Räpane Mackey

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Keisrinna » 18. Märts 2010, 20:37

Parim seriaal,kahju et nii häid asju nii vähe tehakse! :)
Keisrinna
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 18. Märts 2010, 20:09

PostitusPostitas hint » 19. Märts 2010, 18:08

Aegamööda õppisin seda sarja väga kõrgelt hindama. Ikka veel sarja finaali viimastele minutitele mõeldes kisub käed kramplikult rusikasse. Väriseva kaameraga harjub kiiresti ära ja õigepea oled mõnusasti hooked, lisaks õnneks siiski FX ja mitte 100% mainstream, seega ootamatusi jagub ka tsipa rohkem kui tavalised cliffhangerid ja random nonsense twistid. Väga pro sari, 9.5/10, üks mu lemmiksarju.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas adi » 19. Märts 2010, 18:49

Lihtsalt nii jutu jätkuks, et promotakse siin üht uut FX'i seriaali nimega "Justified". Peaosas Timothy Olyphant ning on ka tuttavaid tegelasi Shieldist.
Seepärast mainin, et lihtsalt keegi ütles, et kui meeldis Mackey siis meeldib ka see.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas hint » 19. Märts 2010, 19:24

adi kirjutas:Seepärast mainin, et lihtsalt keegi ütles, et kui meeldis Mackey siis meeldib ka see.


Sarnase lausega müüdi mulle üks teine FX sari, Sons Of Anarchy. The Shieldi üks tegijaid Kurt Sutter on selle taga siis. 2 hooaega on tehtud ja igati korralik sari samuti.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Räpane Mackey

PostitusPostitas Loop » 09. Oktoober 2011, 17:55

oi jah , the shield 8)
parim mendisari ever ! , näitab väga reaalselt ja karmilt elu ennast . vägivald , ropendamine , seks , kõik on selles olemas . Võiks isegi öelda et mõned kaadrid nõrganärvilistele oleks naq kalapead verekastmes . Story the shieldis ei ole lihtsalt sirgtee vaid väga keerdkäiguline , väga paljusi muutusi ja etteootamatuid twiste .
Näiteks kui Vic täidab oma tööülessannet (mis on üks story) siis samal ajal peab ta tegema , muutma , mõtlema , arvestama ka mitme erineva muu looga mis temapeast läbi käivad seoses tema tiimikaaslaste ja perekonna ja töö ja vaenlastega .
Karakterid on nii välja toodud kui vähegi võimalik , no näitlemise viimane sõna , tegelaskujud saavad sulle sarja vältel niii omaks et tekib tunne naq sa teaks ja tunneks neid päriselt .
Kahjuks küll pidin vaatama alati inglisekeelsete subidega , kuid ega see ei häirinud , küll aga pani juurde mõnest kohast mitte arusaamisele . Lõpupoole läks suhteliselt keeruliseks see möll , kuid arusaadavust oli ikka õnneks rohkem ;-)
Niisiis The Strike Team , Ronnie , Lem , Mackey ja Shane . Uskumatu mis hakkab nende meeste eludes toimuma .
eks see ole teile kõigile avastamiseks , veab teil inimestel kes veel siiani näinud pole .
Kuigi ma panen selle sarjale kokkuvõttes 9/10 ,(näiteks põhjustel , et päris kõik osad ei olnud just nii öelda puhas kuld , oli ka igavaid kohti episooodides) aga no mida osa edasi seda pingelisemaks ta läks, lõpupoole oli juba täitsa hullumaja :) , et jah 9/10 aga samastaksin ta ikkagi minu kulla gruppi koos 10/10nete the wire , ozi ja sopranodega
Spoiler :
terve seriaali peale kokku oli kõige kõige kõige nõmedam koht see kui Vic reetis Ronnie , isegi kuigi mulle meeldis Lem rohkem , oli Ronnie reetmine suurem tükk hingest kui Lemi surm ..minujaoks. Miks ei võind enne seda kui Vic läks sinna i.c.e korterisse , oleks ju võind öelda Ronniele et ta hakkab nüüd rääkima nendest teemadest ja annaks oma sõbrale vähemalt võimaluse põgeneda....kuid jamh.. , muide üks lemmikuid kohti oli see kui Lem pidi Mehhikosse põgenema ja siis see smashing pumkinsi lugu taustal mängis , see oli nii hingekinnipanev ending sellele osale seal.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Räpane Mackey

PostitusPostitas Loop » 15. Oktoober 2013, 04:02

nonii , olin otsustanud uuesti vaadata nüüd paar aastat hiljem kõiki osasi , ja nohh, olen 6nda hooaja alguses ja kurat no küll on vinge seriaal , minuarust küll parem kui breaking bad .
n.ö need põhikohad on meeles , aga päris paljugi on meelest lännu , nii , et on huvitav jälgimine , ei teagi kõike ette . ma arvan , et selles elus kunagi ma vaatan veel ja veel mackeyt.
kusjuures teisel vaatamisel ei tundu shane mulle üldse nii tont kui ta esimesel korral tundus .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Räpane Mackey

PostitusPostitas Loop » 29. Oktoober 2013, 02:43

Spoiler :
olen viimase hooaja lõpu osade juures , ja no kohutav tunne on kujutada ennast ette nende olukorras, kui esimest korda vaatasin siis oli mingi lootus , nüüd aga tead ette , et kui pekki ja rikki need asjad seal lähevad , nii kahju ronniest ja kõigist
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Räpane Mackey

PostitusPostitas hint » 01. November 2013, 01:37

Ma tegin see suvi samuti The Shield'i rewatchi ja see oli tõesti väga hea otsus. Ma vaatasin viimased 3 hooaega seda sarja jooksvalt, seega aega oli juba möödas samuti. Sai veendutud, et vanad arvamused ja mälestused pole mitte mingi mõttetu nooruse või nostalgia teema, lihtsalt tehtigi niivõrd häid sarju siis. Lisaks muidugi minu lühimälu, mis unustab nähtu niikuinii ülikiirelt, tegi selle rewatchi ülihuvitavaks ka ploti mõttes.

Kusjuures ma pole vist elu jooksul ühtegi sarja kokku rohkem oma sõpradele soovitanud kui The Shield'i. Ei tea mikski see nii on välja kukkunud, vb kuna reaalselt pea mitte keegi kunagi pole viitsinud seda siiski vaatama hakata. Ja olen end seetõttu ehk pettnud/segaduses tundnud. Et ei aru saama, mida maailmal ja inimestel viga on, et nii debiilikud on. Kes kurat meelega ei vaataks midagi eriti head?
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Räpane Mackey

PostitusPostitas Loop » 01. November 2013, 21:36

hint kirjutas:Kusjuures ma pole vist elu jooksul ühtegi sarja kokku rohkem oma sõpradele soovitanud kui The Shield'i. Ei tea mikski see nii on välja kukkunud, vb kuna reaalselt pea mitte keegi kunagi pole viitsinud seda siiski vaatama hakata. Ja olen end seetõttu ehk pettnud/segaduses tundnud. Et ei aru saama, mida maailmal ja inimestel viga on, et nii debiilikud on. Kes kurat meelega ei vaataks midagi eriti head?


mul sama teema .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Räpane Mackey

PostitusPostitas Ronet » 20. Mai 2014, 19:36

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist