24

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas 0ll » 14. Aprill 2010, 22:39

Oh my god. They killed... Samir. You bastards!
Spoiler :
Tundub, et fännid on välismaa foorumites enamasti vihased või vähemalt üllatunud. Minu arust on seda terve hooaeg ette valmistatud. Hea ja loogiline lüke.
Aga mingit imepööret vist ikkagi ei tule. Jack läheb väga väga vihaseks lihtsalt. Tõenäoliselt liiga vihaseks ja mingil hetkel näeme taaskord Jack(+Chloe) versus maailm märulit. Odav, aga see valem töötab.
Ahjaa - it's Chloe time. Isiklikult loodan, et tal avaneb enne hooaja lõppu võimalus keegi maha lasta. Kui ma õigesti mäletan tähendas see 24 joomismängus 7 shotti :)

kohutava aktsendiga pahalane: I'll take out Bauer too while I'm at it...

Paistab, et kõige nõrgemaks hooajaks jääb ikkagi kuues...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 19. Aprill 2010, 18:11

Või siis neljas...

Igatahes, ei tea kas kokkusattumus või mitte, aga...
(spoilerites spoilerdavad pildid)
Nina Myers (season 1)
Spoiler :
Pilt


Dana Walsh (season 8 )
Spoiler :
Pilt


Hämmastav sarnasus.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 12. Mai 2010, 00:54

Tänane/eilne osa oli jälle nii kõva. Viies hooaeg all over again. Sellepärast mul ongi 8. nii südames. Go Logan!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hint » 18. Mai 2010, 14:50

Jack Bauer on tänases osas nii kuradi badass, et selle jaoks ei ole ei eesti ega üheski teises keeles lihtsalt sõnu.

Spoiler :
btw osa lõpp oli väga eelmine. aint et ruudus. WW3
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas jaanusr » 18. Mai 2010, 16:18

Need viimased kümmekond episoodi on olnud täiesti fenomenaalsed. Iga nädal on viimasepeal osa ning järgmine nädal lööb selle lihtsalt üle.

Vaatame, mis finaal toob, aga tunne hakkab juba selline tekkima, et 8 hooaeg läheb kirja sinna parimate hulka, 5ndaga pea, et samale pulgale.
Kasutaja avatar
jaanusr
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 06. Jaanuar 2010, 14:56
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 18. Mai 2010, 17:06

mind = blown selle episoodi ja Jacki tegude peale.

PROMO 8x23/8x24

Nädala pärast siis end of an era...
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 19. Mai 2010, 21:08

Nagu Garlile ja taffexile ütlesin, siis minu teooria sarja productioni kohta:
Spoiler :
Filmi ei tule, see on lihtsalt cover-up, et hajutada teooriaid, mis arvavad, et Jack saab sarja lõpus surma. Olen 100% kindel, et nii läheb.


Eilne osa oli aga megavinge ning 8. hooaeg on hetkel lemmikuselt teine. Viies on parim ja kui just üks teatud tegelane tagasi ei tule, siis jääb ka lemmikuks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas 0ll » 19. Mai 2010, 21:36

4 pilti DVDtalk foorumist:
Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 19. Mai 2010, 21:37

See oli nii Dead Man's Shoes
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hint » 25. Mai 2010, 16:07

See ongi siis kõik. 8 hooaega

Spoiler :
Pussy lõpp ikka.

(kirjutasin siia vahepeal palju pikema kommentaari, aga see 1 lause võtab selle tegelikult täielikult kokku)
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 25. Mai 2010, 18:30

Television's greatest thrill-ride has come to an end :(

Spoiler :
Kusjuures ma ootasin ballsy'mat lõppu (jah, ma mõtlen selle all seda, et Jack oleks võinud surra). Umbes midagi sellist nagu S1 finale omal ajal oli, tookord see finale panigi kõigele aluse. Aga vähemalt oli ilus lõpp, Jacki ja Chloe viimane vestlus tõi pisara silma.. ilus. Lõpp oli küll kena set-up filmile, kuid ausalt öeldes, see film mind väga ei huvitagi. 24: Redemption on üks halvimaid asju 24 juures ja imo seriaal peakski seriaaliks jääma. Fakt, et tulekul on film, varastas seriaalilt tõelise finale.


Oli ülikõva sõit. Long live 24 & Jack Bauer!

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas 0ll » 03. Juuni 2010, 22:59

Lõpumõtted
Spoiler :
Mina olen rahul, et Jack ellu jäi.
Olin tegelikult peaaegu kindel, et umbmäärane häma filmist oli vaatajate eksitamiseks ja finaalis jookseb Jack Chloe käte vahel verest tühjaks. Finaaliga ka muus osas rahul - viimase 2 tunni jooksul kõigest üks surnu oli värskendav (ja seegi kellegi teise kui Jacki käe läbi).
Poliitiline "märul" toimis samuti väga kenasti - Cherry Jones (Taylor) ja Necar Zadegan (Hassan) olid võimsad.

Hooaeg kokkuvõttes pooleks - kui kunagi kuskilt 8. hooaja DVD kasti peaks leidma, viskan 3 esimest DVD-d minema, tõsiselt. Täiesti mõttetu jura... algus copy-paste eelmistest hooaegadest, mõlemat jalga lonkav Starbucki tegelane ja redneckid, igavad venelased...
Alates 13. osast keerati tempo peale: Jack ja Chloe läksid hoogu, "head" surmad ja reetmised... Ja Enter Charles Logan. Gregory Itzin on endiselt tasemel. Nagu madu, kellel rääkides keel suust välja käib. Stseen lipsudega, stseen kui Taylor telefonikõne katkestab, kohtumised Jackiga ja meeleheitlik lõppsõna - jälle Emmy nomm?
Lisaks Loganile andis "24" meile veel 2 väga usutavat "presidenti": Taylor ise ja David Palmer, kes erinevate küsitluste põhjal ameeriklaste lemmik ekraanipresident. Ma usun tõsimeeli, et tema tegelasel oli Obama kandidaadiks esitamisel märgatav mõju (kindlasti mitte otsustav)

Parimateks jäävad esimene-teine hooaeg, mis üritasid mingigi reaalsuse piires püsida, edasi oli lihtsalt puhas fun. Samuti viies, mille vaatasin ära vähem kui 18 tunniga :?

Ei häbene öelda, et hüvastijätu stseen tõi pisarad silma. Kordusvaatamisel samuti, see paneb juba pisut muretsema...

Shut it down <- mu lemmikklipp juutuubis
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuni 2010, 02:33

Mulle meeldib see klipp enim: http://www.youtube.com/watch?v=RVY6p4TjnsM
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Defexer » 22. Juuli 2010, 18:54

Jõudsin ka sarjaga ühelepoole ja ütlen, et PARIM !
Lõpuga ma ise rahule ei jäänud.
Spoiler :
Kui tehti juba happy end, siis oleks võinud juba olla veidi ilusam lõpp. kus Jack on Teri ja Kimiga jne.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas Garli » 22. Juuli 2010, 20:12

defexer kirjutas:
Spoiler :
Kui tehti juba happy end, siis oleks võinud juba olla veidi ilusam lõpp. kus Jack on Teri ja Kimiga jne.

Oh ei, see oleks niiiiiiiiii imal olnud.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist