännid ajavad täitsa mööda juttu. selles suhtes ma isegi mõtlesin, vaat kui hea et puhas leht, nüüd peab ainult vaatama et räägid ainult väga tarka jutt :-))
nojah, aga kuidas see küll veel õnnestub.
oijah, eks need spekulatsioonid ikka jäävad et äkki keegi hoiab silma peal, nii heas kui halvas mõttes. ;-)
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 25. Jaanuar 2008, 01:29

Vaatasin seda Tim Burtoni tutvustusfilmi vms youtube'ist, seda kust räägiti tast alguses ja kus Tim ise ka loomulikult rääkis, ma vaatasin selle ühe osa lõpuni, see kus tuli part 1 lõpp.
Mis mulle Tim'i puhul meeldib, on see mingi kurbus temas (loodan et ma nüüd jälle ei eksi, aga mul on kohutav tõmme viimane aasta kurbade inimeste vastu), ta joonistused on lihtsalt fantastilised, ülekõige ma armastan Edward käärkätt. Ma ei suuda vaadata mitte ühtegi klippi sellest filmist ilma nutma puhkemata. Kindlasti pool on ''süüdi'' sellest see film, kogu see kurbus seal ja kõik Edward Käärkäe juures. Teine pool on Johnny ja Winona suhe, noh kuna ma olen ikkagi väga suur Johnny fänn, siis loomulikult peab sellelgi oma osa olema. Need kaks poolt kokku teevad sellest lihtsalt imelise (ja kurva) filmi, mida vaataks aina uuesti ja uuesti. Kahjuks on hetkel see DVD kuskile kadunud, ehk tuleb uus osta, ei tea. :( Ma näen esimest korda Timis ja Johnnys midagi sarnast nende iseloomudes ja kõiges. Aga nüüd Timi juurde tagasi. Kui ma vaatasin seda videot, siis mõned asjad mis ta ütleb on hästi targad ja meenutavad osati mind. Samas ma ei saaks õelda, et mulle Tim'i stiili juures kõik lõpuni meeldib. Pooled ta filmid on meeldinud, samas on ka neid mis mitte. Laibast pruut tundus mulle miskipärast isegi veidi õudne (see surmateema) Aga hästi armas gooti muinasjutt. Charlie ja Shokolaadivabrik tundus mulle selle eest veidi selline lapselik, ning arvatavasti seepärast nagu kuidagi see õhkkond ei meeldinud.
Nii et ma varem polegi olnud eriline Tim'i fänn. Samas nüüd kui ma seda videot vaatan ja kuulan ta juttu ja teiste kommentaare, siis meeldiks ta mulle nagu rohkem. Eriti meeldis mulle kui Johnny ütles, et isegi Tim oleks nagu Edward käärkäsi. See oli minuarust hästi ilus.
Ma arvan, et vaatan homme teised osad ka ära, sest kell on juba hästi palju. Aga igastahes hakkas Tim Burton just inimesena rohkem huvitama. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 25. Jaanuar 2008, 21:04

Thank you very much.
See intervjuu oli siiamaani parim, mida olen näinud Burtoniga. Ja mulle meeldis isegi too intervjueerija.
Muuseas, polnudki "Vincentit" näinud..Tänu sellele intervjuule vaatasin ära ja minu arust on see lihtsalt awesome.
Kui kedagi peaks huvitama:
http://www.youtube.com/watch?v=Eb8zw63G9KY
Mulle muidu igasugused animavärgid tavaliselt ei meeldi.

Kui Laura mujal teemas ütles, et talle meeldib see kurbus Timis, siis ma ütleksin, et see otseselt välja ei paista. Ja hehehee...Edwardiga (Scissorhands) võrreldes on Tim intervjuudes (alati) lausa ülijutukas :))
Ssee kahtlemata oli minu jaoks üks naljakamaid kohti, kus ta rääkis oma andest hoida inimesed endast eemal. "Crazy person on the street" :D

Ja seda veel ka, et minu jaoks ongi need tõelised kunstnikud sellised "chaotic, all over the place" nagu ta enda kohta ütles. Niiöelda hullumeelsed. On ikka vahe küll, kas teha kunsti kõike tohutult läbi mõeldes ja mõistusega või siis lasta fantaasial lihtsalt lennata, luua asju, mis jätavad (natuke) segase mulje. Nii palju, kui mina näinud/lugenud olen, siis hullumeelsus ja kaootilisus on ikka huvitavam, kui kuiv ja kaine analüüs..
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

EelmineJärgmine

Mine Lavastajad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron