Adobe After Effects

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas matjusm » 09. Märts 2007, 17:18

Tahaks ka üht asja teada.
Nimelt on mul soov luua teksti, mil aja jooksul tähtede vahel olev ruum laieneb. Seni olen suutnud vaid teha nii, et mingi aeg on tähtedevaheline ruum ühesugune (reguleeritud sealt 'Characters' toolbar'ist) ning siis läheb äkiliselt üle teisele aga tahaks seda sujuvaks teha.
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

PostitusPostitas UFO TV » 28. Oktoober 2007, 19:53

Alguses ma vaatsin ka After Effects on hirmus raske proge aga pika aja peale sain midagi aru.

Pluginid on asjad, mis aitavad matjusm või vaata F3 vajutades effecti seadeid.

Mul on ka üks küsimus. Ega keegi ei tea kuidas tuleku effektie tagurpidi saaks ehk siis teha neid mineku effektiks? :?
UFO TV
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 28. Oktoober 2007, 19:21
Asukoht: Paide

PostitusPostitas matjusm » 28. Oktoober 2007, 21:47

Sain oma küsimusele vastuse.
Sinu küsimusele aga oleks vastus see, et lihtsalt muuda keyframe´id ümber- ma oletan, et "tuleku effekti" all sa mõtled seda, et midagi tekib ekraanile. Sel juhul, kui sa oled oma preset´i oma layerile peale pannud, siis vajutad U ning see toob esile kõik asjad, mis on keyframe-itud. Seejärel lihtsalt paned esimesed keyframeid viimaseks ning viimased esimeseks ning ongi effekt tagurpidi. Või lihtsalt paned oma preset´i peale ning siis teed layerile parema hiireklõpsu ning valid "Time reverse layer".

After Effectsi kohta veel niipalju, et kuna see on nii levinud programm, siis on selle kohta tõesti meeletult palju tutoriale. Nii selliseid, mida on keegi lihtsalt vabast ajast kokku kirjutanud või Youtube´i pannud kui ka mitme DVD pikkuseid professionaalseid treening seerjaid. Olen isiklikult valdava enamuse nendest läbi töödanud ning alles hiljuti sain ühe hea nimega "Beyond the Basics", kus õpetatakse juba veidi keerulisemaid asju.
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

Eelmine

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron