Täispikk Eesti film Coulrophobia

Siia jutt, näited, mõtted amatöörfilmidest.

Moderaator: Meeskond

Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 21. Oktoober 2012, 16:58

http://www.youtube.com/watch?v=3JTIMynvFtE - sel aadressil on võimalik tutvuda traileriga. Ma tean, et seal on näidatud, et film linastub 10.09.12, aga mul läks lõpus lihtsalt tohutult kiireks ja ei jõudnud. Ma olin kuu aega Eestist eemal ja sellepärast ei saanud varem laadida, aga nüüd vaikselt laen osade kaupa juba. Igatahes jh ühe väikse käsikaameraga filmitud thriller komöödia pardoodia ( nagu sõbrad ütlesid ) . Ma tegelesin selle filmiga aasta aega. Kirjutasin,lavastasin,monteerisin,näitlesin ja kõike pmst. Väikesest projektist kasvas suur. Kui algul oli 4-5 sõpra, siis lõpuks õnnestus mul filmi kaasata u 14-15 sõpra. Filmil on sisu ja kõik olemas, ainult apsakaid esineb, kuna ma tahtsin kindlasti sel suvel võtetega ühele poole saada, siis rõhusin üldplaani ja pisidetailid said selle eest kannatada natuke. Kaamera aku kestis ainult mingi 140 min mispärast polnud aega igat klippi kontrollida ka enne kui alles kodus. Alguses tahtsin teha 45-60 min filmi, aga lõpuks kui kõik klipid kokku panin, siis kogupikkuseks tuli 3 ja pool tundi. Vb jah see on veits karm, aga mul polnud ausalt öeldes õrna aimugi, et ta nii pikaks kujuneb. Muidugi mõtlesin endale kogu aeg tööd juurde, "oh see on lahe, seda võiks teha, ja seda, oh teeks selle ka" - umbes nii ja siis läkski. Filmimine oli lõbus, palju tööd. Aa ja inimesed, kes seda filmi vaatavad, peaksid meeles pidama, et filmis pole näitlejad, vaid sõbrad, kes aitasid mul selle idee teoks teha. Ei tasu võrrelda meid näitlejatega. Ning pimedas stseenid pole kõige parema kvaliteediga, kuna mul polnud peale taskulampide paremat valgustust. Aga jh, kui kellegil on midagi öelda, siis oleks tore teiste arvamusi kuulda.
Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Rasmus » 21. Oktoober 2012, 19:16

Muidu on päris huvitav projekt, aga lõika lühemaks. 80-90 minutit on sellise filmi kohta piisav. Nagu Forza jututoas mainis, siis see on pikem kui Godfather II ja ma pole viitsinud sedagi vaadata.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Forzelius » 21. Oktoober 2012, 20:21

Word! Keegi, ja ma mõtlen seda tõega, va ehk su perekond, ei viitsi vaadata kolme ja pooletunnist asja. Võta julgelt lühemaks. Kõik, mida üles võtad, ei pea filmis kasutama. Leia endale mingi moodus, kuidas oma materjal oluliselt kompaktsemaks teha ning pane see kokku. Isegi täispikk film on küsitav. 40-50 minutit oleks piisav, vast. Edu.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 21. Oktoober 2012, 20:44

210 minuti pealt eriti 80 minuti peale ikka ei lõika. Sisu ei tunduks loogiline enam. Aga no ma laen selle youtube nagunii osade kaupa ( 15 osa ) nii et keegi pole sunnitud seda järjest vaatama. Võtke seda kui 15 osalist seriaali siis. Ja kui ma esilinastuse korraldasin sõprade ja kõigi tuttavatega, siis ei olnud hullu midagi, aeg läks märkamatult, aga vb see tingitud sellest, et tutvusringkonnal üksteist huvitavam vaadata. Ei tea!
Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Ralf » 21. Oktoober 2012, 20:56

Millest selline pealkiri muidu?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 21. Oktoober 2012, 21:00

Lampi :)) .. Tundus sobilik. Paremat ei tulnud mõttesse lihtsalt.
Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Rasmus » 21. Oktoober 2012, 21:24

Kärbi siis kasvõi kahe tunni peale. Seriaalina viitsiks seda veel vähem vaadata. Kahe osana oleks võib-olla normaalne ja siis mõlemad 90 minuti pikkused. Nimi on häiriv, võiks siis vähemalt eesti keeles olla (koulrofoobia vms). Minu kriitikat pole vaja tõsiselt võtta, sest mu filmitegemisoskused piirduvad paariminutiliste mõrvari päevikutega.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 21. Oktoober 2012, 21:36

Ei, ei :)) .. Nimi on lahe ja ma ei hakka enam kärpima. Inimestel kerimise võimalus ka kui ei meeldi. Aga praegu sobib selline lause, et "Coulrophobia is something you don't understand if you're not one of us" :)) .. Aga jh. Esimene film, käib kh :)
Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas eerik » 21. Oktoober 2012, 22:14

Karl1128 kirjutas:210 minuti pealt eriti 80 minuti peale ikka ei lõika.

Ei tahaks uskuda, et nii tihedad ja keerulised sisuliinid seal on, et lühemaks lõigata ei anna.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 21. Oktoober 2012, 22:18

Jah, aga ma ei taha lühemaks teha, sest siis ma peaks tegema 2 versiooni. Theatrical ja extended. See ei ole nii suur probleem ka. Actionit ka suht palju, kaklusi jne. + See ei ole kinofilm. Nii et jh, las ta jääb.
Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Forzelius » 21. Oktoober 2012, 23:39

Ühest küljest tahaks sulle öelda, et oled tubli, et midagi sellist üldse ette võtnud ja, et pane edasi. Teisalt, aga, soovitaks kuulata nõuandeid inimestelt, kes on ilmselgelt rohkem filme näinud ja teavad, mis töötab ja mis ei tööta. Eks sa ise tead, kuidas sa oma asja teha tahad, kuid päris matšeetega läbi džungli raiuda pole mõtet, kui on võimalus, et saab ka üle rippsilla minna.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 21. Oktoober 2012, 23:51

No eks nädala pärast vaadake seda ja öelge, mis siis välja oleks võinud jätta. Tegelt vb jh paar kohta on :)) - kuidas tüüp räägib 3 min kuidas ta kassi puu otsast päästab, see on jh ebavajalik, aga samas huvitav. Pmst ma tegin selle filmi ikkagi endale. Suur osa mu tutvusringkonnast mängib seal, sellepärast on endal lihtsalt hea vaadata ja ei taha lõigata. Kui ma peaks kunagi 2 filmini jõudma, siis muidugi ma arvestan, et enam üle 2 tunni ei tule.

// Ja ma arvan, et ma olen ka ikka suht palju filme näinud.
Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Karl1128 » 29. Oktoober 2012, 20:59

Karl1128
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 21. Oktoober 2012, 16:36

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2013, 02:55

Kui sa selle ilusti IMDb'sse lisad, siis ma olen nõus vaatama.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Täispikk Eesti film Coulrophobia

PostitusPostitas Forzelius » 25. August 2013, 08:33

Ralf kirjutas:Kui sa selle ilusti IMDb'sse lisad, siis ma olen nõus vaatama.


Siis saab Ralf checkida (Y)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Amatöörfilmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron