Võluvägi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 11. Jaanuar 2010, 12:39

Nii. Mingi paar nädalat polnud võimalik telekat vaadata. Siis õnnestus ühte "Võluväe" episoodi näha ja kõik oli minu jaoks sassis. Piper on kuskil peidus?, jälle rase ning Chris ja Leo ei räägi teineteisega. :| Hmh. Seekord peab vist guugeldama, et end toimuvaga kurssi viia. Loodan, et uued osad naasevad peagi ekraanile.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 15. Mai 2011, 22:56

Mingil põhjusel vaatasin Võluväe viimase osa YouTube'is ära ning lõpp oli nii kena, et tekkis suur tahtmine seriaali veelkord vaadata. Ja nüüd ongi juba kolmas hooaeg käsil. :)) Küllaltki üllatav on näha, kui naiivne see seriaal ikka on. Väiksena vaadates oli rohkem tegemist Võluväe fännamisega ning neid asju ei märganud üldse, mis praegu häirivad. Näiteks hämmastav on jälgida, kuidas peaaegu igas episoodis lõhutakse midagi majas ära. Aknad ja kapid jäävad halbadele pidevalt ette.

Siis sündmused toimuvad väga mugavalt. Näiteks just ühes episoodis oli, et Leo ja Darren jäid omapäid deemonitega majja, kui õed saadeti ajas tagasi minevikku. Selle asemel, et kaks võimetut maha nottida, passisid deemonid niisama majas samal ajal kui Leo köögis võlujooki keetis. Üleüldse käib kurjuse võitmine paari luulereaga hästi lihtsalt.

Veel on minu jaoks vastuvõetamatu nende ajas rändamine. Aga see on vist mõjutada saanud science fiction'i ja SG poolt. Iga kord, kui minevikus midagi muudetakse, mõtlen, et nende tulevik peaks siis hoopis teistsugune olema. Samas, pole ma ajas rändamise lugude korral teoorias alati kõige tugevam olnud. :P

Kiidaks aga õdesid mängivate näitlejate esitust dramaatilistel hetkedel. Iga kord, kui peab olema kurb, paanikas ja/või meeleheitel, annavad nad seda edasi väga usutavalt. Endiselt on lemmik õdedest Piper, just tema huumori pärast. Prue meeldib rohkem kui Paige, aga nüüd ootangi, millal seriaal sinnamaale jõuab. Tahaks teada, kas seletatakse ära, miks Prue ei ilmu vaimuna nagu nende ema ja vanaema teevad.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ronet » 16. Mai 2011, 01:00

Pixie kirjutas:Tahaks teada, kas seletatakse ära, miks Prue ei ilmu vaimuna nagu nende ema ja vanaema teevad.

Prue (Doherty) läks minu teada teistega (tegijad & näitlejad) tülli ja seepärast ei ilmunudki.
Sama jama oli temaga 90210's.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Pixie » 16. Mai 2011, 01:24

Level kirjutas:Prue (Doherty) läks minu teada teistega (tegijad & näitlejad) tülli ja seepärast ei ilmunudki.

Tean, et päris põhjus on näitleja lahkumine ja see, et ta keelas isegi Prue stseenide kasutamise. Minu meelest ei olnud selle pärast kuskil tema tegelasest pilti ega mingit flashback'i. Lootsin, et ehk seletatakse sarjas mõne dialoogiga, miks Prue vaimu näha ei ole.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 02. Juuni 2011, 23:16

Ja minu hea meeleks oligi seletus olemas. Ehkki kogu uue õe Paige'i leidmise lugu oli minu jaoks kohutavalt ebaloogiline, arvan, et kordagi Prue'd näitamata suudeti eelneva hooaja cliffhanger'ilt peaaegu okeilt edasi minna. Piper'ile seletati, et Prue nägemine takistaks tal edasi liikumast ning et niipea talle tema vaimu ei näidata.

Kuigi Võluvägi on järjekordne lapsepõlve lemmik, mida sai nostalgia tõttu vaatama hakatud, meeldis mulle selle loo uuesti läbi elamine kohutavalt. :) Päris hästi sobitati tavaelu probleeme maagiliste probleemidega - töö, eraelu, deemonid - ning näidati õdede võitlust nende tasakaalus hoidmisega. Mõnel korral tehti kohtingule minemine olulisemaks kui kurjuse alistamine, aga enamasti jäin siiski rahule.

Kõige lemmikum storyline terve seriaali vältel oli Piper/Leo. Kaasahaarav algusest lõpuni oma tõusude ja mõõnadega. Kuigi vahepeal muutusid erinevad põhjused, mis takistasid Leo'l pere juures olemist, suht tüütuks. Parimaks hooajaks minu silmis jäi 5. (ja episoodiks "The Day the Magic Died"!), kus Piper esimest korda rase oli ning kui Wyatt väike oli ning deemonid teda pidevalt ründasid. Seda oli väga kurb jälgida, kuid õnneks leidus aeg-ajalt ka õnnelikke perehetki.

Pilt

Pole kunagi eriti Chris'i fännanud ja kahjuks ei muutnud seda ka re-watch. Pealegi lisati teda üldse selle pärast, et Holly Marie Combs oli rase. Alguses peideti ta kõhtu päris hästi, kuid siis lisati järsku episood, kus Piper pidi rasedaks jääma ning hüpati järgneva episoodiga 6 kuud edasi. Üldse ei meeldi sellised kohandused. Oleks eelistanud, et näitleja rasedus oleks kuidagi teisiti lahendatud.

Kuna mainisin oma lemmikhooaega, mainiks ka 7.hooaja lõppu ja viimase hooaja esimesi episoode, mida ma ei sallinud absoluutselt. Kuigi õed olid alati igatsenud normaalset ja deemonite-vaba elu, ei suutnud ma uskuda, et nad lavastavad enda surma ning elavad teise välimuse ning identideediga rahulikult edasi. Kõik selle idee juures tundus väga off ning ebaloomulik.

Õnneks kestis see ainult viis episoodi ning igal juhul olen õnnelik, et series finale oli 8. ja mitte 7.hooaja lõpp. Isegi kui eelarvet vähendati viiendiku võrra ja Leo kirjutati välja poole hooaja pealt. Üldse sokutati viimase hooaja teise poolega Paige'le ja Phoebe'le ka ruttu mehed ja viimase episoodi ajas rändamine oli sama ebaloogiline nagu ikka Võluväe puhul... Siiski oli tegemist hea episoodi ja veel ilusama lõpuga. Oiii, kuidas mulle meeldib, kui seriaalidel on korralikud ja resoluutsed lõpud.

Pilt
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist

cron