Kullakesed

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ronet » 26. Aprill 2009, 05:33

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Pixie » 21. September 2010, 15:04

Viimased paar päeva olen YouTube'is mõne episoodi ja videosid parimatest hetkedest vaadanud. Tükk aega pole nii kõvasti naerda saanud. :irw: Super lihtsalt.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 08. Veebruar 2011, 18:49

Ma lihtsalt pean kirja saama, kui frakking tore oli viimased kuud - eelmist postitust vaadates septembri lõpust alates - veeta aega nelja vanadaami igapäevaelu vaadates. Tänaseks on kõik hooajad vaadatud. Hea meelega paneks kirja parimad tsitaadid, aga neid tuleks koguda iga episoodi kohta eraldi. :P Siiski mõned -

Spoiler :
Dorothy: Ma, I DON'T snore.
Sophia: Please! I had to turn you away from the window so you wouldn't inhale the drapes!

Rose: I've been on the phone for a half hour and you'll never guess what happened.
Dorothy: You realized you forgot to dial first.
Rose: No.
Blanche: You were holding the receiver the wrong way.
Rose: No.
Dorothy: You were talking into the TV remote instead of the phone.
Rose: No.
Blanche: A shoe?
Rose: No, I'm not an idiot. - The TV has a remote?

Blanche: What was your first impression of me?
Rose: I thought you wore too much makeup and were a slut. I was wrong. You don't wear too much makeup.

Rose: Everybody likes me.
Sophia: I don't!
Rose: Oh, you just say that Sophia.
Sophia: REPEATEDLY!

Sophia: If I met a man who was over seventy but still looked half-way decent, I'd be on my back faster than you could say, "I've fallen and I can't get up!"

Sophia: All you ever do is talk about your sexual problems! Well, what about my sexual problem?
Dorothy: Ma, what is your sexual problem?
Sophia: I'm not getting any!

Blanche: [to Sophia] My mistake. I thought since you look like Yoda you were also wise

[Blanche comes into the kitchen. Rose can't see her]
Blanche: I am nothing but a disgusting cheap slut.
Rose: Don't tell me... it's Blanche.

http://www.imdb.com/title/tt0088526/quotes

Aeg-ajalt saadi hakkama päris suurte continuity error'itega - just need, et kes on vanem ja kes noorem sugulane; mitu aastat tagasi keegi suri jne. Kuid see, kuidas käsitleti tundlikke teemasid ning lõputud humoorikad ütlemised korvasid mainitud puudujäägi kuhjaga. Ükski teine sitcom pole mind nii kõvasti naerma ajanud.

Sama raske kui on valida lemmikut tsitaati, ei saa nimetada parimat episoodi ega tegelast. Absoluutselt kõik neli tegelast olid suurepärased, oma vigade ja tugevate külgedega. Eriti meeldisid ühe naise kirjutatud episoodid - nime kahjuks ei tea - aga tema poolt tehtud lood panid samal ajal nutma ning naerma.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas damon » 09. Veebruar 2011, 10:30

Mäletan, et esimesi osasid vaadates tekkis mul naerukrampide vahel küsimus: "Kuidas on võimalik, et konservatiivne BBC toodab sellist asja?"
Sari kus "mutid" on pool aega vintis ning narkotsile viidatakse kui normaalsele asjale.
Väga lõbus sari. BBC you did it again!
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Ronet » 09. Veebruar 2011, 11:25

damon kirjutas:Mäletan, et esimesi osasid vaadates tekkis mul naerukrampide vahel küsimus: "Kuidas on võimalik, et konservatiivne BBC toodab sellist asja?"
Sari kus "mutid" on pool aega vintis ning narkotsile viidatakse kui normaalsele asjale.
Väga lõbus sari. BBC you did it again!

Sa oled kuskil väga mööda pannud..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Kidd » 09. Veebruar 2011, 12:50

Level kirjutas:
damon kirjutas:Mäletan, et esimesi osasid vaadates tekkis mul naerukrampide vahel küsimus: "Kuidas on võimalik, et konservatiivne BBC toodab sellist asja?"
Sari kus "mutid" on pool aega vintis ning narkotsile viidatakse kui normaalsele asjale.
Väga lõbus sari. BBC you did it again!

Sa oled kuskil väga mööda pannud..


Pluss kogu see vägivald, ma ei talunud just seda :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Pixie » 09. Veebruar 2011, 12:57

Kidd kirjutas:Pluss kogu see vägivald, ma ei talunud just seda :)

Njaa, Rose sai päris tihti ajalehega vastu pead...

Mitte et ma aru saaks, millest praegu jutt käib.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas CM-Girl » 09. Veebruar 2011, 12:58

damon kirjutas:Mäletan, et esimesi osasid vaadates tekkis mul naerukrampide vahel küsimus: "Kuidas on võimalik, et konservatiivne BBC toodab sellist asja?"
Sari kus "mutid" on pool aega vintis ning narkotsile viidatakse kui normaalsele asjale.
Väga lõbus sari. BBC you did it again!


Sa panid ikka väga mööda. Tee enne faktid selgeks kui kommenteerid.
NBC

Ajasid segamini sarjaga "Absolutely Fabulous"?
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas damon » 01. Märts 2011, 12:14

Tundub, et olen taas "uduse" peaga foorumis käinud.
Loomulikult kommenteerisin mina sarja "Absolutely Fabulous" !
Vabandused.

Aga ega minu poolt ka Kullakesed kiitmata jää.
Kahemõttelised naljad ja pidevad situatsioonid, kus keegi saab millestki väga valesti aru.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Pixie » 19. Aprill 2011, 10:06

Olen alustanud ka sarja spin-off The Golden Palace vaatamist. Täiesti juhuslikult sattusin selle peale. Peale viite episoodi võin öelda, et originaaliga ei anna seda üldse võrrelda. Uus sündmuste toimumiskoht ei meeldi, samuti see, et peategelaste seas on laps. Kohe on õhkkond teistsugune ja seriaal ei tundu enam nii mature.

Muidugi on Dorothy puudumine väga tuntav, aga vähemalt mainitakse teda aeg-ajalt. Üldjuhul on Rose ikka sama rumal, Sophia sama terav, Blanche aga veidi tagasihoidlikum. Naljad ja huumor ka suht samad, kuid siiski pole seda endist võlu enam alles. Aga ühe hooaja kannatab ikka ära vaadata. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist