"Marge"

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

"Marge"

PostitusPostitas jay » 18. Mai 2006, 11:47

jay
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 18. Mai 2006, 11:45

PostitusPostitas pisialvar » 18. Mai 2006, 22:05

Mm, vaatasin ära.

Meelepärane on läbiv ning konkreetne idee, sealjuures pisiasi, et idee suudetakse ka välja mängida. Samuti pole metsikuid kõrvalepõikeid ning vahetegevusi, mis kiputakse sisse toppima tihti. Kindel telg on igaljuhul olemas.

Kuigi kohati võiks ehk filmi pisut kärpida, paar minutit maha?! Saaksid siis Flashi! reeglite sisse ka, höhö! Eriti just nt. ~5:27 peal olev tühi kaader?!

Tehniliselt. Heli! Heli! Heli! Asjalik ning tore, et on viitsitud osati ülehelindamisega mässata, eriti just Marge trepikoja kohad. Kohe näha kui palju heli juurde annab. Kuid kohati lipsas fookus ning valgus käest ära? Köögis, kui aken kaadrisse tuleb - automaatrežiim?! Köögiga meenub, et midagi kraanataolist oli paaris kohas kasutatud, kuigi kraana see arvatavasti polnud. Lihtsalt statiivi pealt ma pakun või ..? Tehniliselt igaljuhul kiiduväärt!

Rohkem vist midagi meenu. Mulle igaljuhul meeldis. Potensiaali on ning asjalik amatöörikas kindlasti. Annab silmad ette paljudele festivalidel nähtud koduvideosünnitistele. Kiidusõnad.

Kuidas ise kommenteerid? Kõik sujus just nii nagu tahtsid või ..?
pisialvar
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. Mai 2006, 00:16

PostitusPostitas leho57 » 19. Mai 2006, 09:16

jep, tahtsin ka sedasama öelda, et venis jubedalt. teemale ma päris pihta ei saanud, oli see marge siis välja mõeldud või mis värk temaga oli :D
hea mulje jätsid suht tühjad tänavad. pilt oli ka ilus, heli aga päris kohutav kohati. ja see akna asi muidugi, automaadiga ei saa selliseid asju teha. aga mindki huvitab, et millega te seda köögi osa tegite kus kaader langes vaikselt. ma ei usu, et statiiviga, pilt oli kuidagi väga stabiilne selle jaoks.
muidu väga hea jah. good good
Loomingut nii meilt kui teilt!
http://snrt.dynserv.com/
Kasutaja avatar
leho57
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 37
Liitunud: 16. Veebruar 2006, 02:07

PostitusPostitas jay » 19. Mai 2006, 10:25

venimine on taotuslik..või siis venitamine. see emotsioon mida mina edastada üritasin jõuabki just pikemate tseenide kestel..või kui on pikemalt siis nagu mõjub teistmoodi, mis minule isiklikult meelepärane. midagi indiefilmilikku vast..gus van sant on suur eeskuju(haha).
vähemalt minu meelt mööda on nii. või siis "vaata sügavamalt" seal on palju enamat kui pelgalt liikuv inimene ja muru. või ei ole? aga olgu..minu arust on sõnum või point väga lihtne..kui kohe aru ei saa siis vaata veel leho.
statiivi kasutasin siiski.
jay
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 18. Mai 2006, 11:45

PostitusPostitas jay » 19. Mai 2006, 10:27

aga ise ma olen suhteliselt rahul..idee oli ekspromt..ja paari päevaga sai tehtud..
kui ise hinnata siis ma väärtustaks ilmselt seda kõrgemalt kui mütomaani, sellisel "rahulolutasemel".
aga olgu.

pisialvar kirjutas:Mm, vaatasin ära.

Meelepärane on läbiv ning konkreetne idee, sealjuures pisiasi, et idee suudetakse ka välja mängida. Samuti pole metsikuid kõrvalepõikeid ning vahetegevusi, mis kiputakse sisse toppima tihti. Kindel telg on igaljuhul olemas.

Kuigi kohati võiks ehk filmi pisut kärpida, paar minutit maha?! Saaksid siis Flashi! reeglite sisse ka, höhö! Eriti just nt. ~5:27 peal olev tühi kaader?!

Tehniliselt. Heli! Heli! Heli! Asjalik ning tore, et on viitsitud osati ülehelindamisega mässata, eriti just Marge trepikoja kohad. Kohe näha kui palju heli juurde annab. Kuid kohati lipsas fookus ning valgus käest ära? Köögis, kui aken kaadrisse tuleb - automaatrežiim?! Köögiga meenub, et midagi kraanataolist oli paaris kohas kasutatud, kuigi kraana see arvatavasti polnud. Lihtsalt statiivi pealt ma pakun või ..? Tehniliselt igaljuhul kiiduväärt!

Rohkem vist midagi meenu. Mulle igaljuhul meeldis. Potensiaali on ning asjalik amatöörikas kindlasti. Annab silmad ette paljudele festivalidel nähtud koduvideosünnitistele. Kiidusõnad.

Kuidas ise kommenteerid? Kõik sujus just nii nagu tahtsid või ..?
jay
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 18. Mai 2006, 11:45

PostitusPostitas pisialvar » 19. Mai 2006, 12:29

Mul mingil hetkel tekkis ka selline tunne, et see n.-ö. venitamine annab filmile õige tempo, kuid siiski pisut võiks kärpida. Osad kaadrid algusest või lõpust natukene maha võtta.
Kui aus olla, siis "Mütomaan" venis ka minu jaoks.
Kui leho ütles, et heli on halb, siis kohati peab temaga nõus olema, samas jälle mitte, sest kui enamus amatöörfilme täidab tuule puhumine mikrofoni ja ebamäärsed tausthelid, siis "Marge" oli täitsa ok.
Ja kui mõte ebaselgeks jäi, siis võib-olla oleks võinud tüüpi pisut rohkem neurootiliseks teha läbi pisiasjade - lisade medikamendid nt. või midagi selletaolist. Kuigi see pole minu jaoks häiriv.
pisialvar
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. Mai 2006, 00:16

PostitusPostitas leho57 » 19. Mai 2006, 17:12

jaa no vaata ma polnd päris täie tervise juures kui ma seda vaatasin ja keskel jä mingi isa välja ka vist. venis liialt ikkagi. venitamine on hea. aga mitte liigne.. jätab sellise tüüpilise eesti filmi mõtte, kus kurat ei saa ega saa asja :D aga muidu oli jah lahe
Loomingut nii meilt kui teilt!
http://snrt.dynserv.com/
Kasutaja avatar
leho57
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 37
Liitunud: 16. Veebruar 2006, 02:07

PostitusPostitas maddu » 20. Mai 2006, 22:08

Olen täitsa nõus, et film on liiga pikk. Ma arvan, et kaadrite arv võiks jääda samaks aga nende pikkust võiks lühendada. Väga hea kvaliteet nii helis kui ka pildis. Marge naer on väga hea leid.
Kasutaja avatar
maddu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 20. Mai 2006, 17:46

PostitusPostitas Mazzproductions » 27. Mai 2006, 10:01

Ei vedanud teil Flashil, flilmiga oli mingi ilge kamm!
Mazzproductions
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 27. Mai 2006, 09:50

PostitusPostitas pisialvar » 27. Mai 2006, 14:16

Mis neil oli siis? Flashi tulemuste kohta on ka juba midagi teada?
pisialvar
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. Mai 2006, 00:16

PostitusPostitas Mazzproductions » 27. Mai 2006, 16:30

pisialvar kirjutas:Mis neil oli siis? Flashi tulemuste kohta on ka juba midagi teada?

su film võeti erilise naeruga vastu, keegi ei saanud poindile vist aru :D
Margel oli mingid tehnilised problad, mingi 3 korda järjest näitas algust (umbes 1 min), ajas pooled päris närvi. Kõige viimasena lasti marge ja sealt lahkusin. Täna on siis autasustamine kell 9 Põlvas...
Mazzproductions
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 27. Mai 2006, 09:50

PostitusPostitas jay » 28. Mai 2006, 12:04

marget ei näidanud lõpus ka..
ilmselt oli asi plaadis..(arvan)
nii palju kui mina kuulsin siis eriti hästi see näitamine seal korraldatud ei olnud.
"Vanameeste paradiisi" ei mänginud nende aparaat ka välja.
Ning onud ja tädid ei osanud projektoril 16:9 süsteemi panna.

kuid ise olen rahul..muhhahaha..
ja alvar..sa andsid vist vale numbri mulle..
võta ühendust (55509400)

"Luules" 1 koht.
parim välisregiooni film "Mr. Save-Kill".
ja karufilm sai 10 sammuga parima publiku asja mingi..
jay
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 18. Mai 2006, 11:45

PostitusPostitas pisialvar » 28. Mai 2006, 13:49

Mazzproductions kirjutas:su film võeti erilise naeruga vastu, keegi ei saanud poindile vist aru :D

mjah. kuid jah, siiski .. "Mr. Save Kill" !

õnnitlused j-le "luules" puhul! mis auhinnaks said üldse?
pisialvar
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. Mai 2006, 00:16

PostitusPostitas Mazzproductions » 28. Mai 2006, 19:29

esimene koht oli kolm tonni
Mazzproductions
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 27. Mai 2006, 09:50

PostitusPostitas Rene » 28. Mai 2006, 22:50

.
Rene
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 17. Aprill 2006, 21:34
Asukoht: Üle Isamaa

Järgmine

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist