Komissar Rex

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 11. Juuni 2007, 21:02

LadyBug kirjutas:Tõsiselt kurb kohe..halasin pool tundi nutta
SPOILERS!!!

see koht kus Moser maha langes ja Rex tema juurde läx ja kurva näoga vaatas oli tõesti kurb..aga see koht kus Rex Sinna ruumi sinenes, kus oli Moseri surnukeha, endal mänguasi hambus ja siis tegi sellega piiksu..kutsus mängima..aga Moser ei reagerinud (ta oli ju surnud), oli eriti kurb! :'(
Ja Moser meeldib mulle rohkem kui see teine, kes Nüüd Rexi peremeheks tuleb.

SPOILERS!!!
Kõigest pool tundi? :shokeeritud:

Sepateus kirjutas:Kuid kui ma õieti mäletan vahetati Mozer välja noorema ja ilusama? näitleja vastu, kuna loodeti seriaali vaadatavuse suurenemist.
Ei. Moretti'ile ei meeldinud koerakarvad.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas global- » 23. August 2007, 19:51

vanadel aegadel jälgisin hoolega aga kuui näitlejad järjest vahetusid siis ei viitsinud enam
global-
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 23. August 2007, 12:45

PostitusPostitas Karoliina23 » 22. Mai 2009, 17:42

Komissar Rex on üks läbi aegade parimaid saksa sarju. Mulle meeldis kindlasti Moser, aga see teine oli nii lahe ja peab ka märkima, et kena :). Aga kolmas omanik oli kõige südamlik minu arust. Mulle see ei meeldi, kes praegu on ... See vend on mingi tobe itallane (no offence, aga ta on punapea!) ja kohe on näha, et saksa keelne tekst loetakse peale. Ja mis värk see oli, et Rex läks Itaaliasse elama!
Igatahes Komissar Rex on üks sari mis on lihtsalt nii hea, et on suurepärane! 10/10
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas Ronet » 22. Mai 2009, 18:01

Btw.. kui vana see Rex on juba?:P
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas CM-Girl » 16. Juuni 2011, 16:06

Väga hea sari. Ja nagu tavaliselt sarjade puhul on vanemad osad need kõige paremad. Rexi peremeestest meeldisid enim Moser ja Brandtner. Teistest tegelastest Stockinger,Höllerer ja Böck. Hästi lõbus oli vaadata kui Böck püüdis Rexi üle kavaldada. Armukade Rex oli ka huvitav vaatepilt. :)) Kui alguses näidati neid Rexi osasid mis Roomas toimusid siis vaatasin aga kaotasin huvi. Pole ikka see mis vanasti.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist