Amatöörfilm " Ühe Metsa Pojad"

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

Amatöörfilm " Ühe Metsa Pojad"

PostitusPostitas Mazzproductions » 18. Oktoober 2006, 21:52

Sisu
Räägib kahest metsavennast ja ühest eksinud saksa sõdurist, kes on eksinud
vaenlase tagalasse. Koos võitlevadki nad ennast kotist välja. Film põhineb tõesti sündinud sündmustel, kuid omal käel muudetud.
Tegevus toimub aastal 1944. augustis. Põlvamaal. ( Umbes 17-20. aug )
Info
Film peaks publiku ette jõudma oletatavalt kuu aja pärast. Vahest ehk rohkemgi. Seniks aga pakun teile pilte.
http://beta.album.ee/user/Mazz

http://www.zone.ee/funnyday
http://www.atscompany.pri.ee
Presents 2006
Mazzproductions
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 27. Mai 2006, 09:50

PostitusPostitas ringooo » 19. Oktoober 2006, 15:48

Ei paku eriti huvi.
Aga kas keegi teab mis sai sellest nn. amatöör õudusfilmist "Skeletid".Tegelikult oleks tahtnud näha mis see endast kujutab,aga see skelettide teema on juba ammu filmiveebist kadunud.Kahju!
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Mazzproductions » 19. Oktoober 2006, 20:32

Tulevad parema kvaliteediga pildid varsti. Need suht halvad. unustasin mainida et film tehtud kahe kaameraga. Üks kaameratest oli väga hea!
Mazzproductions
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 27. Mai 2006, 09:50

PostitusPostitas Mazzproductions » 21. Oktoober 2006, 20:45

Uuendus
Album.ee`s hulgalisel valikul parema kvalikteediga pilte.
http://beta.album.ee/album/30009416/50012375
Mazzproductions
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 27. Mai 2006, 09:50

PostitusPostitas muuver » 07. November 2006, 18:11

Treiler on uuel projektil küll korralik, aga sellest ei soovinud ma rääkida.

Teie kodukal hämmastas mind teie kodukal ringi kolades, see vaev, mida olite näinud filmi rekvisiitide valmistamiseks. Tore näha, et südamega asja juures ollakse, loodame, et te oma energiavarusid nende alla ära ei matnud, vaid suurema osa jätsite filmi stsenaariumi ja lavastuse jaoks.

Edu!!!

Andke siis foorumis teada kui film valmis sai.
muuver
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 19. Veebruar 2006, 21:13

PostitusPostitas ac » 07. November 2006, 21:54

muuver kirjutas:Treiler on uuel projektil küll korralik, aga sellest ei soovinud ma rääkida.

Teie kodukal hämmastas mind teie kodukal ringi kolades, see vaev, mida olite näinud filmi rekvisiitide valmistamiseks. Tore näha, et südamega asja juures ollakse, loodame, et te oma energiavarusid nende alla ära ei matnud, vaid suurema osa jätsite filmi stsenaariumi ja lavastuse jaoks.

Edu!!!

Andke siis foorumis teada kui film valmis sai.


Tegelikult pole see film see millest sa siin juttu tegid!! See film jäi ajapuuduse kätte ootama edasi tegemist (filmimist). Mitmete asjaolude kokkulangemisel ootab järjekorras. Loodetavasti saame alustatu kunagi lõpuni viia.

Seega otsustasime suvel midagi uut üldse filmida - Teise maailmasõja lõpu aastatest Eestis, metsavendade silme läbi.

JAH... koduleht on ka natuke ära vajunud, pole aega leidnud uuenduste tegemiseks.
ac
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 20. Veebruar 2006, 01:09

PostitusPostitas ac » 13. Jaanuar 2007, 14:32

Filmi valmimisega läks oodatust kauem aga nüüd ilusti valmis! 8)

Download (suurus 704MB; kestvus 0:19:23; formaat 720*576)
http://www.atscompany.pri.ee/Yhe_metsa_pojad.wmv

Ootan filmi kohta kommentaare!
Mis meeldis ja mis ei meeldinud, mis oli halvasti, mis oleks võinud paremini olla?
ac
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 20. Veebruar 2006, 01:09

PostitusPostitas -sander- » 14. Jaanuar 2007, 00:45

Kas film on lõpuni tegemata või on viga minu arvutis?
Igastahes tõmbas mingi 90% ära ja edasi enam ei laadinud...
Aga minu arvamus teie filmi kohta on ülihea!!!
Riietus, relvad, võttepaigad, kõik on suurepärane. Muusika sobib antud tegevusega samuti väga hästi. Võibolla noriks veidi näitlejatöödega ja üksluise tegevusega. Stsenaarium on kohati 5+, kuid rohkem on ikkagi tühja loba ja seda ka natukene vähe. Võibolla tuleb lõpupoole rohkem juttu, aga minu arvutis seda vist ei näe :(. Väga lahe oli ka see, kui palju teid seal vahepeal kokku oli monteeritud ""...või oligi teid nii palju?

Panin siis kokku väikese arvamusstatistika ka:
* Operaatoritöö - 6/10
* Stsenaarium - 7/10
* Näitlejatööd - 4/10
* Võttepaigad - 8/10
* Varustus jne. - 8/10
Keskmine hinne: 7

Arvatavasti olid võtted tehtud suvel, kuigi ma ei ole päris kindel. Tuleval aastal võiks veel ühe sellise asjaga hakkama saada ja mind ka kampa juba kutsuda, mul hea tulla, ma elan ka ju Põlvamaal!!!
Igastahes - edu teile kõigile! Öelge kindlasti, kui sellel suvel ka peaks filmivõtetega alustama, mina oleks kindel tulija :D:D
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

Vastu kajab

PostitusPostitas S88ru » 14. Jaanuar 2007, 20:18

Päris vinge.
Vähemalt on viitsijaid kes asjaga tegelevad.
Põhimõtteliselt ma olen sandriga nõus kõiges. Häiriv oli ainult stsenaarium. Ta üldine mõtte oli hea ja tore, aga seda vaadates nagu ei tekkinud sellist väga filmilist tunnet. Arvatavasti on süüdi siis teksti puudumine. Paar lauset siia sinna küll oli aga see võibolla võttis filmilt rohkem punkte maha kui andis juurde. Järgmisele filmile soovitan mingi huvitava jututeema siis ka sisse põimida. Ja kohe väga väga ei soovita zoom-iga filmida. Kui ikkagi filmid, kasuta vähemalt statiivi. Aga eriefektid olid väga ilusasti lisatud. Muusika oli täpselt sobiv kuigi üks koht vähe häris mind seal nii et muusika siis 5-. Montaaz oli ka päris hea, seega annaks filmile 6 punkti. Loodan et olete rahul.
Kes ees, see mees.
Kes taga, sel tee on vaba.
Kasutaja avatar
S88ru
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 10. Aprill 2006, 16:48
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ac » 14. Jaanuar 2007, 22:33

Tänud asjakohaste kommentaaride eest!

Peab mainima, et filmi sisu ja stsenaarium oli jah kehva, kuna tähtsam eeltöö jäi nadiks. Näitlejad olid samuti suhtleiselt algajad ning polnud suutelised pikki tekste pähe õppima. Tahtmine oli suur ning film tuemata ei jäänud. 8)

Filmivõtted käisid kõigest 4 päeva augustis. Näitlejaid jätkus küllalt, kuid kõigile midagi selga ja jalga panna? Sellega tekkis probleeme, kuna varustust ei jätkunud kõigile. Saksa sõdureitele oli väga hädine komlekt kolmele inimesele ning vene sõduritele oli varustust samuti kolmele. Tuli kavalalt filmida et hiljem kloonimis tehnikat kasutada. Nii saavutasime rahuldaval tasemel massitseenid. Järelikult oli reaalselt kaamera vaate väljas ainult kolm sõdurit, vastavalt kas saksa- või venesõdurid. Vahetasime ka näitlejaid sõdurite osades, ning mõnigi kord tuli ühel ja samal inimsel näidelda mitu korda surma. Loodan et see väga läbi nähtav polnud.
ac
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 20. Veebruar 2006, 01:09

PostitusPostitas -sander- » 14. Jaanuar 2007, 23:12

Seda ei olnud tõesti eriti aru saada, et keegi mitu korda surma sai, kuid ühe korra oli küll näha, kuidas üks pikemat kasvu näitleja 3 korda kaamera eest läbi marssis.
Aga mind ka järgmine kord kampa võtate? :D
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

PostitusPostitas muuver » 15. Jaanuar 2007, 22:48

Pole nagu midagi lisada, kõik on nagu eelnevalt öeldud.

Endale film meeldis, kuigi jah, osatäitjate dialoogi oleks võinud rohkem olla.

Hindeks paneksin 7/10.

Ainuke asi mida tegelikult öelda soovin, et teeksite oma kodulehte natuke paremaks, see annab ilmselgelt teie võimetest väga vale ülevaate.
muuver
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 19. Veebruar 2006, 21:13


Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron