Vampiiripäevikud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vampiiripäevikud

PostitusPostitas Zinera » 06. Aprill 2011, 09:18

Vampiiripäevikud

The Vampire Diaries



Elena on kooli tähtõpilane: ilus, populaarne ja tark. Uue kooliaasta alguses hakkab Elenale silma kooli saabunud uus ja saladuslik poiss, Stefan Salvatore, kes on sajandeid vana vampiir. Stefan püüab kõigest väest elada rahulikku elu koos teiste inimestega, kuid tema vend Damon on kurjuse kehastus ja ei proovigi inimeste eluga kohaneda. Nüüd on kaks vampiirist venda, üks hea ja teine paha, sõjas Elena hinge pärast.

http://www.kava.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Mai 2011, 15:29

Kui see sari jooksma hakkas siis vaatasin esimesed 12 osa ära aga nüüd pole juba kaua aega seda vaadanud, vb olla kunagi vaatan edasi. Igastahes vendadest meeldib Stefan ja naisosatäitjatest Bonnie.

Olen orkutis saanud kaks vihast kirja,ühe hiljuti, kus kirjutati mulle "I hate you (bitch)". Põhjuseks siis et selle sarja orkuti kommuunis oli üks küsitlus (kes on lemmiktegelane kuttidest) ja mina kirjutasin ühes kommentaaris et vihkan Damonit. :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Zinera » 02. Mai 2011, 16:22

CM-Girl kirjutas:Olen orkutis saanud kaks vihast kirja,ühe hiljuti, kus kirjutati mulle "I hate you (bitch)". Põhjuseks siis et selle sarja orkuti kommuunis oli üks küsitlus (kes on lemmiktegelane kuttidest) ja mina kirjutasin ühes kommentaaris et vihkan Damonit. :D


Mis tal viga on? Minumeelest sarja kõige kenam kutt. :pööritus:
Stefan on nagu mingi memmepoeg, mulle kohe üldse ei meeldi.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Mai 2011, 16:30

Zinera kirjutas:
CM-Girl kirjutas:Olen orkutis saanud kaks vihast kirja,ühe hiljuti, kus kirjutati mulle "I hate you (bitch)". Põhjuseks siis et selle sarja orkuti kommuunis oli üks küsitlus (kes on lemmiktegelane kuttidest) ja mina kirjutasin ühes kommentaaris et vihkan Damonit. :D


Mis tal viga on? Minumeelest sarja kõige kenam kutt. :pööritus:
Stefan on nagu mingi memmepoeg, mulle kohe üldse ei meeldi.


No vot, asi on maitses. Kena on ta jah aga mulle millegipärast meeldib Stefan rohkem. ;-) Taaskord näide sellest, et kuulun vähemusse. See juba tavaks saanud (lol).

Ja eks see "Ma vihkan Damonit" oli liiga karmilt öeldud,ta lihtsalt ei meeldi mulle.

EDIT: Ehk mulle meeldivadki memmepojad `? :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Zinera » 02. Mai 2011, 17:19

CM-Girl kirjutas:EDIT: Ehk mulle meeldivadki memmepojad `? :irw:


Ei teagi, mis selle peale kosta. :pööritus:

Igatahes seriaali kohta ütlen, et algus oli hea, kuid praegune teine hooaeg on päris magedaks ja igavaks juba läinud. Loodetavasti seda rohkem juurde ei tehta, vaatan teise hooaja päris lõpuni ning siis edasi ei vaata. Kuid praegune hinnang on tubli 3/10-st.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Pixie » 02. Mai 2011, 17:33

Zinera kirjutas:Loodetavasti seda rohkem juurde ei tehta, vaatan teise hooaja päris lõpuni ning siis edasi ei vaata.

Mis loogika see veel selline on? Sulle ei meeldi, aga ehk sarja fännidele meeldib ja nad läheksid õnnest segaseks, kui saaksid veel uusi hooaegu nautida. Kui ise nagunii edasi ei vaata, miks on vaja loota, et enam juurde ei tehta? Väga huvitav suhtumine.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas JazZ- » 02. Mai 2011, 18:24

Sellest "loodetavasti seda rohkem juurde ei tehta" osast Zinera lauses saan ma isegi aru. Näiteks on mul sama mure "Supernaturaliga", mis oleks hiljemalt viienda hooajaga lõppema pidanud, aga ei teinud seda. Sarja tase on viimaste hooaegadega kolinal langenud, aga tegemist nad ära ei lõpeta, sest tundub, et siiski on inimesi, kes millegipärast ei mõtle nagu mina ja arvavad, et ka kuues hooaeg on väga hea. Ning tõepoolest - võiksin ju sarja pooleli jätta, sest mitte keegi ei sunni mind selle vaatamist jätkama, aga kui seda juba nii kaua jälgitud on, siis nüüd äkki lõpparve teha, tundub ka julm. Ja väike osa minust tahab ikkagi teada, mis edasi juhtub (aga see on tõesti VÄGA väike osa).
Aga tõesti - mis vahet sel on, kas sarja tehakse edasi või mitte, kui selle vaatamine on nii või naa kavas pooleli jätta?

"Vampiiripäevikute" enda kohta ei oska väga midagi arvata, sest olen näinud ainult esimest osa, mis mulle just väga sügavat muljet ei avaldanud. Niisiis tuli mulle suure üllatusena, et Hulu eepilises parima seriaali küsitluses valisid kriitikud (kes ei pruukinud küll olla ultimaatsed, aga see selleks) "True Blood'i", mida kogu aeg kvaliteetsarjaks olen pidanud, ja "Vampire Diaries'i" hulgast paremaks "Vampire Diaries'i". Nii et ma pole enda radikaalselt langetatud otsuses sarja mitte edasi vaadata enam sugugi nii kindel.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Dream » 05. Mai 2011, 00:38

Kas ma olen ainuke, keda paneb muigama see, et pea igas osas on mingi suur üritus kategooriast a) mingi founderite värk või b) keskkoolipidu?

Üldine mulje on selline, et alguses oli igav, keskel läks päris põnevaks ja nüüd kisub jälle igavaks. Damoni sarkasmi naudiks veel edasi paar hooaega, aga kõik ülejäänud storyline-id ja karakterid vajuvad juba väga ära.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist